Znany z KSW zawodnik MMA Rafał M. „Kulturysta” zatrzymany przez policję. Prokuratura zarzuca mu udział w gangu, handel narkotykami i wymuszenia rozbójnicze

Rafał M.
Rafał M. "Kulturysta"/ Facebook: Rafał M.

Znany fighter MMA zatrzymany przez policję. Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało i przesłuchało Rafała „Kulturystę” M. Wśród postawionych mu zarzutów są m.in. udział w gangu i wymuszenia rozbójnicze. 

Jak podaje szczecińska „Gazeta Wyborcza” razem z Rafałem „Kulturystą” M. zatrzymano również Mirosława B., pseudonim „Dziobak”. Obaj mężczyźni mieli być przywódcami brutalnego gangu.

Jak podaje portal dorzeczy.pl prokuratura miała im postawić poważne zarzuty, w tym m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wymuszenia, handel narkotykami czy pobicia. Jak twierdzi policja do gangu miało należeć kilkanaście osób.

Rafał M. wywodzi się z tzw. „gangu sportowców”, którzy związani są ze sportami walki – podaje szczecińska „Wyborcza”. Miał on być zamieszany w przemyt narkotyków do Norwegii.

Co ciekawe Rafał M. jest uznawany za jednego z najlepszych polskich zawodników MMA w ostatnich latach.

Zatrzymany toczył walki dla największych organizacji sportów walki w Polsce i Europie. Walczył między innymi w KSW. Ostatnio w kwietniu 2017 roku, zawiesił swoją zawodową karierę.

Nczas.com/ Policja.pl/ szczecin.wyborcza.pl

11 KOMENTARZE

  1. Ale, jak to? Przecież KSW to taki miły i kulturalny sport dla rozmodlonych prawiczków. To na pewno pomyłka. Albo robota drugosortowców od wina Tuska.

      • Lokalne sebki kopiące się po mordach na moim osiedlu pod śmietnikiem twierdzą, że „trenują kaeswu” :) Ja się z nimi nie będę kłócił :)

  2. Ciekawe przez kogo Moks jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników MMA w Polsce? 🤣 Żenada.

  3. KSW to sama w sobie organizacja p….. Na trybunach większość to kryminaliści stąd te gwiazdy na Stracha. Janikowski to chyba jedyny czysty poukładany zawodnik. Jak nie wzięli Popka narkomana to teraz tego handlarza sterydami mimo że nie ma umiejętności.

  4. I bardzo dobrze 😃 w końcu się doigrał mały cwaniaczek do kicia z nim bo na pewno nie jest niewinny .

  5. mma to uprawiał na bramkach szczecińskich klubów bijąc podpitych i niewinnych ludzi.

  6. Ciekawe ilu kolegów z klubu pociągnie . Każdy w Szczecinie wie czym zajmują się berserkerzy oczywiście są wyjatki jak np. Irokez który trzyma się z daleka od tego bagna

Comments are closed.