To najgroźniejsza „brygada” w historii polskiego wojska? Po jednym Tweecie wszyscy padli na ziemię

fot. Prt Sc Twitter/ZiemowitKossakowski

To prawdopodobnie najgroźniejsza „brygada” w historii polskiego wojska! Do akcji wkracza Ziemowit Kossakowski, znany z popisów na portalu TVP Info, wraz z kolegami. Nie to nie boysband, to najnowszy narybek Wojsk Obrony Terytorialnej.

O potężnym zasileniu Wojsk Obrony Terytorialnej poinformował na Twitterze Ziemowit Kossakowski (TVP Info, PiastTV). Oficjalne info ws. WOT – zaczyna groźnie brzmiący wpis Kossakowski.

Udało mi się zebrać własną brygadę. Wraz z członkami PIASTTV – moimi najlepszymi przyjaciółmi – zapisujemy się do Wojsk Obrony Terytorialnej. Jesteśmy po pierwszej akcji. Byliśmy na spotkaniu z min. P.Jakim – napisał.

Całość była opatrzona zdjęciem, co dopełniło dzieła zniszczenia. To prawdopodobnie najgroźniejsza jednostka w historii polskiego wojska, już po pierwszym Tweecie wszyscy padli na ziemię…ze śmiechu.

I wbrew pozorom, nie to nie nowy boysband, ale „brygada” WOT wg Kossakowskiego. Tak na ten Tweet zareagowali Internauci:

8 KOMENTARZE

  1. Nie smiejcie sie. Ja bardziej ufalbym tym „siedmiu wspanialym”, niz calej bandzie syjonistycznych gangsterow zasiadajacych w naszym rzadzie.

    • Przecież te padałopodobne debile z Kossakowskim na czele to przydupasy PiSkomuny, czyli jak Pan słusznie zauważył „syjonistycznych gangsterów zasiadających w naszym rządzie”.

  2. Przy podciąganiu się na drążku trzeba mieć możliwość umyć sobie, przed i po tym, łeb pod napletkiem.

  3. Pedal z balejazem z wloch w organizacji narodowej lepiej żeby się skini nie dowiedzieli

  4. Panowie, liczy się duch i motywacja. Resztę można wytrenować i uzbroić.

Comments are closed.