Biały farmer obronił się przed czarnymi rabusiami. Czterech wysłał w zaświaty

W Republice Południowej Afryki sytuacja białych jest nie do pozazdroszczenia. Najnowszy przypadek pokazuje kolejnego białego farmera, który został zaatakowany przez czterech czarnoskórych rabusiów.

Czterej czarnoskórzy przestępcy, prawdopodobnie zachęceni innymi przykładami napadów, w niedzielę wieczorem chcieli zaatakować farmę Kobusa van Heerdena w Hazyview.

Czterej mężczyźni wdarli się na farmę należącą do 69-latka i jego żony i próbowali włamać się do jego domu. Nie spodziewali się jednak, że to będzie ostatni „wypad” w ich życiu.

Na swoje szczęście właściciel farmy miał pod ręką broń, dzięki czemu mógł przegonić napastników. W nierównym pojedynku wysłał w zaświaty trzech napastników, a czwarty zginął podczas próby ucieczki.

Napastnicy ewidentnie nie słuchali Juliusa Malemy, nazywanego Hitlerem z RPA, który mówił ostatnio, że nie wzywa do zabijania białych, a przynajmniej jeszcze nie teraz. Ewidentnie najpierw będzie chciał ich rozbroić…

Czytaj także: Chcą rządzić białymi, a nie radzą sobie z ziemią. Doprowadzili do upadku farmę, którą ukradziono w ramach „reformy”

9 KOMENTARZE

  1. Takie są skutki kolonizacji. Rosjan w Polsce też nikt nie traktował z szacunkiem oprócz prawiczków oczywiście.

    • Polacy rozróżniają dobrych ludzi od złych ludzi, jak np. żydokomunę

      • No ja wiem że idolami prawiczków są bandyta Putin i chińscy komuniści ale Polacy to nie tylko prawiczki

  2. o widze, że srala_wilk przeniosła sie z wpolityce.pl skąd to coś przegonili … ha,ha,ha

  3. Biały farmer obronił się przed czarnymi rabusiami. Ale dwa wieki temu przodkowie czarnych rabusiów dysponujący dzidami nie obronili się przed przodkami białego farmera dysponującymi strzelbami. W wyniku tego historycznego incydentu przodek białego farmera został farmerem a przodek czarnego rabusia został jego niewolnikiem. Teraz czarni przyszli wyrównać rachunki (co nie oznacza, że białych farmerów należy zawsze mordować)…

Comments are closed.