Żona Tomasza Lisa to „moherowy beret”? Hanna Lis przyznaje się do wiary przed kamerami

Hanna Lis. Foto: PAP/Stach Leszczyński
Hanna Lis. Foto: PAP/Stach Leszczyński

Dla mnie to nie jest tylko dodatek do sukienki. W domu, w szkatułce z biżuterią mam zestaw krzyży rodzinnych – przyznała Hanna Lis, mówiąc o krzyżu. Stwierdził, że jest osobą wierzącą i nie ma problemu z używaniem symboli religijnych.

Krzyż to jest motyw, który pojawia się w modzie, natomiast ja nie mam z tym problemu, ponieważ jestem osobą wierzącą – oświadczyła Lis w rozmowie z wp.pl podczas prezentacji kolekcji biżuterii.

Skrytykowała również osoby, które za pomocą krzyży się lansują: Natomiast ci, którzy nie są wierzący, a noszą krzyże. Nie chcę tego potępiać, chyba lepiej zawiesić na szyi symbol miłości, symbol dobroci, chrześcijaństwa niż Myszkę Miki.

Przypomnijmy, że dziennikarka dwukrotnie brała ślub. Ma także dwójkę nieślubnych dzieci. Jej aktualnym mężem jest Tomasz Lis. Hanna była świadkiem na jego ślubie z Kingą Rusin.

Źródło: wp.pl/dorzeczy.pl

35 KOMENTARZE

 1. Jedyny komentarz, jaki mi przychodzi do głowy, to słynna fraza, że: więcej radości w Niebie z jednego nawróconego grzesznika, niż ze stu sprawiedliwych.

   • Żona, Magdalena Wilk, z zawodu także jest adwokatem, udziela się również jako aktorka niezawodowa w serialach dokumentalno-fabularnych z gatunku court show pt. Sędzia Anna Maria Wesołowska oraz Sąd rodzinny, gdzie grała role adwokatów[13]. Ma córkę i dwóch synów.

  • Zapomniałaś o naczelniki i super-premierze, oni to dopiero wymiatają. „Miszczem” jest Lech Bolesławowicz Wałęsa. Tylko jaki wpływ to ma na to co ci ludzie robią. JKM nie udaje niewiniątka za to nasz super-premier to super-kłamca.

  • ala wilk jest najprawdopodobniej prowokacją portalu nczas.com, służącą do zwiększenia ruchu na stronie poprzez prowokowanie odpowiedzi na jego/jej zaczepki.

  • a wilk czy ty jestes kobieta czy homo-niewiadomo,moze po przeszczepie ,lekarz sie pomylil i dupe przeszczepil ci na glowie ,lub odwrotnie ,glowe na dupie ,,,

 2. Totalna przyjęła nową taktykę, to bardzo wyraźnie widać. Pani Haneczka prawdopodobnie dostała takie zlecenie. Zorientowali się że musza zmienić wizerunek przejmując hasła patriotyczne i religijne. Tak że ostrożnie, to tylko gierka. Na okładce Newsweeka ‚jeszcze Polska nie zginęła”, lisica wierząca. To tylko diabeł w ornat się ubrał i ogonem na mszę dzwoni.

 3. UBRAŁ SIĘ DIABEŁ W ORNAT I NA MSZĘ OGONEM DZWONI!!! lisica wierząca!!!!!??????? jak najbardziej ale wyłącznie w mamonę, kłamstwo, chamstwo, cynizm, oszustwa, manipulacje …….!!! NIGDY w Jezusa Chrystusa!!! Żydzi nienawidzą Chrystusa!!!! zydokomuna usiłuje się przedzierzgnąć i podszyć pod elektorat narodowo-katolicki by go zmanipulować, zdominować i objąć rządy dusz!!! NIEDOCZEKANIE WASZE!!! ZYDOKOMUNISCI!!! polujcie na lemingi – z resztą tymi już zarządzacie dlatego tacy durni są!! ale od katolików a tym bardziej radiomaryjnych trzymajacie się z daleka bo my mamy mocne kręgosłupy moralne i polityczno-historyczno-patriotyczne i kazdego burasa załganego czujemy na milę! poszli won szubrawcy, oszusci, złodzieje, polakożercy!

  • Masz racje, to żydowski trzpion.
   Spakować żydowskiego trzpiona w walizkę i wysłać poleconym do kibucu pod Tel Awiwem.

 4. Hanna Lis, z d. Kedaj, primo voto Smoktunowicz, primo voto Lis czyli Kedajówna niech postudiuje 10 przykazań, może poza 4 i 5 chociaż 5 to kodziarstwo też olewa. Resortowe dzieciątka byle przy korycie.

  • A JKM studiował 6 przykazanie? A Putin studiował 5 przykazanie? A Trump studiował 6 przykazanie? Oczywiście że nie a i tak są idolami polskich prawiczków.
   Jak Lisowa grzeszy to jest zła jak JKM, Putin i Trump grzeszą to są dobrzy. Logika polskich prawiczków.

 5. Oj tam dla prawiczków każdy nawrócony jest zły. Michnik przecież się ochrzcił a i tak prawiczki twierdzą że jest żydem. Dla prawiczków dobrzy są tylko heretycy – Trump, Putin i Orban.

  • Nie wiesz trolu, że ludzie, którzy są bliżej Boga są bardziej narażeni na pokusy i zwodzenie diabła? Ale tobie to nie grozi…..śpij spokojnie.

  • to kim po ochrzczeniu ma byc ten twoj michnik, Polakiem?. Zyd pozostaje Zydem, jesli juz to przestal byc ,,zydem,,

 6. Co wy piszecie o konfidentach kolaborantach czerwonej zarazie ?To wszystko umarło w 89 .Teraz to sa demokraci obywatele bojownicy o demokracje najszlachetniejsi ze szlachetnych poczytajcie interie onet i wirtualna Polske.

 7. Należy zadać pytanie jakie ma krzyże pani Anna. Może mieć krzyże i nie być katoliczką . Ale media to zaraz od moherów . Pani Ania nie może stać w cieniu więc ktoś ja promuje .
  Wiara protestancka uznaje krzyż łaciński . Uznaje rozwody .

  Wielu tu komentatorów nie ma pojęcia o czym pisze .
  Putin jest prawdopodobnie niewierzący .
  Trump jest protestantem .
  Orban jest protestantem .

  Każdy wierzący katolik uznaje krzyż ale tzw krucyfiks .Pani Ania tego nie powiedziała .Ale zgodnie z tematem piszą o niej prawie wszyscy !! Kobieta do wzięcia na posadę .

 8. Bawienie sie w religie przypomina picie wodki z ludzmi czesto nie znajacymi zadnych granic dla ktorych „jeden” to tylko pretekst zeby wypic z nimi do dna by nie obrazic ich uczuc a na koncu i tak beda skakac po twojej glowie.

 9. „kolekcja krzyży rodzinnych w szkatułce” – ha ha ha!
  Ile tych „rodzin” ta osoba miała? Zaczynając od rodziny Kedajów – komunistycznych aparatczyków wysokiego szczebla!
  Ha ha ha!

 10. Szanowny redaktorze, moher a katolik to dwa zupełnie inne, nie przystające do siebie pojęcia. Ci pierwsi wierzą w Rydzyka, ci drudzy w Boga. To tylko jedna z wielu różnic a wymieniać można by w nieskończoność. Chociażby, katolicy wierzą w miłość i przebaczenie, uważają, że w oczach Boga wszyscy są jednakowi….

Comments are closed.