Węgrzy chcą przyjąć farmerów – uchodźców z Południowej Afryki. A rząd PiS tylko ściąga imigrantów z Azji

Toroczkai László burmistrz węgierskiego Ásotthalom z Burami, którzy wizytują miasto, by zdeycdować o ewentualnym osiedleniu się w nim. Źródło Facebook/Toroczkai László
Toroczkai László burmistrz węgierskiego Ásotthalom z Burami, którzy wizytują miasto, by zdeycdować o ewentualnym osiedleniu się w nim. Źródło Facebook/Toroczkai László

Delegacja farmerów z Południowej Afryki przyjechała na Węgry, by sprawdzić warunki ewentualnego osiedlenia się w tym kraju. Wcześniej byli w Rosji.

Grupa Burów, potomków głownie holenderskich osadników, przyjechała do węgierskiego miasteczka Ásotthalom, by rozmawiać o warunkach ewtualnego osiedlenia się. Zostali podjęci przez burmistrza Toroczkaia László, który o wziycie poinfomwoał na Facebooku.

Dziesiątki tysięcy Burów szuka nowego domu na świecie z powodu skrajnego szowinizmu rasowego, dyskryminacji i niedającego się utrzymać bezpieczeństwa publicznego, a Europa  jest współwinna. Chciałbym, aby nasz kraj był pierwszym w Unii Europejskiej, który zaoferuje im schronienie w przyszłości, ponieważ oni mają europejskie korzenie i są prześladowanymi chrześcijanami.” – napisał burmistrz.

Opublikował też zdjęcie Z Burami z nad granicy, która przebiega niedaleko Ásotthalom.

Wcześniej Burowie byli w Rosji w Kraju Stawropolskim, który także wizytowali pod kątem ewentualnego osiedlenia się. Imigrację do Rosji rozważać ma 15 tysięcy Burów.

Z powodu wojny domowej, którą murzyni rozpętali przeciw białej ludności Południowej Afryki tysiące farmerów szykuje się do opuszczenia kraju. Rząd prezydenta Cyrila Ramaphosy chce białym farmerom odebrać ziemie bez żadnego odszkodowania. RPA wkroczyło na drogę Zimbabwe.

Niegdyś, obok RPA dawna Rodezja była zamożnym krajem i jednym z dwóch najbogatszych w Afryce. W wyniku reform i pierwszych wolnych wyborów biali stracili w Rodezji władzę. Mugabe, premier a później prezydent wywłaszczył ich, zaprowadził socjalizm co zakończyło się katastrofą gospodarczą i exodusem potomków Europejczyków. Afrykanerów i Burów, jak i samą Afrykę Południową czeka podobny los.

Polska zamiast wyciągnąć rękę do prawdziwych uchodźców, którym dosłownie grozi zagłada, ściąga tymczasem imigrantów z Uzbekistanu, Indii i Bangladeszu.

38 KOMENTARZE

 1. A gdzie Unia??jak murzyni byli niewolnikami to rasizm jak gnębi się Burow to cisza w eterze prawa człowieka po europejsku

  • Wyrwanie chwastów

   Jak nazwać odstrzelenie czterech włamywaczy?
   „Rasizmem, ksenofobią” wariat nazwać raczy!
   Nas jednak nie obchodzi postępowy chór.
   Bo wyrwał cztery chwasty na swej farmie Bur!

   Bur Kobus van Heerden ma siedemdziesiatkę.
   A mimo to odstrzeliłby sam pewnie piątkę,
   Ale czterech „jedynie” uzbrojonych go
   W nocy w domu napadło… I już w piekle są!

   Akcent feministyczny i parytetowy:
   Zasługa to na farmie białej białogłowy!
   Podawała naboje… No a wierny pies
   Wystawiał włamywaczy. „Rasizm”?… Yes, yes, yes!

 2. Nastepny „uzdrowiciel” , ktory zaprowadzil sojalizm uzdrawiajac tym samym gospodarke swojego kraju.Jeszcze jeden przyklad do czego prowadzi lewacka ideologia.

 3. a do nas nie przyjadą, bo u nas ziemię mogą kupić tylko kasty uprzywilejowane .

 4. Powinni przyjechac do Polski, poniewaz Gryfici byli takze wlascicielami Holandii.
  Ale M:Morawiecki widzi tylko Ukraine bo mu tak rabin przykazal.

 5. Gdyby na Węgrzech był system podatkowy jak w Bułgarii to już bym tam mieszkał!

  Po za podatkami to tam jest ok. Pogoda nie za ciepło nie za zimno, lato gwarantowane, wysokiej jakosci biale winka za klepaki, masa winnic, dobre warzywa owoce, Budapeszt bardzo ładny (wiem. bezdomni i masa kamienic do odrestaurowania). Piekne wioseczki, a nie ma takiej bidy jak w Bułgarii – ale Bułgaria CIT 10% liniowy + dywidenda do osób naturalnych 5%, – ‚masz to w Polsce, masz to w Polsce?’

 6. W pierwszej kolejności należy koniecznie sprowadzić do Polski Walusia. To jest niewyobrażalny skandal, że czcimy „żołnierzy wyklętych”, a człowiek, który zastrzelił komucha gnije w więzieniu.

  • Co masz przeciwko komunie? Przecież idolami polskich prawiczków są KGBowiec Putin i chińscy komuniści.

   • Coś Cie się pomyliło, Izrael jest przyjacielem Rosji, wasz KGBowiec Natanjahu co dwa miesiące lata do centrali do KGBowca Putina, macie rosyjskojęzyczny Kneset, KGB=MOSAD te same metody eliminacji sąsiadów, jesteście stworzeni do stalinizmu jak i komunizmu w tej wynaturzonej postaci, co udowodniliście w Polsce w stalinowskich katowniach jako kolaboranci sowieccy.
    A wszystko znajdziesz na YT, wpisz ” żydokomuna „.

   • A Ty czemu ciągle o prawiczkach? Przecież Twoimi idolami są Mao Zedong i dr Pol Pot. Napisz, co oni by poczęli w takiej sytuacji.

    • Przecież Mao to idol prawiczków bo za Mao w Chinach nie było demokracji a wg JKM demokracja to zło.

  • Swieta prawda ale pisowsko-ziobrowska lzeprawica nie zaryzykuje oskarzenia o rasizm I faszyzm. Po zatym zeby tu osiedlac Burow nslezaloby dokonac zmiany prawa aby mogli nabywac ziemie. Odrebna sprawa to nasz system fiskalny I klimat dla prowadzenia dzialalnosci gospodarczej. Moze sie okazac ze w Polsce ( UE ) panuje pod tym wzgledem wieksza komuna niz w RPA.

 7. Artykuł bez sensu. Farmerzy z Afryki szukają ziemi, setek a dokładniej tysięcy ha pól wszelakich. Niby gdzie w Polsce są taki miejsca. Na wsiach bardzo trudno jest dokupić choćby kilka ha i nie chodzi o przepisy , tylko brak jest sprzedających.

 8. Tryumf Francy

  Drużyna Francy (kilku białych!)
  Świętuje po mistrzostwach całych.
  Drużyna afroeuropejska…

  I trwa we Francy fiesta miejska:
  Afryka w końcu te zawody
  Wygrała!… Leżą samochody.
  Leżą – nie stoją – na swych dachach.
  A tłum w okrzykach swych („Allachach”)
  Rzuca w policję czym popadnie.
  Będzie tak, jak w Afryce… ładnie.

  Już jest! Cywilizacji białej
  W Paryżu nie ma. Ani całej
  Szyby, ni okien! Lecą ławki!…
  (To kreatywne są zabawki
  Dla wychowanych bezstresowo
  Czarnych Francuzów.) Ogień płonie!
  Znicz olimpijski?… O, co to nie!
  Bo z białej Grecji olimpiady
  Są… Zatem zmiana – nie ma rady! –
  Nie znicz, a opon sterta gore!
  Straż na sygnale w samą porę
  Dojechać mogła do ogniska.
  Lecz tłum hamuje ją i ściska.
  I na dach wchodzi pożarniczy…

  Franca znów na mistrzostwo liczy?

  Pewnie, że liczy! To są młodzi
  Sportsmani Francy. Każdy wchodzi
  Na wóz ogniowy, jak na drzewo!…

  Ach, chwała Unii! Której plewą
  Jest Polska. (Prawa nie szanuje
  I tych sportsmanów nie przyjmuje.)
  A Franca wielokolorowa
  (A nie trój- tylko) jest gotowa
  Do nowych mistrzostw i radości!…
  Kto nie chce mieć łamanych kości
  Zamknięty w domu też tryumf święci.

  No a Polacy? Są „zamknięci”;
  Dla imigracji „brak otwarcia
  Wciąż wykazują”!… Więc do zdarcia
  Zelówek będą przegrywali,
  Tak jak Chorwaci… Nazi biali!!!

  ;-)

 9. Do Rosji chca jechac? Nie pamietaja juz, ze to szkolone przez ruskich komuchy wyrzucaja ich z farm? Co za debile!

  • Bambo!!! Przyjmij do głupiej mózgownicy, że komuna, która wymordowała DZIESIĄTKI MILIONÓW ROSJAN-skończyła się w Rosji w 1991 roku. Obecna Rosja, to rządy umiarkowanej prawicy!

   • Putin który pozwala na aborcję miliona dzieci rocznie w Rosji to umiarkowana prawica?

 10. U nas dostaliby po ryju od kiboli wyklętych którzy wzięliby ich za Niemców. Trzeba im pomagać na miejscu -w RPA.

  • Prosze Pana „Ala Wilk”, czy musi Pan wypowiadac sie pod kazdym artykulem nawet gdy nie ma Pan za duzo pojecia o temacie? Posiadanie wlasnego zdania nie oznacza tego samego co wylewanie zolci i staranie sie byc kontrowersyjnym na sile

  • Być może przenieśli z pomieszczenia obitego na miękko na oddział z dostępem do internetu. Bełkot o „kibolach wyklętych” nierozróżniających Afrykanerów od Niemców uzasadnia kontynuowanie lecznictwa zamkniętego, ale sugestia o pomaganiu na miejscu – zwiastuje postęp w terapii.
   Niby czemu piętnuje się reżimy produkujące uchodźców z Bliskiego Wschodu, a o bandyctwie nowych wcieleń Idiego Amina et consortes milczy? Sankcje, interwencje, itp.!

   • Dla kiboli wyklętych każdy kto nie mówi po polsku to Niemiec czyli pewnie lewak od Merkel. Burowie zostaliby w Polsce zaraz przez nich pobici. Dlatego lepiej niech siedzą w RPA.

 11. Oni już tu zjeżdżają, bo skąd w mennicy dostępne monety z RPA roczniki 70 i 80- te.

 12. Bieszczady, jeśli to chrześcijanie to nie wiem dlaczego by nie Bieszczady. Kiedyś mieszkali tam Grecy, może i dla Burów byłoby miejsce. Przemyskie, Krośnieńskie.

  • wbij sobie do głowy że w Polsce ziemi nie kupisz jak nie jesteś ”uprzywilejowany”

   • a tam, w ciągu kilku godzin nasi specjaliści w Sejmie i Senacie wywali karalność z ustawy o IPN i jeszcze PDA ją podpisał, bo o 18:00 miała być konferencja Morowiecki Natanjahu z hołdu jerozolimskiego dla pospólstwa, i można, jak się chce, to można,
    a tam, PIS twierdzi że nie przyjmuję emigrantów a Wojewodowie przyjmują, urzędy pracy przyjmują, rząd w tajemnicy podpisał deklarację w Marrakeszu wspierającą emigrację, zaniżają płace, a Polacy na zmywaku po starej UE włóczą się, można, jak się chce, to można,
    itd.

   • Do kolegi nie dociera , że na rynku w Polsce jest bardzo mało ziemi uprawnej i nawet ci uprawnieni nie mogą jej kupić, bo mało kto sprzedaje.

 13. A co oni by tu uprawiali albo hodowali? Same limity. Nie po to unia płaci za nieuzytki żeby teraz jacyś Burowie tu uprawiali kartofle i jeszcze do Biedronki sprzedawali.

Comments are closed.