Amerykańscy Demokraci stają się skrajnymi lewakami. Otwarcie nawołują do otwarcia granic, zajęcia lotnisk, biur służb [WIDEO]

Alexandria Ocasio Cortez, socjalistyczna kandydatka Demokratów do Kongresu USA. Źródło:YT
Alexandria Ocasio Cortez, socjalistyczna kandydatka Demokratów do Kongresu USA. Źródło:YT

Amerykańska Partia Demokratyczna skręca ku skrajnemu lewactwu i socjalizmowi. Jej kandydatka do Kongresu wzywa do otwarcia granic, zajęcia lotnisk, posterunków i biur służb granicznych.

Alexandria Ocasio-Cortez z Nowego Jorku jest symbolem nowego oblicza Partii Demokratycznej. Sama o sobie mówi, że jest socjalistką. Kilka tygodni temu uzyskała nominację Demokratów do Kongresu pokonując w prawyborach doświadczonego, wieloletniego kongresmena Josepha Crowleya. Władze partii uznały, że do takich jak ona należy przyszłość Demokratów.

Młoda socjalistka szybko stała się też gwiazdą mediów przy każdej okazji prezentując swe skrajne lewackie poglądy. Podczas dyskusji na panelu „Democracy Now” („Demokracja Teraz”) socjalistka nawoływała do rebelii i przeciwstawienia się Trumpowi.

Chodzi o moralność w Stanach Zjednoczonych – mówiła o polityce imigracyjnej administracji Trumpa. – Nie chodzi o to, czy sama pojadę na granicę. My musimy szybko odpowiedzieć. …Musimy wszystko zająć. Musimy zająć wszystkie lotniska, granice, każde biuro ICE (Immigration and Customs Enforcement – Służba Graniczna i Celna), póki te dzieci nie wrócą do rodziców.

Ocasi-Cortez nawiązywała do trzymania w ośrodkach dzieci, których rodzice próbowali wraz nimi nielegalnie dostać się do Stanów Zjednoczonych. Rodzice oczekując na rozprawę przebywali w aresztach.

Po fali krytyki Trump wydał rozporządzenie zakazujące oddzielania rodziców i dzieci. Jednak nie jest to łatwe do przeprowadzenia. Na 12 tysięcy dzieci przebywających w ośrodkach, aż 10 tysięcy zostało wysłanych przez samych rodziców, by próbować dostać się do Ameryki przez zielona granicę. W innych przypadkach bardzo często okazuje się, że niby opiekunowie, czy rodzice tych dzieci nie mają z nimi nic wspólnego.

Często sami rodzice okazują się poszukiwanymi w rożnych krajach przestępcami. Dzieci zabierane są na niebezpieczną wyprawę, bo za prezydentury Obamy, ci, którzy zostali złapani na granicy z dziećmi byli wypuszczani i sami mieli się stawiać na rozprawy przed sądem w sprawie nielegalnego przekroczenia granicy. Oczywiście najczęściej znikali, a dzieci zaczęły być rutynowo wykorzystywane do przemytu i nielegalnego przechodzenia do USA.

Sama socjalistka oznajmiła, iż w każdej chwili gotowa jest porzucić wszystko i zacząć okupować lotnisko La Guardia i biura ICE w Nowym Jorku. Oskarżyła też Trumpa o łamanie praw człowieka.

Demokraci szykują się do wyborów do Kongresu, na stanowiska gubernatorów i w legislaturach stanowych. Od kilku lat partia coraz wyraźniej skręca na lewo. Stare, w sensie nawet dosłownym, elity Demokratów (średnia wieku liderów Demokratów wynosi ok 75 lat) coraz częściej ulegają naporowi młodych lewaków takich jak Alexandria Ocasio-Cortez.

29 KOMENTARZE

  • i co my globalne jelopy bedziemy z tego miec, ze wszedzie bedzie szybkim krokiem wprowadzany komunizm, chcesz tego?

   • Co masz przeciwko komunizmowi? Przecież KGBowiec Putin to idol polskich prawiczków.

    • stan wreszcie w wenezueli z kartkami zywnosciowymi w kolejce za zarciem, to moze wreszcie zrozumiesz, co to jest w czerwonosci zyc.

    • Ala Wilk o jakich to prawiczkach zakochanych w Putinie opowiadasz? Widzę że nadal prezentujesz te małe robaczki które ci się zaległy w główce.

     • nczas.com/2018/05/09/korwin-mikke-o-putinie-niech-bedzie-naszym-prezydentem-tepi-lewakow-goni-precz-feministki-nie-wszyscy-zrozumieli/

 1. No to Amerykanie doczekali się ładniejszej wersji Wandy Wasilewskiej. Ale i tak będą żałować.

 2. Trochę syfu i Ameryce się należy. A nawet więcej niż trochę za te ciągłe kombinacje w interesie swoim i bezcennego Izraela. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę, V-kolumna rośnie w siłę.

 3. A to nie wy twierdziliście prawiczki że dzieci są własnością rodziców?

  • Twierdzimy i to z całą stanowczością, że ala wilk to troll, a tego się nie karmi!

  • Nie w głowach, a w dupie pierdy się rodzą z braku zajęcia i nie wiadomo co z nimi zrobić.

 4. Nie wlasnoscia tylko naleza do rodzicow a nie do przemytnikow, pedofilow czy innych tam RTVAGD zbokow, tak jak wy lewacy uwazacie.

 5. Lewacka patologia ewidentnie marzy o utworzeniu w USA komunistycznej dyktatury proletariatu wzorując się na Korei Północnej, i jeszcze śmią wycierać sobie socjalistyczne mordy demokracją.

 6. Jak by nie patrzeć, żyjemy na przełomie kolejnej Ery – Upadek UE, możliwe że początek upadku SZA (Stany Zjednoczone Ameryki) Początek dominacji Imperium Chińskiego…. Nic nowego, Imperium Rzymskie też upadło, jak i wiele innych.

  • I rowniez Imperium Rzymskie przesladowalo chrzescijan ze niby podpalili Rzym….historia lubi sie powtarzac a szuka sie zawsze na winowajce tego, ktory najmniej sie odgryza.

 7. Lewacy widzą zwrot ku prawicy na całym świecie, więc się spieszą z relizacją swych planów i oczywiście popełniają błędy. Chcę wprowadzić w życie wszystkie swoje idee naraz, bo wiedzą, że ich dni są policzone.

 8. Amerykanka z krwi i kości normalnie, lokalsi powinni jej dać solidnego kopa przy wyborach w wiadome miejsce.

 9. Myślę, że lewactwo nie ma nic wpólnego z demokracją!!! Z mojego punktu, lewactwo to zgraja chorych ludzi… w historii największe pojeby były lewakami: Adolf Hitler, Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili (pseudomin Stalin), Władimir Iljicz Uljanow (pseudomin Lenin)!!!!

  • Hitler walczył o czystość białej rasy, Stalin zabijał gejów i Żydów, Lenin napadł na Polskę. Jacy z nich lewacy?

Comments are closed.