SENSACJA! Znamy nazwisko nowego trenera reprezentacji. To były szkoleniowiec Wisły Płock

Jerzy Brzęczek będzie selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski – poinformował w czwartek PZPN. Zastąpi na tym stanowisku Adama Nawałkę, z którym nie przedłużono kontraktu po nieudanym występie w mistrzostwach świata w Rosji.

„Polski Związek Piłki Nożnej zakończył proces wyboru selekcjonera reprezentacji Polski, którym zostanie Jerzy Brzęczek. Oficjalna prezentacja nowego szkoleniowca będzie miała miejsce w poniedziałek, 23 lipca o godzinie 12.30 w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym.”

Czytaj też: Trener Chorwacji: „Wszystko, co osiągnąłem w życiu zawdzięczam nie sobie, lecz Bogu”

„Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione plany selekcjonera oraz nowy sztab szkoleniowy reprezentacji Polski” – napisano na stronie internetowej PZPN.

Jak dodano, w ciągu najbliższych dni będą trwały formalności związane z zatrudnieniem Brzęczka, w tym m.in. zatwierdzenie jego kandydatury przez zarząd związku, który ma się zebrać w sobotę.

„Do czasu oficjalnej prezentacji zarówno PZPN, jak i Jerzy Brzęczek, nie będą udzielali dalszych komentarzy” – zaznaczono.

6 KOMENTARZE

  1. Zmiany, żeby nic się nie zmieniło. Boniek i jego kumple managerowie muszą przecież upychać gdzieś „wiecznie młode talenty”, a zagraniczny trener pokazałby Bońkowi słynny gest.

  2. Po wynikach ocenimy trenera. Poziom naszej reprezentacji i tak o niebo przewyższa poziom naszej ligi.

Comments are closed.