„100 tysięcy rakiet w Izrael! Wielka islamska armia zmiecie syjonistów!” Irański generał grozi Żydom

Generał Hossein Salami/foto: wikipedia
Generał Hossein Salami/foto: wikipedia

Dziś w Syrii powstała międzynarodowa islamska armia, a głosy muzułmanów są słyszane na Wzgórzach Golan. Tworzymy potęgę w Libanie, ponieważ chcemy walczyć z naszym wrogiem – oświadczył Hossein Salami zastępca dowódcy irańskiej gwardii rewolucyjnej. Kolejny izraelski atak na syryjską bazę wywołuje ostre reakcje.

W niedzielny wieczór izraelskie rakiety po raz kolejny spadły na syryjską bazę T4, gdzie przebywają żołnierze i doradcy z Iranu. Państwowe, związane z al-Asadem media podały, że obronie przeciwlotniczej udało się odeprzeć atak. Incydent wywołał jednak ostrą reakcję Teheranu.

Jeden z najważniejszych irańskich generałów oświadczył, że w Syrii powstała wielka islamska armia, która jeśli tylko otrzyma odpowiedni rozkaz, ruszy na Izrael i zmiecie z powierzchni ziemi „zły, syjonistyczny reżim”.

Powiedział także, że Iran wspiera rządzący w Libanie hezbollah, a siły organizacji są już na tyle duże, że mogą pokonać syjonistów. Dodał, że organizacja dysponuje 100 tys. rakiet gotowych do odpalenia.

Zdaniem generała Żydzi stanowią poważne zagrożenie dla całego islamskiego świata. Odwołał się przy tym do czasów rewolucji islamskiej w Iranie i dziedzictwa ajatollaha Chomeini, który mówił, że jednym z głównych celów nowego Iranu jest unicestwienie Izraela.

Ostatnia operacja przeprowadzona przez izraelskie lotnictwo oznacza prawdopodobnie, że Tel Awiw po spacyfikowaniu granicy ze Strefą gazy powraca do niszczenia sił Iranu na terytorium Syrii.

Żydzi traktują obecność doradców i żołnierzy Teheranu jako bardzo poważne strategiczne zagrożenie. Istnieje bowiem obawa, że Iran na stałe zapuści korzenie tuż przy granicy z Izraelem.

Źródło: timesofisrael.com//wolnosc24.pl

23 KOMENTARZE

 1. Ci bogaci,” mądrzejsi” i uświadomieni przeniosą się do Polin jak Żydzi z Europy do USA przed 1939…

 2. Zycze Iranowi jak najlepiej. Ze strategicznego punktu widzenia dobrze miec ten narodek w Palestynie do siania zametu tak aby araby sie nie zjednoczyly ale z drugiej strony mam tak dosc tych zydow. Nie wiem dlaczego ale palam sympatia do Iranu.

   • Persowie to tam byli w dawnych wiekach zanim ich nie wymordowały hordy arabskiej hołoty, zresztą podobnie jak w większości Afryki płn.
    Teraz czeka to samo debilną, pustą, lewacką Europę zachodnią.
    Arabusy to najgorsze pasozytnicze robactwo na świecie.

 3. Prezydent Duda przyjmie ich wszystkich z otwartymi ręcami w Waszym imieniu, bo ma największy mandat społecznego zaufania, frajerzy.

 4. Jak wreszcie arabusy ich rozwalą, to całe to tatałajstwo przyjedzie do nas, już kupują za przyzwoleniem rządu PiS-u polskie obywatelstw

 5. Polacy, brońcie lepiej swoich granic, bądźcie czujni! Nie wpuszczajcie obcych do Polski pod żadnym pretekstem! Brońmy Polski!

 6. jesli sa zagrozeniem dla islamu to chyba dobrze, normalnie bede popierac izraelczykow (nie zawsze zydow) bo sam islam jest zagrozeniem dla swiata
  najlepiej niech wojuja sobie tam u siebie i nie przyjezdzaja ani jedni ani drudzy

 7. Nie wpuszczać do Polski ani uchodźców islamskich, ani żydowskich! Bo ci drudzy też będą, niektórzy z polskimi paszportami nawet.

 8. Dentysta-faszysta

  Bernt Herlitz (ze Stirlitzem jawne podobieństwo!)
  Popełnił przeokropną anty-RODO zbrodnię:
  Ujawnił ile średnio syryjskie maleństwo
  Ma lat… (Przecież odmładzać się jest w świecie modnie!)

  Sąd szwedzki z wyprzedzeniem, na jakie przystało
  Szpicy postępu, skazał rasistowską mendę
  Na czterysta tysięcy koron grzywny… Mało!
  Dentysta stracił pracę. Ja tracić nie będę:

  Opiszę całą podłość czynu szpiegowskiego!
  To rasista! A skoro rasista, to razem
  Ksenofob i faszysta! I wróg wybranego
  Narodu!… (Posługiwał się w swej pracy gazem!!!)

  A skoro, jak dowiodłem zupełnie niezbicie,
  Jest antysemitnikiem (więc i homofobem),
  To jest …POLONOFILEM!!!… Już jasno widzicie
  Wskroś zbrodnię! (Co dowiodłem dedukcji sposobem.)

 9. Czy Wam się w głowach poprzewracało? Tu jest P O L S K A ,a MY jesteśmy P O L A K A M I !Dopóki jesteśmy z naszą KRÓLOWĄ , nikt nas nie pokona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pytam,gdzie są ;Czingis Han,Niemcy,Rosjanie,Sowieci,Turcy,Szwedzi,Kozacy,no GDZIE ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 10. Brawo Izrael, twardo się trzymać, żadnemu brudasowi nie popuszczać! Tłuc ich bez litości, do ostatniego.
  A gen. Salami to sobie może swoim żonom grozić (jeżeli mu pozwolą). :D

 11. Pieprzysz na wzor Kurwi Gnoja. Zydzi twardo trzymaja sie, ale tylko amerykanskiej spodniczki, by otrzymac kolejna jalmuzne. A o zonach Arabow to juz wogole nic nie wiesz. Powalac to one moga, ale tylko zblizac sie ich mezom do lozka. A wogole to ten artykul naglasnia ogolnoswiatowa nienawisc do Obrzezanych i ich narodowejk podlosci. Ufff – juz pewnie zaskoczyles – prawda ?

  • Pasożyd.
   Tu jest odpowiedź na wszystkie pytania. Żyd bez żywiciela ginie.

Comments are closed.