W odmętach lewackiego szaleństwa. Koniec ze zdjęciami pięknych fanek. „Musimy przeciwstawić się rosnącemu seksizmowi”

Zdjęcie ilustracyjne. / Dostawca: PAP/PA

Światowe lewactwo znalazło kolejny cel. Po tym jak na początku roku ostro atakowano wielkie toury kolarskie, tym razem dostało się nadawcom telewizyjnym pokazującym mecze piłkarskie. Wszystko oczywiście przez mistrzostwa świata w Rosji.

Nadawcy meczów telewizyjnych nie będą dłużej mogli prezentowań zbliżeń pięknych pań, które pojawiają się na trybunach. Zdaniem organizacji FARE, która ma przeciwdziałać dyskryminacji w piłce nożnej, to seksizm jest największym problemem w Rosji.

FARE odnotowała aż 30 przypadków przeraźliwego seksizmu podczas mistrzostw świata w Rosji. Nadawcy telewizyjni zostali zobligowani do zaprzestania wykonywania zbliżeń na „gorące” kobiety w tłumie podczas meczów piłkarskich.

Federacja musi przeciwstawić się rosnącemu seksizmowi w futbolu. Rozmawialiśmy z kilkoma nadawcami telewizyjnymi w tej kwestii – powiedział Federic Addiechi, odpowiedzialny w FIFA za równouprawnienie.

Walka z seksizmem jest jednym z działań, które będziemy musieli podjąć w przyszłości – dodał Addiechi. Jego zdaniem to nie homofobia i rasizm, jak zakładano, są największym problemem na trybunach podczas mundialu Rosji, ale właśnie seksizm.

Podczas Mistrzostw Świata dostało się już jednej z najpopularniejszych agencji Getty Images. Dopuściła się ona opublikowania galerii „Najgorętsze fanki mundialu”. Na szczęście agencja szybko zrozumiała swój błąd, pokajała się i usunęła galerię.

Źródło: sport.pl

35 KOMENTARZE

   • a jak szef bedzie zone po tylku klepal w pracy to odpowiesz Jej „kochanie nei popadaj w odmety szalenstwa lewactwa” ?

 1. Sympatykom Januszka Mikke bardziej spodobałyby się zdjęcia małych, 8-letnich dziewczynek, których kobiecość należałoby dopiero „rozbudzić”. Mikkizm = legalna pedofilia.

    • Gdybys miał odrobinę więcej rozumu to byłbyś wspaniałym okazem idioty :D

     No ale jak się jest pojebem to trzeba przecież jakoś zaistnieć
     I tu przyznam , że to ci się udaje

    • KsenofobHomofobSeksistaRasistaBelzebubSynZatraceniaCóraKoryntuPrzechujNadWszystkiePrzechujowszeChuje

     co ma wspólnego arab 39letni i jego świeżo poślubiona żona?
     obojgu niebawem zaczną rosnąć piersi.

  • No, ładnie powiedziane.
   Ciekawe tylko skąd się bierze twoja wiedza o upodobaniach sympatyków JKM.
   Śledzisz ich? Podglądasz? Uczestniczysz w rytuałach?

   • On z nienawiści nawet nie czyta. Jemu się wydaje. Najgorsze jest tylko to że wydaje mu się że ma rację. Nick „Kurwinoza”, siedzi i komentuje pocąc się pod pachami i innym wmawia że to im żyłka nabrzmiewa hahahahahahaha to jakiś gejuszek zahukany przez dresiwo myśli że tu jest jego moment władzy heheheheheheheh

 2. Tzw. „homofobia” oraz tzw. „seksizm” to pojęcia niedawno wprowadzone w życie w ramach wprowadzania przez marksistów długiego marszu przez instytucje. Lansowanie pedalstwa, lesbijstwa, wypaczanie roli rodziny w społeczeństwie to obecnie najbardziej widoczny efekt działania tych żydowskich popierdoleńców w zachodnim świecie, a co za tym idzie, również w Polsce.

  • bulandystan to nie żaden „zachodni świat” tylko marna kopia Rosji. A od zachodniego świata, do którego nie należysz ani ty, ani twoja zasrana ojczyzna, to się tępy śmieciu odpierdol.

   • Pozycz sobie palto, albo ukradkiem zabierz swojemu chlopcu i przykryj sie, bo cie i tak wszyscy olewaja …

   • dobra dobra spadam do piwnicy bo mam jeszcze parę beczek do uzupełnienia. Kiedy te roboty bd za nas pracować eh ? ćwiartowanie ludzi nawet dzieci uwierzcie mi jest ciężkie, ale po takich harcach trzeba posprzątać.

  • Proponuje zostawić to i „wolnościowe” forum Sommerowi i jego kolegom. Szkoda czasu i nerwów na dyskusję z debilami.

   • kałembasiak, powtarzasz tą swoją propozycję już chyba dziesiąty raz. Zrozum, że pan Sommer ma głęboko w dupie ciebie, jak i twoje „propozycje”.

    • Jestes zboczencem, pederasta wolisz odbytniczy czy moze lubisz obciagac koszerne kindybaly w berlinskich ubikacjach? Brunatnym gownem jedzie ci z ryja

 3. Kurwinisci uparcie twierdza ze iranskie podejscie do wizerunku kobiet to lewica. Kto wie moze za pare lat powiedza ze zakaz aborcji jest lewacki podobnie jak dzialalnosc burdeli (w Szwecji juz istniejacy).
  Fakty ze sa takie ze radykalne feministki mowia czesto glosem Marka Jurka, podobno tez obroncy godnosci kobiet.

  • W Iranie aborcja i zmiana płci są całkowicie legalne na życzenie idioto!

 4. Kurwinisci uparcie twierdza ze iranskie podejscie do wizerunku kobiet to lewica. Kto wie moze za pare lat powiedza ze zakaz aborcji jest lewacki podobnie jak zakaz dzialalnosci burdeli (w Szwecji juz istniejacy).
  Fakty ze sa takie ze radykalne feministki mowia czesto glosem Marka Jurka, podobno tez obroncy godnosci kobiet.

  • W Iranie aborcja i zmiana płci są całkowicie legalne na życzenie idioto!

 5. No tak, dla kurwinisty 99% zakaz aborcji jak w szariackiej Polsce czy szariackim Iranie oznacza jej calkowita legalizacje. Oni nie klamia z premydacja, oni po prostu uwazaja ze wolny wybor ludzi (w praktyce takze ekonomiczny bo wiadomo ze wolny rynek=parchy) w 1% to i tak o 99% za duza swawola.

 6. Marzy mi sie krytyka kurwinistów za ekonomie a nie za to ze sa faszystami. Jaki kraj tacy „wolnosciowcy”

 7. A co z gorącymi facetami, ich można pokazywać? Toż to jawna dyskryminacja.

 8. Zgodnie z tą logiką to najlepiej żeby wszystkie kobiety chodziły w szmatach na mordzie jak muzłumanki. Cóż z tego że kobiety po prostu lubią prezentować swoje wdzięki skoro lewacy mają własną wizję rzeczywitości.

 9. „Cierpię, ale jednak mam nadzieję,
  Że przylecą piraci bombowcem
  I bogatym zabiorą pieniądze
  A na pięknych założą pokrowce”
  Tak w latach 90-tych w satyrycznej piosence przedstawiał sprawę opisaną w artykule jeden z polskich kabaretów. Wtedy to było śmieszne, a teraz okazało się prorocze. Strach się bać co jeszcze lewusy wymyślą.

Comments are closed.