San Francisco – smród, brud i odchody na chodnikach. Rządzący miastem lewacy chcą przekonać bezdomnych, by nie załatwiali się w miejscach publicznych [VIDEO]

San Francisco, jedno z najpiękniejszych i najbogatszych niegdyś miast Stanów Zjednoczonych, odkąd rządzą nim lewacy popada w kompletną ruinę i dosłownie zmienia się w kloakę. Dziesiątki tysięcy bezdomnych koczujących w mieście wypróżnia się na ulice. Lewacy postanowili zając się rozwiązaniem problemu, tak jak tylko oni potrafią. Zamierzają przeprowadzić kampanię uświadamiającą bezdomnych, by nie załatwiali się na chodniki.

Na genialny pomysł wpadła należąca do partii Demokratycznej burmistrz San Francisco London Breed. Chce ona by miast zwróciło się do bezdomnych z prośbą, by nie załatwiali się na ulicy.

Zamierza też przeprowadzić kampanię na rzecz „poszanowania społeczności”, co w tym przypadku oznaczać ma uświadomienie, że nie należy wypróżniać się na chodniki. Burmistrz oskarżyła organizacje charytatywne pomagające bezdomnym, że nie nauczają ich o tym.

Na chodnikach jest więcej kału, niż kiedykolwiek kiedy tu dorastałam – powiedziała burmistrz w rozmowie ze stacją NBC. – To coś co wtedy nie było normą kiedy ja dorastałam. To wielki problem i nie mówię tutaj o psach.

Oficjalnie w San Francisco w 2017 roku zarejestrowanych było 7,5 tysiąca bezdomnych. Nieoficjalnie kilka razy więcej zwłaszcza, że na ulicach koczują też nielegalni imigranci. Samo miasto liczy sobie 850 tysięcy mieszkańców.

68 proc. bezdomnych ma kłopoty zdrowotne, w tym psychiczne. Są one głównie związane z używaniem narkotyków.

Breed, która jest burmistrzem zaledwie od początku lipca, część odpowiedzialności zrzuciła na organizacje charytatywne i działaczy społecznych, którzy otrzymują pieniądze od miasta, by własnie zajmować się bezdomnymi.

Ciężko pracuję nad tym by finansowane przez nas programy działały na rzecz tych osób (bezdomnych – przyp. red.) – powiedziała Breede. – Chcę by wytłumaczono im, by szanowali społeczność. Niech chociaż sprzątają po sobie i okazują szacunek ludziom z sąsiedztwa.

W 2017 roku miasto wydało na pomoc bezdomnym 275 milionów dolarów. W tym roku chce przeznaczyć 305 milionów. Nowe władze nie zamierzają zaostrzać kar za zanieczyszczanie miasta.

Demokraci rządzą San Francisco od 54 lat. W tym czasie jedno z najpiękniejszych i najbogatszych miast Ameryki stało się dosłownie gettem biedy i przestępczości, do którego ze względu na lewicową politykę władz masowo ściągają też nielegalni imigranci. Tymczasem kto może ucieka na przedmieścia. Samo miasto jest także amerykańską stolicą homoseksualistów.

41 KOMENTARZE

 1. No jak widać, chamstwa to nie tylko na salony, ale nawet na chodniki nie należy wpuszczać.

  • A w Polsce to chamstwa nie ma ? W każdym mieście psie gówna zalegają na chodnikach i trawnikach. Właściciele psów chamy i chamki ( nie wszyscy bo wyjątek się znajdzie ) po kundlach nie sprzątają i zostawiają za sobą sterty kału. A ludzie się na tym ślizgają. Obrzydlistwo. Jak brudasy nie chcą sprzątać po swoich kundlach to niech ich nie kupują albo niech srają im w mieszkaniu. Dobrze że wyprowadziłem się z miasta na wieś. Tu przynajmniej psy są w kojcach i srają u właściciela na działce a nie na chodniku

 2. „Globalny porządek”, to marzenie. Obecnie „wszystkowiedzacy”, „kopią studnię jak się pali”.

 3. Ale ludzie uciekają na przedmieścia gdzie rządzi również Partia Demokratyczna.

 4. Babsztyl myśli,że jak poproszą bezdomnych coby nie srali po ulicach,to oni tak grzecznie się do tego ustosunkują?Trzeba pilnować,stwarzać im możliwość większej liczby kibli,nie przyjmowanie imigrantów,zwiększona kontrola i karanie narkomanów!

 5. To jest cena, jaka teraz Amerykanie placa za minione niewolnictwo, ktore sciagnelo do tego kraju ludzi nie majacych nic wspolnego z cywilizacja.

  • To takze efekt niesprawiedliwego podzialu i dystrybucji dobr materialnych, oraz niedostepnej dla wiekszosci ludzi edukacji, czarnej wizji przyszlosci, oraz psychicznych chorob z tym wszystkim zwiazanych. Tych ludzi nawet nie stac na rewolucyjny ruch, mogacy zmienic ich egzystencje.
   To borax konajacej Ameryki.

   • Wytłumacz jeszcze swoją definicję „sprawiedliwego podziału i dystrybucji dóbr materialnych”, bo jeśli masz na myśli „wszystkim po równo”, albo „według potrzeb” to nie ma w tym nic sprawiedliwego…

    • Wytlumacze Ci jak dziecku, poslugujac sie lapidarnym przykladem:
     Produkcja jednego cukierka kosztuje 1 centa. Potrzebna jest do tego maszyna za (powiedzmy sobie) $100,000.00 Ty, jako pomyslowy, ale malo znaczacy i niewyksztalcony czlowieczek nie mozesz tej maszyny nabyc, gdyz nie masz gotowki, lub nie dadza Ci kredytu. Natomiast inny, wplywowy i zamozny gosciu otrzyma tych maszyn w dowolnej ilosci. I tu sie zaczyna zabawa. Ten gosciu zatrudnia Cie za minimalna stawke i narzuca rezim pracy, bys wyprodukowal tych cukierkow jak najwiecej. W przeciagu jakiegos czasu wyprodukowales na jego maszynie kilkset milionow cukierkow, ktore przyniosly fabryce (powiedzmy) $10,000,000.00 zysku. Ty nadal zarabiasz $7,50/godz., a wlasciciel filmy przydziela sobie bonus w wysokosci $5,000,000.00. Ta jego „nagroda” jest nieproporcjonalna do inwestycji, ale ty nie masz prawa tego kwestionowac. Jestes po prostu trybem jemu potrzebnej maszyny. Jesli nadal nie rozumiesz, ze to nie chodzi o rozdanie zysku „po rowno”, lecz sprawiedliwej dystrybucji majatku wyprodukowanego przy Twoim udziale. Bez Twojej pracy ten wlasciciel nie mialby szans na zarobek nawet 20.00 dolcow, gdyz to wlasnie dzieki Tobie i Twojemu zaangazowaniu ta maszyna jest produktywna. Crony Capitalism jest nadwyrezona i szalenie niesprawiedliwa forma wyzysku oferujacego tylko nieproporcjonalne zarobki i stad sie biora podzialy na moznych i wplywowych, oraz biednych, co koncza na ulicy jako bezdomni i w swietle zle pojetego kapitalizmu, glupi i bezuzyteczni. Ameryka doszla juz do takiego poziomu absurdow, ze nawet jegomosc tyrajacy na dwoch posadach nie jest w stanie utrzymac malej rodziny. Chcesz byc madry, to sie tu zjaw i kup sobie taka maszyne sam, albo pracuj jak duren az do konca swych sil. Ostaecznie to tylko Twoj wybor.

     • Przecież bardzo duża część ludzi sukcesu zaczynała nie mając kompletnie nic – czyli jednak można.

      Nikt już w Polsce nie chce pracować za minimalną krajową. Najprawdopodobniej komuszy nierobie nigdy nie pracowałeś, bo nie masz pojęcia o rynku pracy – być może jesteś tak marnym pracownikiem, że nikt nie chce Cię zatrudnić.

      To maszyna wyprodukowała nie Ty, Twoja praca nie jest aż tyle warta imbecylu. Masz pojęcie komuchu ile kosztowałyby cukierki jeśli ktoś wypłaciłby Ci 10 mln.? Kompletny lewacki idiota niemający zielonego pojęcia o ekonomi.

      Umów należy dotrzymywać. Nikt tych pracowników nie zmusza do pracy u tego wrednego prywaciarza. Mogą zostać ogrodnikami i hodować króliki – gwarantuję Ci, że nie umrą z głodu. Pracują u prywaciarza, bo jest to dla nich korzystne.

      Twoje pierdolenie o rozwarstwieniu jest gówno warte. W Niemczech lewactwo walczyło z rozwarstwieniem społecznym, ale jak zwykle nie udało im się go zwalczyć – bo lewactwu nigdy się nic nie udaje. Udało się lewactwu za to osiągnąć odwrotny efekt od zamierzonego – czyli jeszcze bardziej zwiększyć rozwarstwienie. Tuż po ordo-liberalnej reformie Ludwiga Erharda sprawa rozwarstwienia wyglądała zdecydowanie lepiej, niż po dojściu lewactwa do władzy. Czyli wychodzi na to, że kapitalizm sprzyja biednym, a socjalizm sprawia, że biedni stają się jeszcze biedniejsi.

     • Kapitalizm nie sprzyja biednym bo sprzątaczka w Rosji zarabia 100 dolarów miesięcznie a sprzątaczka w Szwecji 2500 dolarów miesięcznie. To socjalizm i demokracja sprzyjają biednym i bogatym zresztą też. W 2017 Szwecja zanotowała 500 mld dolarów inwestycji zagranicznych.

     • Niestety ale bredzisz. Odkąd istnieje socjalizm lewaccy „ekonomiści” usiłują zdefiniować „cenę sprawiedliwą”. Niestety jest to matematycznie NIEMOŻLIWE! 2 rzeczy z ludzkich wynalazków mają najwięcej zmiennych i są matematycznie najbardziej złożone, tworząc nierozwiązywalne układy równań różniczkowych wyższych rzędów (tzw. chaos deterministyczny) – ekonomia i programy komputerowe (to marzenie informatyki: stworzyć matematyczny sposób na dowiedzenie poprawności programu komputerowego… A na razie ten sam algorytm puszczony na różnych komputerach może dawać… inne wyniki!). Nawet prościutkie równanie różniczkowe bifurkacji opisujące np. zależność między ceną a popytem czy np. ilość zająców i polujących na nie lisów na zadanym terenie ma wyniki NIE DO PRZEWIDZENIA w pewnych sytuacjach (a w innych okresach przewidywalne, co łudzi lewaków, że gospodarka centralnie planowana działa). Lewactwo, które 8 lat chodziło do liceum i nie mogło go skończyć i zdać matury, jak tow. Martin Schulz, sobie z tego sprawy nie zdaje, bo wyższej matematyki nie zna, ma natomiast nabożny podziw prostaczka, jak za stalinowskiego bolszewizmu, do maszyn i osiągnięć techniki, w szczególności do komputerów i neomarksiści teraz łudzą się, że gospodarka planowana nareszcie będzie działać, bo można ją obliczyć na superkomputerach, których za Sowietów nie było (a nie można: „problem komiwojażera” liczony tylko dla 28 miast daje ilość kombinacji, która najszybszemu komputerowi zajęłaby przetestowanie liczbę lat, która ma 48 cyfr…). Wracając do twojego przykładu: nie jesteś w stanie w dłuższym okresie przewidzieć ceny cukierka, bo zależy ona od innych cen, a te ceny od jeszcze innych cen, które zależą jeszcze od innych zjawisk i to wygląda tak: możesz przewidzieć jak kula bilardowa zachowa się po uderzeniu inną kulą bilardową, ale jak zachowa się trzecia kula uderzona drugą kulą już gorzej, bo mała zmiana parametrów pierwszego uderzenia bardzo wpływa na drugie i teraz jak taki ciąg się wydłuża, to rozrzut parametrów 4 czy 5 kuli w zależności od minimalnych odchyłek 1 kuli masz taki, że traci to wszelką przydatność prognostyczną (niezbędną w gospodarce centralnie planowanej). I teraz to samo masz z cenami. :-)))))))))))))))))))))))))))

      P.S. @ala wilk. Szwecja to kraj, który dla FIRM ma jedne Z NAJNIŻSZYCH I NAJBARDZIEJ DOGODNYCH SYSTEMÓW PODATKOWYCH, natomiast niemiłosiernie łupi podatkami dochody osób fizycznych. W efekcie ze Szwecji masowo za granicę uciekają inżynierowie i specjaliści, a w Szwecji mieszczą się centrale firm, które ośrodki badawcze jednak mają za granicą. To system idealny dla bogatych przemysłowców, którzy sponsorują socjalistów, bo dzięki temu wycinają konkurencję wysoką barierą wejścia (wysokie podatki osobiste gwarantują, że trudno uzbierać oszczędności na założenie firmy) a swoim firmom poprzez koneksje w sponsorowanych lewackich rządach załatwiają dotacje i zwolnienia podatkowe. Tak zawsze działała we Włoszech rodzina Agnelli (FIAT) i tak działa 6 najbogatszych rodzin szwedzkich przemysłowców!

     • @Szyderca jeśli zwykły pracownik w fabryce zarabiałby 10 mln. to mielibyśmy do czynienia z hiperinflacją – w normalnych warunkach takie zjawisko nie występuje.

   • Przeciwnie, to jest efekt państwowego szkolnictwa który obniża poziom nauczania. Dlaczego czegoś takiego nie było w Ameryce kiedy nie było obowiązku szkolnego, nie ścigano za branie narkotyków? Jakoś wtedy była dużo większa kultura mimo, że technologia w tym czasie dopiero raczkowała.

    Lewactwo nawet z najbogatszego miasta czy państwa zrobi chlew – tak było w przypadku Kuby która była w czołówce najbogatszych państw świata, np. Kuba była jednym z pierwszych krajów w których pojawiły się kolorowe telewizory. Po latach rządów Castro na ulicach Kuby można było spotkać ludzi którzy świadczyli nietypowe usługi – oferowali ludziom naprawę zapalniczek.

    • Ale na Kubie za Castro nie było demokracji a JKM twierdzi że demokracja to zło. Gdy na Kubie rządził Castro to Szwedzi żyjący w demokratycznej Szwecji kupowali kolorowe telewizory.

     • Jesteś bardzo wybiórcza. JKM jest przeciwnikiem demokracji i socjalizmu. A komunizm lub socjalizm są tak samo złe jak demokracja. Jeżeli chodzi o Rosję to tam nie ma kapitalizmu. Zacznij dziewczynko trochę myśleć. Socjalistyczny eksperyment kubański też już się kończy.

    • Juz dawno nie czytalem takiego belkotu mysli, kompletnie pozbawionych sensu i logiki. Co ma Kuba do amerykanskiej narkomani ?

     • Chcialbym zdementowac twoje idiotyczne przypuszczenia i wyjasnic niescislosci, ktorymi chcialbys nas tu karmic. Otoz jestem wlascicielem duzego zakladu mechaniki precyzyjnej i zatrudniam wysokiej klasy inzynierow, ktorzy od przeszlo 25 lat nie rozstaja sie ze swoja praca. Wynagradzam ich nalezycie i co roku rozdaje wysokie bonusy, o ktorych sie tobie nawet nie marzy. Moje pojecie kapitalistycznego przywileju, w ktorym moglem sie rozwinac ma uczciwe podstawy i nie maja nic wspolnego z tylko tobie znanym komunizmem. I nieprawda jest, ze zaczynalem od zera. Mie bylo takiej mozliwosci – takie po prostu nie istnieja, chyba ze jestes geniuszem, o co cie nie podejrzewam. To tylko twoja chora wyobraznia ci to podpowiada. Tak wiec wsadz sobie swoje „pierdoly” do kosza, a jak nie masz sie na kim znecac, to wroc do swojego krnabrnego polswiatka bez zadnych wartosci tworczych.

     • Ale jesteś tępy, podałem przykład jak lewactwo robi z najbogatszych miast chlew (co było analogią do San Francisco) i nie ma znaczenia czy ktoś w tym chlewie ćpa pali czy pije.

     • @Buddha Kim jeszcze jesteś lewaku? Spidermanem? Nie kompromituj się.

     • Wyobraźnia podpowiada mi, że jestem geniuszem? O kurwa lewaku potrafisz czytać w myślach? No niesamowita sprawa, też bym tak chciał. Uwidaczniają się u ciebie najwyraźniej jakieś dziwne uprzedzenia względem mojej osoby.

 6. ,,to cos kiedy dorastala..,, nawet jej przez gardlo nie przeszlo, ze tradycyjny , rodzinny, konserwatywny styl zycia.

 7. Wszędzie tam gdzie rządzi socjalistyczna patologia natychmiast jest brud, syf i ubóstwo czyli naturalne środowisko lewactwa.

  • Czy Putin to socjalista? W Rosji wzrost gospodarczy minus 3%, pensja minimalna 100 dolarów miesięcznie.

   • Putin to nie socjalista, on odtwarza ZSRR. Kapitalizm w Rosji trwał krótko za czasów Jelcyna. Putin niestety naśladuje Stalina.

 8. dzis najbogatsi wygladaja tak samo jak kloszardzi
  powycierane spodnie z dziurami, wystrzyzone glowy
  trudno sie rozeznac

 9. miasto tonie w nędzy od 50 lat więc imigranci walą tam by pogorszyć swój status życiowy
  ja tam wolę zostać przejechanym przez czołg więc będę głosował na Korwina

  • Jeśli jesteś lewackim śmieciem ludzkim to twoja śmierć będzie korzystna dla społeczeństwa. Nie wiem poco mieliby Cię przejeżdżać czołgiem, bredzisz jak debil, ale jeśli byś napadał na ludzi to po prostu by cię odstrzelili i byłoby jednego lewackiego śmiecia mniej.

   • Zastanawia mnie twoja arogancja i chamstwo w okreslaniu ludzi majacych odmienne poglady. Niewykluczone, ze wyrosles w atmosferze ponizenia i stad sie biora tak plytkie wpisy, za to adekwatne do wyraznie ograniczonej mentalnosci. Czy oprocz plugawego jezyka, jakim sie poslugujesz, potrafilbys wysilic sie troche i zaczac rozmawiac z innymi jak czlowiek ?

    • Dla prawiczków lewacy to nie ludzie tak jak dla hitlerowców Żydzi i Polacy nie byli ludźmi. To jest dehumanizacja przeciwnika politycznego.

    • Z lewakami nie da się rozmawiać po ludzku, oni ludzkiego języka nie rozumieją, bo są zbyt głupi. Niewykluczone, że Ty masz kompleks Korwina. idź się żalić gdzie indziej.

     • Widac, ze przydala by ci sie kolejna wizyta u psychologa, oraz niezbedna nauka czystego jezyka polskiego. Bycie pospolitym chamem nie jest zadna sztuka.

     • Kolejna wizyta gdzie…? Ta brednie oszołoma który ma urojenia. Przecież Sam nie umiesz pisać hipokryto.

    • Bo lewak to nie człowiek tylko spierdolina, za swe niepowodzenia kapitalizm wyklina. Mam w dupie Ciebie i Twoje żale wieczna PiSdo.
     youtu.be/fxH3qcqBZMQ

 10. Zaczarowany ołówek

  Nie wie o tym żaden prawacki półgłówek:
  My nie tylko kredki mamy po zamachu!
  Bo zaczarowany też mamy ołówek.
  Co nim narysujesz, jest!… I nie ma strachu.

  Weź „love interracial” napisz na chodniku
  I dmuchnij napisem tym prosto w rasistki.
  Z mową nienawiści skończą. Fiku-miku
  Z uchodźcami czyniąc tak, jak feministki!

  Albo weź i serce narysuj tęczowe.
  I naklej je na pierś strasznemu faszyście.
  Zbywszy byt bitewny, w tym co odbytowe
  Frajdę niesłychaną znajdzie oczywiście!

  Pytasz, czy naprawdę ołówek istnieje?
  No i jak go zdobyć? Unijne dotacje?…
  Ciesz się postępaku! (antyfasze, geje,
  Lesby, transy, query… wszelkie konstelacje):

  Ołówek istnieje! Miniaturyzacja
  Tylko jest problemem… A więc są drukarnie,
  Co go zastępują – mennice! Dotacja
  Sprawia, że kler nawet idzie pod latarnię…

  Ołówek rysuje naprawdę czarownie.
  Trwa wydruk miliardów… No i wszystko działa.
  Politycy zdanie zmieniają gwałtownie.
  A nawet biskupi sami – dają ciała!

  Po co ksiądz Lemański był suspendowany?
  Skruchy nie okazał… Lecz bez zbędnych słówek
  Znów jest księdzem (=Kościół znowu jest jebany.)
  Tak zaczarowany sprawdza się ołówek!

Comments are closed.