Co za moczymorda. Juncker pijany jak świnia na szczycie NATO. Wywalić go dyscyplinarnie! [VIDEO]

Przewodniczący Juncker znowu się nachlał.
Przewodniczący Juncker na szczycie NATO

Oto człowiek, który jest przywódcą Unii Europejskiej. Juncker znów się schlał w pracy. Pijacki popis dał w trakcie szczytu NATO.

Na nagraniach widać wyraźnie jak tuż przed uroczystą kolacją Jean-Claude Juncker nie jest w stanie ustać na nogach. Chwieje się. W zejściu po schodach pomaga mu dwóch polityków. Juncker upadłby, gdyby go nie podtrzymywali.

W pewnym momencie dosłownie przewraca się na prezydenta Ukrainy Poroszenkę.

Juncker twierdzi, że kłopoty z utrzymaniem równowagi i chodzeniem spowodowane były rwą kulszową.

Na innym nagraniu pokazującym moment podpisania deklaracji o współpracy Unii Europejskiej z NATO widać wyraźnie, że nie chodzi o żadną rwę kulszową. Juncker nic nie kojarzy, nie wie co ma robić, nie radzi sobie z podpisaniem dokumentów.

48 KOMENTARZE

  1. Ale on nie byl pijany on nasral w spodnie zapiekla go dupa odparzen sie nabawil smrodu nie wytrzymal ktory sie unosil ze spodni , biedny laksigen nie sluzy na zatwardzenia ale twarsziel az wstrzymywal oddech i krzyczal do tych co go trzymali nie przeszkadzaj mi delektuje sie baczkiem :-)

  2. Juncker od razu wsadził pióro do marynarki – doświadczony złodziej.
    Tusk długo oglądał czy warto – potem też do kieszeni.
    Temu środkowemu nie wypadało odłożyć :-)

  3. Tyle sa warci politycy unijnii. Swoja droga to gosc sie świetnie ustawił. Kazdy chcialby miec taka pracę, moze mu troche zazdroszcza????

  4. Popatrz jasiu, tak wyglądają złodzieje w białych kołnierzykach, to są darmozjady i szkodniki

  5. Po tych relacjach filmowych widać kto czerpie korzyści z tumanskiej społeczności europejskiej. Ciekawe czy ich idol Marx też był zkropicicielem alkoholowym. Patrzcie tumani europejscy jak was obciąćga z finansów darmo pożercza elita świata.

Comments are closed.