PO i PSL sfinansowały paradę LGBT! Poszło na to kilkadziesiąt tysięcy z kieszeni podatników

homo_LGBT_parada_równości_Częstochowa_pielgrzymka
Parada LGBTQWERTYcośtam. Foto: PAP/Adam Guz

Te skandaliczne informacje pierwszy ujawnił Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris. Zarząd Województwa Mazowieckiego, obsadzony przez koalicję PO-PSL, wsparł kwotą 25 tysięcy złotych Paradę Równości – coroczną manifestację lewicowców i aktywistów LGBT, która przeszła 9 czerwca ulicami Warszawy.

Jak wcześniej informowaliśmy uczestnicy parady głosili hasła negujące tożsamość małżeństwa i rodziny. Domagali się wprowadzenia do kodeksu karnego szczególnych regulacji dotyczących „mowy nienawiści”, „tożsamości płciowej” i orientacji seksualnej.

Sprawę o kontrowersyjnym finansowaniu ujawnił Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

„Decyzję o udziale województwa jako partnera podczas Parady Równości oraz imprez towarzyszących podjął Zarząd Województwa Mazowieckiego” – powiedział Paweł Cukrowski, dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim.

Dyrektor tłumaczył, że urząd zakupił za 25 tys. zł pakiet promocyjny od Fundacji Wolontariat Równości. Celem transakcji była popularyzacja regionu m.in. poprzez zamieszczenie logotypu Mazowsza na materiałach promujących paradę, czy reklam na Facebooku i w specjalnym przewodniku.

–”W ramach pakietu zorganizowane było również stoisko wystawiennicze województwa podczas Pikniku Równości”.

Jak policzył Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris to wsparcie Zarządu Województwa Mazowieckiego zapewniło pokrycie ok. 23 proc. planowanych wydatków Parady Równości. Zgodnie bowiem z informacjami udostępnionymi przez organizatorów Parady Równości na stronie internetowej zbiórki pieniężnej, planowane wydatki manifestacji środowisk LGBT szacowano na 111 tys. zł.

-„Zgodnie z prawem działalność organów województwa, w tym zarządu, jest jawna. Obywatele mają prawo do informacji, na co przeznaczane są środki publiczne” – podkreśla Olaf Szczypiński, ekspert Ordo Iuris

PO o PSL jak widać potrafią zadbać o swoich wyborców.

Przeczytaj też: Sędzia Iwulski, zastępujący prof. Gersdorf, był w specjalnej służbie wojskowej PRL, przekształconej w WSI. Cenckiewicz: „Precz z komuną!”

Nczas.com/ niezalezna.pl/ Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris

21 KOMENTARZE

 1. Geje zabili 0 Polaków.
  Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Komuniści zabili 1 mln Polaków.
  Naziści zabili 3 mln Polaków.
  Prawiczki nienawidzą gejów i Żydów a uwielbiają KGBowca Putina, chińskich komunistów i niemieckich neonazistów z AfD.

  • Jeśli już, to Żydzi sami siebie nienawidzą, można na ten temat godzinami prawić. Isreael jest przyjacielem Rosji, a Natanjahu co chwilę lata do Putina, w tym roku już trzeci raz, Kneset jest rosyjskojęzyczny, a MOSAD przesiąkł KGB. Więc kto tu uwielbia KGBowca Putina?
   Jakbyś nie wiedział, to Polacy modlą się za wiarołomnych Żydów.
   Oto modlitwa, spróbuj i TY.
   Módlmy się także za Żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
   Wszechmogący wiekuisty Boże, który od miłosierdzia twego nawet Żydów wiarołomnych nie odrzucisz; wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez tegoż Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

   • „Módlmy się także za katolików wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
    Wszechmogący wiekuisty Boże, który od miłosierdzia twego nawet katolików wiarołomnych nie odrzucisz; wysłuchaj modły nasze za ten pseudokatolicyzm zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony. Przez tegoż Pana Jezusa Chrystusa. Amen.”

   • Ciekawe, że mało gdzie pisze się o tym, że Trynkiewicz był ofiarą pedofia. „Znienawidziłem Kościół w wieku dziesięciu lat, kiedy ksiądz dokonał na mnie czynu lubieżnego, a teraz ten sam ksiądz wypowiada się o mnie w gazecie, że ja nie chodziłem do kościoła ani do komunii…”
    „Wyrażone przez Trynkiewicza stwierdzenie, że w dzieciństwie molestował go ksiądz, było zignorowane. Dzisiaj, gdy znamy już tysiące przypadków pedofilii wśród księży, możemy przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Trynkiewicz mówił prawdę…Jeżeli rzeczywiście ksiądz uszkodził psychikę i duszę 10 letniego nieśmiałego wycofanego chłopca molestując go, a potem szydził z niego publicznie, to mamy tu do czynienia ze splątanym diabelstwem.” – książka Iwanickiego „Proces Szatana”

  • Nawet idioto nie wiesz ilu pedałów jest wśród żydów, komunistów i nazistów.

   Sam np jestem żydowskim nazistą uwielbiahącym brać w usta augusta.. ;-))

 2. JAKI według was byłby prawidłowy sposób spożytkowania tych pieniędzy? Może po raz kolejny zasilenie kasy papcia Rydzyka?

  • Jeśli Zarząd Województwa Mazowieckiego przyznałby również takie same środki finansowe na działa Ojca Rydzyka to wówczas można mówić o jakiejś równości. W tym przypadku mamy do czynienie z paradą finansową nierówności.

 3. I co z tego, że z finansował ? Jestem za finansowaniem akcji wspierających tolerancję i równe prawa dla wszystkich ludzi.
  Państwo polskie od zawsze wspiera miliardami z kieszeni podatnika krypto gejowską i krypto celibatową enklawę watykańską i pozwala im się bezpardonowo wtrącać w życie heteroseksualnych rodzin.
  Raczej tym się zajmijcie, bo to jest problem polski nie jakieś grupki jawnych gejów i lesbijek.
  – Marcin Wójcik, autor książki „Celibat ” – ” Nie będę ukrywał, że pomogło to, że sam przez 5 lat byłem w seminarium duchownym. Potem studiowałem w Papieskiej Akademii Teologicznej i przez 7 lat byłem dziennikarzem „Gościa Niedzielnego”. Przez te wszystkie lata spotkałem wielu księży…Różnie bywa. Są księża, których związki są tak zaawansowane, trwają latami, mają dzieci, że w najmniejszym stopniu nie myślą o swoich rodzinach jak o powodzie do wstydu. Jeden z homoseksualnych księży, bohater mojej książki, opowiadał o libacjach i homoseksualnych orgiach na plebaniach z udziałem wikarego i proboszcza…”
  Wójcik stwierdza, ” wśród kleryków- kryptogejów popularnym jest pogląd ” seks z kobietą jest grzechem śmiertelnym, z mężczyzną tylko wykroczeniem”

  • Wolność nie oznacza, że należy finansować lewackie fanaberie.
   Jak ktoś ma gest, to z własnej kieszeni.
   Ta grupka jawnych gejów i lesbijek i LGBTI wychodzi na ulice nie dla wolności ale aby jątrzyć w społeczeństwie i przyzwyczajać młodych Polaków do lewackich fanaberii, abyśmy tę krzykliwą grupkę uznali za większość w społeczeństwie narzucającą swoją wizję degrengolady.

   • „Wolność nie oznacza, że należy finansować lewackie fanaberie.
    Jak ktoś ma gest, to z własnej kieszeni.”
    Jestem całkowicie za ! Watykańskie kryptofanaberie zacznijcie finansować z własnych kieszeni, szanowni wierni, nikt wam gestu nie broni. Polska będzie zasobniejsza każdego roku o wiele miliardów złotych. Skończą się kolejki do szpitali i umieralność na sorach.

    • Lecz się!
     W Szwecji płaczą najwięcej na służbę zdrowia i mają przez najgorszą w europie.
     Szpitale muszą być wyłącznie prywatne.
     2. Jakby ludziom nie zabierano fortuny w podatkach, to Kościół dostawałby od wiernych miliony razy więcej, niż teraz dostaje od rządu.

  • Wyjdź z tymi satanistycznymi kłamstwami!!!
   To geje wszystkich nienawidzą i umiom tylko żyć.

 4. Wybierzcie mnie na wodza tego państwa, a takich plugawych zabaw nie będzie. Zboki, jak szczury będą się gnieździć po jakichś swoich norach, ale na pewno nie będą robić tzw. parad równości i z nich wyłazić.

Comments are closed.