Zatrzymano lewaków pomagających przedostać się do kraju nielegalnym imigrantom

Źródło: Twitter/ pixabay

We Francji zatrzymano czterech członków lewackiej organizacji zajmującej się przemytem nielegalnych imigrantów. Troje z nich oczekuje na proces.

Czwórka zatrzymanych należała do 100-osobowej grupy przemytników z organizacji „Tous Migrants”, która przeprowadzała przez Alpy 20 nielegalnych imigrantów. Alpejskie szlaki były wtedy blokowane przez grupy z organizacji sprzeciwiających się masowej nielegalnej imigracji do Francji.

Mam czyste sumienie. Nie mam sobie nic do zarzucenia – mówił Benoit, jeden z przemytników. Oprócz niego policja z Briancon zatrzymała jeszcze dwóch mężczyzn i jedną kobietę.

Przed wejściem na komisariat przemytnik nielegalnych imigrantów wygłosił oświadczenie do zgromadzonych dziennikarzy.

Idea braterstwa nie zna granic – powiedział.

Trójka jego kompanów oczekuje teraz na proces, który został przełożony na listopad. Sąd czeka na rozstrzygnięcia Rady Konstytucyjnej, która ma wypowiedzieć się na temat przepisów dotyczących pomagania nielegalnym imigrantom.

Wcześniej sąd uznał, że nie można postawić zarzutów tym, którzy pomagają imigrantom nielegalnie dostać się do Francji. Lewaccy działacze uznali stawianie zarzutów za ‚Zbrodnię przeciwko solidarności”.

Na początku tygodnia sąd w innej sprawie oddalił zarzuty przeciwko 73-letniemu działaczowi Amnesty International, który pomógł dostać się do Francji dwójce nieletnich z Afryki.

Tymczasem prezydent Macron próbuje przeforsować ostrzejsze przepisy imigracyjne, które mają m.in przyspieszyć procedury rozpatrywania wniosków o azyl i deportacje.

9 KOMENTARZE

 1. Nikt nie pamięta, jak francuska minister handlowała łodziami dla imigrantów? To nie są żadni lewacy, to przemytnicy powiązani z władzą.

 2. Ideałem prawiczków jest czysta aryjska III Rzesza gdzie nie było imigrantów.

  • Przeczytaj program Hitlera z 1931r.! Jest tam punkt o przyjmowaniu islamskich uchodźców!

  • znalazłaś sobie hasło i myślisz że będziesz mądrzejsza albo zabawna.
   a jesteś zwykłym tępym lewakiem.

  • Słowa jednego z głównych socjalistycznych ideologów Josefa Goebbelsa:

   „Jeśli myślę na sposób socjalistyczny, muszę być antysemitą, ponieważ Żyd jest inkarnacją kapitalizmu”

   i jak to się ma do twoich dziecinnych wywodów?

 3. Za przemycanie nielegalnych imigrantów do UE karą powinna być deportacja do kraju pochodzenia tych nielegalnych imigrantów

 4. Zatrzymanych lewaków należy potraktować po lewacku: pod ścianę i kula w łeb.

 5. Fajne. Bierze się 400 kg marychy i dwóch emigrantów. Raj dla przemytników. Przemyciszto ok.jak nie to i tak tracisz tylko towar. Po udanym przemycie jeszcze kasujesz finansowo ” uciekinierów ” I cały intares można zacząć prawie bez wkładu gotówki.
  Ten świat oszalał

 6. A więc teraz solidarność to już jest prawem człowieka. Przypomnę, że solidarność dokładnie znaczy tyle, co współodpowiedzialność. I rzeczywiście lewacy się specjalizują we współodpowiedzialności, czyli odpowiedzialności zbiorowej, co pokazali podczas wszystkich wywoływanych przez siebie rewolucji i prowadzonych wojen.
  Wracając do tematu jeśli ten komuch powołuje się na solidarność z nielegalnymi imigrantami, to jest współodpowiedzialny za przestępstwo nielegalnego przekroczenia granicy.

Comments are closed.