Żydzi chcą dalej wojować z Polską. Antypolonizm będzie oficjalnie nauczany w Izraelu

Naftali Bennett, minister oświaty Izraela. Źródło YouTube/CNN
Naftali Bennett, minister oświaty Izraela. Źródło YouTube/CNN

Antypolonizm dopiero rozkwitnie w Izraelu. Naftali Bennett, minister edukacji i ds. Jerozolimy w rządzie premiera Benjamina Netanjahu, zapowiedział wprowadzenie obowiązkowych zajęć na wycieczkach młodzieży do Polski. Młodzi Żydzi będą się uczyć o „roli Polaków w Holocauście”.

Już w ubiegłym tygodniu Bennett krytykował wspólne oświadczenia premierów Netanjahu i Morawieckiego, oraz zapowiedział, że zrobi wszystko żeby dokument ten zmienić lub odrzucić.

Bennett jest koalicjantem rządowym Netanjahu z syjonistycznej partii Żydowski Dom.

Najwyraźniej Netanjahu nie zgodził się na takie dictum więc Benett postanowił działać antypolsko w swoim resorcie, w którym jako koalicjant zapewne ma wolną rękę. Minister oznajmił, że wprowadzi obowiązkowe zajęcia dla wszystkich przewodników wycieczek szkolnych do Polski o tym jak Polacy traktowali Żydów przed, po i w trakcie II Wojny Światowej.

Warto przypomnieć, że wycieczki do miejsc związanych z Holokaustem są obligatoryjne dla uczniów szkół w Izraelu, więc nauczanie antypolonizmu obejmie całą żydowską młodzież.

Serwis Ynet News donosi, że w programie ma coś być o polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, ale głównie program ma się skupić na „szerokiej współpracy Polaków z Nazistami, donoszeniu na Żydów, wydawaniu ich i mordowaniu”.

„W obliczu prób cenzurowania działań Polaków wobec Żydów w czasie Holocaustu zwiększymy nauczanie na ten temat. Wielu Polaków pomagało Nazistom mordować Żydów, co do tego nie ma dyskusji. Pokażemy studentom w Izraelu prawdę, będą mieli dogłębną wiedzę na temat tego, co działo się na polskiej ziemi, największym żydowskim cmentarzysku na świecie” – oznajmił w stanowczym tonie Bennett.

Tak więc antypolonizm stał się w Izraelu oficjalnym punktem programu nauczania.

35 KOMENTARZE

 1. Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw i poszczególnych ludzi. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę (od biedy Kościół Prawosławny). Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.

  Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza BEZ SPECJALNEGO PRZYGLĄDANIA SIĘ TEMU. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i NIE NALEŻY NIMI PODĄŻAĆ.

  Żydokomuna wyjaławia teren i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

   • Tytus Liwiusz: „Historia to świadek dziejów, źródło prawdy, życia, pamięci, mistrzyni życia, piastunka przeszłości i zwiastunka przyszłości.”

    Seneka: „Kto nie zna historii, zawsze pozostanie dzieckiem.”

    • Plan wygląda mniej więcej tak, drodzy Rodacy:
     1. Bank Morgana jest powoływany w Polsce do rozliczenia na miejscu tych 3 bilionów zł z Akt 447
     2. Do tego, komplementarnie, to gigantyczne lotnisko które posłuży do ewakuacji milionów żydów w pewnym krytycznym momencie.
     3. Centrala Mossadu „na całą Europę” ma być pod tym lotniskiem (o czym mówił wielokrotnie p. Grzegorz Braun jak też inni).
     4. US Army zostaje ściągnięta odpowiednio wcześniej (żeby nie budzić podejrzeń) do zabezpieczenia całej operacji na miejscu, tak aby nie było żadnych przeszkód od Polaków, jak już się już zorientują „w cziom dzieło”.
     Zdaje się, że sytuacja jest bardziej zaawansowana niż mówi pan Michalkiewicz. Braun naświetla to bardziej wnikliwie i dalekosiężnie.

     Bank (Julian Tuwim)
     Jak czarne włochate kulki
     Po banku toczą się srulki.
     Skaczą, skaczą nad biurkiem,
     targuje się srulek ze srulkiem.
     Srulek srulkowi uległ
     i biegnie do kasy srulek.
     Liczy drżącymi palcami
     i zmyka przed srulkami.
     W klubzeslach z dala od kasy
     siedzą srule-grubasy.
     Srulki z uśmiechem lubym
     kłaniają się srulom grubym.
     A w głębi – w ciszy – wielki jak król
     Duma
     sam
     główny
     Srul.

  • Jestem w szoku ,odleciałeś i to bardzo .Dzieki takim jak ty zaczynam wierzyć w ten wielki wybuch .Odlot totalny.

  • Wyrazy współczucia, znam moja sąsiadka cierpi na to samo. Wiem, że leczenie nie bardzo pomaga, pozwala tylko uśmierzyć objawy. Dzisiaj miałem okazje rozmawiać z nią, nawet rozmawiała dość rozsądnie, powiedziała , że jutro jedzie do szpitala. Sesja jakieś 2 tygodnie.

  • W swoim czasie, do Polski nie została wpuszczona grupa młodzieży, która postanowiła zorganizować rajd dla uczczenia piekłoszczyka Stefana Bandery. Tu zachodzi podobny przypadek.

 2. Dentysta-faszysta

  Bernt Herlitz (ze Stirlitzem jawne podobieństwo!)
  Popełnił przeokropną anty-RODO zbrodnię:
  Ujawnił ile średnio syryjskie maleństwo
  Ma lat… (Przecież odmładzać się jest w świecie modnie!)

  Sąd szwedzki z wyprzedzeniem, na jakie przystało
  Szpicy postępu, skazał rasistowską mendę
  Na czterysta tysięcy koron grzywny… Mało!
  Dentysta stracił pracę. Ja tracić nie będę:

  Opiszę całą podłość czynu szpiegowskiego!
  To rasista! A skoro rasista, to razem
  Ksenofob i faszysta! I wróg wybranego
  Narodu!… (Posługiwał się w swej pracy gazem!!!)

  A skoro, jak dowiodłem zupełnie niezbicie,
  Jest antysemitnikiem (więc i homofobem),
  To jest …POLONOFILEM!!!… Już jasno widzicie
  Wskroś zbrodnię! (Co dowiodłem dedukcji sposobem.)

 3. Może by napomknął coś swoim ziomkom o roli Żydów w Holocauście Żydów ?
  Potem niech się skupia na innych..

  • W. Szpilman, “The Pianist”

   “(…) the Jewish workforce services office and the Jewish Police were tasked with the roundup.

   Henryk was right when he refused to join the police and called them a gang of criminals. Its members were primarily young Jews from affluent families. We had many acquaintances among them, and the more we observed our former friends getting transformed into scum, the more our disgust grew. You could have said, perhaps, that they caught the Gestapo spirit. As soon as they put on their uniforms and police caps and picked up their rubber truncheons, they changed into animals. Now their ultimate ambition was to be in close touch with the Gestapo, to be useful to Gestapo officers, parade down the street with them, show off their knowledge of the German language and vie with their masters in the harshness of their dealings with the Jewish population. Their brutality notwithstanding, they formed a magnificent police jazz band.

   During the big May roundup they lined the streets with an SS-like precision, in their fancy uniforms, shouted loudly and brutally in the Germans’ fashion, and pummelled people with rubber batons.”

   “(…) obowiązek przeprowadzenia łapanek przeniesiono na żydowską policję i żydowski urząd zatrudnienia.

   Henryk miał rację, nie chcąc wstąpić do policji i nazywając ją zgrają bandytów. Składała się głównie z młodych ludzi pochodzących z zamożnej warstwy. Mieliśmy wśród nich sporą grupę znajomych i tym większe ogarniało nas obrzydzenie, im wyraźniej zauważaliśmy, jak jeszcze niedawno przyzwoici ludzie, którym podawało się rękę i których traktowało się jak przyjaciół, przeradzali się w kanalie. Zarazili się duchem gestapo, tak należałoby chyba to nazwać. Z chwilą gdy wkładali mundury i czapki policyjne i dostawali pałki do ręki, stawali się zwierzętami. Ich najważniejszym celem było nawiązywanie kontaktów z gestapowcami, usługiwanie im, paradowanie razem z nimi po ulicach, zadawanie szyku znajomością języka niemieckiego oraz popisywanie się przed swoimi szefami brutalnością wobec ludności żydowskiej. Nieprzeszkodziło im to w założeniu, wspaniałej zresztą, policyjnej orkiestry jazzowej.

   W czasie wielkiej łapanki w maju okrążyli ulice z precyzją godną rasowych SS-manów, biegali w swych szykownych mundurach, wrzeszczeli głośno i brutalnie wzorem Niemców, a także tłukli ludzi gumowymi pałkami.

   • Zelig to Zelig, jazz to jazz. Jah Rastafari , I’n’I! King of Lion, JANUSZ Korwin-Mikke, long live!

 4. Niech Naftali Bennet nie zapomni przedstawic, jak Amerykanie i w tym amerykanscy Zydzi reagowali na wiadomosci o zbrodniach niemieckich i obozach smierci dla Zydow, dostarczonych im przez Jana Karskiego. Jak nie chcieli przyjac okretu z uciekajacymi przed nazistami z Europy zydowskich pasazerow, jak chca zapomniec o swoim narodzie ze wschodniej Europy, ktorzy walczyli przeciwko Niemcom – w natarciu niemieckim i w ruchu oporu.

 5. Więc my będziemy wszędzie obwieszczać prawdę na ich temat, a jest o czym rozprawiać.

  • I to nie żadne tam „Protokoły”, tylko udokumentowane fakty o kolaboracji z hitlerowskimi Niemcami (aż do ofert wspólnej walki przeciw Aliantom – grupa Lehi), o udziale Żydów w zbrodniach stalinowskich, warto też Amerykanom przypomnieć sprawę żydowskiej siatki szpiegowskiej w programie „Manhattan”, dzięki czemu Sowiety mogły zbudować broń jądrową jakieś 10 lat wcześniej niż dałyby radę same (pierwsze sowieckie urządzenie zdetonowane w 1949 to była wierna kopia amerykańskiego „the Gadget”). A skoro już o takich rzeczach mowa, to czemu nie przypomnieć o sępieniu w Ameryce techniki wojskowej, a potem robieniu geszeftów na sprzedaży tejże do państw nieprzyjaznych USA.

 6. Z tego co widze to zydzi sa glupsi od pisdzielcow i ich kurwinistycznych przystawek obscenicznie celebrujacych kleski i niepowodzenia narodowe. A moze madrzejsi bo kurwinisci daja dupy za darmo a zydom troche skapnie.

  • Rozumiem, że są mądrzejsi, a może głupsi. To rozumiem. Przede wszystkim są cierpliwi, jak glista. Doczekają się raju na ziemi. Ja już nie wierzę.

 7. Sadiq Khan

  Sadiq Khan – światły burmistrz Londynu –
  Czci „islam postępowy”,
  Chodząc w paradach… („Wszystko dla gminu!”)
  A kolor ich tęczowy.

  „Zwalcza korupcję”, wspiera porupcję,
  Policję likwiduje.
  Wybrał socjalizm i interrupcję;
  W postępie postępuje…

  Nie wiedzieć czemu, od kiedy rządzi,
  Wciąż rosną statystyki:
  Tu po chodniku samochód błądzi;
  Tam błądzą nożowniki;

  Ówdzie kobieta oblana kwasem;
  Gdzie indziej – postrzelony!
  Khan posterunki zwija tymczasem.
  Ma cel uzasadniony:

  „Trzeba oszczędzać, by dla socjalu
  Starczyło kasy.” Trudno!
  Miasto opłaca marsze analu…
  W Londynie nie jest nudno!

  „Prawo do zdrowia: zrób interrupcję
  I chodź bez smogu zdrowym!”
  „Zwalcza korupcję”, wspiera porupcję
  I czyni świat tęczowym.

  Ale, choć „sam jest zintegrowany
  I islam integruje”,
  Sadiq Khan, tęczy przyjaciel znany,
  Czy w mieście spaceruje?…

 8. Czy można by ich nie wpuszczać? To jest konflikt międzynarodowy, bo chodzi o pieniądze na szczeblu ponadosobistym. Wolność wolnością, ale to jest jakaś 5. Kolumna! Jak tak dalej pójdzie, to przejdę na islam, ci przynajmniej wierzą w Boga.

 9. To ja mam fajny pomysł, oni będą jeździć do polski na wycieczkę a my im zagearantujemy holokaust. Skoro tak bardzo chcą doświadczyć na własnej skórze to niech mają.

 10. …,,szerokiej współpracy Polaków z Nazistami, donoszeniu na Żydów, wydawaniu ich i mordowaniu”… Oczekujemy na zakaz wjazdu szkalujących dobre imię RP i Polaków do naszego kraju. Nie po to nasi przodkowie ich ratowali narażając życie swoje i swoich rodzin w tym dzieci, by dziś rżnęli na bezczelnie na talerz i szkalowanie nas na naszej ziemi. Persona non grata i zakaz wjazdu dla nich i agentów Mosadu pod bronią. Niech nie liczą na naszą przyjaźń. Nie kiwniemy nawet palcem za to co robią. A jak ktoś myśli o tym by im po cichu opchnąć 20% naszego majątku (bln zł) i zrobić z nas niewolników we własnym domu to przypomnimy mu skąd mu nogi wyrastają w wyborach. Nie damy się poniżać za socjal.

 11. Jak człowiek musi być ubogi, żeby swoje dzieci w zaklamaniu wychowywać.Ile to trzeba”zachodu”,żeby pod” płaszczykiem nienawiści, zakłamania i pazernosci,,chować prawdę”,która boli
  I tak jest wstydliwa,że aż do tak „haniebnych czynów”, popchnąć musiała.

 12. NIE BYŁO ANI JEDNEGO POLAKA, KTÓRY WSPÓŁPRACOWAŁ Z NAZISTAMI, ZA TO BYŁO KILKASET TYSIĘCY ŻYDÓW, KTÓRZY TO ROBILI!!!

Comments are closed.