Koniec bezkarności faszystów i komuchów z Antify w Ameryce? Za zasłanianie twarzy i atakowanie legalnych demonstracji grozić ma 15 lat więzienia [VIDEO]

Antifa USA. Foto: yt.com
Antifa USA. Foto: yt.com

Amerykański Kongres zajmie się ustawą o zwalczaniu faszystów i komunistów z Antify atakujących legalne demonstracje. bandytom za napady i zasłanianie twarzy może grozić nawet do 15 lat więzienia.

Ustawę zwaną „Unmasking Antifa Act” wprowadzają pod obrady Kongresu republikanie z Izby Deputowanych. Sprawozdawcą jest kongresmen Dan Donovan.

Projekt nowego prawa przewiduje kary dla wszystkich, którzy „zranią, napadną zagrożą, zastraszą” kogoś mając zasłoniętą twarz. Bandytom dopuszczającym się takich czynów grozi grzywna i do 15 lat więzienia.

W samym projekcie nie ma mowy o Antifie, ale  tytuł wskazuje, że nowe prawo wymierzone jest w faszystów i komunistów z Antify, którzy zamaskowani dopuszczają się ciągłych napadów na legalne demonstracje i zgromadzenia prawicy i konserwatystów.

Amerykanie mają naturalne prawo by mówić i protestować swobodnie, bez obawy, że zostaną zaatakowani koktajlami Mołotowa – mówi dziennikowi „The Independent” kongresmen Donovan.

Na nowe prawo użala się Janine Renee Cunningham z Rady Koordynującej Anarchistów Nowego Yorku (New York’s Metropolitan Anarchist Coordinating Council).

Ustawa wymierzona jest w taktykę stosowaną przez antyfaszystów, którzy bronią się przed przemocą i atakami skrajnie prawicowych grup – mówi anarchistka.

Wniesienie projektu ustawy zostało sprowokowane ostatnimi wydarzeniami w Portland. Faszyści i komuniści z antify napadli na legalny marsz poparcia dla Joeya Gibsona, republikańskiego kandydata do Senatu. Imprezę zorganizowała grupa Patriot Prayer.

Uczestnicy marszu zostali napadnięci przez bandytów z Antify, którzy zaatakowali ich pałkami łańcuchami i obrzucili kamieniami. Na ulicach Portland doszło do starć pomiędzy republikanami a komunistami i faszystami z Antify. Starcie skończyło się fatalnie dla komunistycznych i faszystowskich bojówek, bo republikanie bardzo skutecznie stawili im czoła. Policja aresztowała kilkanaście osób konfiskują m.in noże, pojemniki z gazem pieprzowym i pałki.

Nagrania z zamieszek, które już zostały nazwane „Bitwa o Portland” stały się hitem internetu. Komuchów i nazioli poznać po czarnych bluzach i zasłoniętych twarzach.

10 KOMENTARZE

  1. ostrożnie z taką legislacją, bo jeżeli zaczną protestować szlachetni zarośnięci syjoniści w kapeluszach i sobolich czapach, to taka ustawa natychmiast stanie się antysemicka!

  2. Rozumiem ze kurwinisci byli zrozpaczeni gdy PO z Komorowskim wdrazala podobne ale mniej restrykcyjne prawo?
    Kurwinisci maja zapedy by tworzyc oddzielne prawa dla siebie i pozostalych ale w demokracji to tak nie dziala.

  3. W takich walkach sie robi formacje, zbja sie w grupe sztywna razem wszyscy, nie rozproszeni, i w grupie wjedzasz jak czołg w tych lewakow na pelnej pizdzie. I żadne buły tylko z łokcie, kolana, knock-out’y i dalej, nonstop w formacji sztywno. Tak rosjanie rozjechali anglikow we francji. Mala grupa ale dobrze zorganizowana by rozbiala tych agresorøw.

  4. Lewackiej NaziBolszewii z Antify jest najbliżej do socjalistycznych poglądów Hitlera i Goebbelsa.

Comments are closed.