Mieszkowski już wie, dlaczego odpadliśmy z mundialu. „Zabrakło nam piłkarzy pochodzących z Afryki”

kilometrówki Sejm taksówki
Krzysztof Mieszkowski. / fot. YouTube

Poseł Nowoczesnej niejednokrotnie „błyszczał” swoimi wizjami świata z mównicy sejmowej, ale tak durnej wypowiedzi nie miał już dawno. Na swój sposób zdiagnozował, dlaczego Polska reprezentacji w piłce nożnej poniosła klęskę na mundialu w Rosji.

„Być może polska drużyna była tak słaba, bo zabrakło nam piłkarzy pochodzących z Afryki czy z Azji” – wypalił poseł Nowoczesnej.

Przypominamy, że to ten poseł chciał konflikt na Ukrainie rozwiązać według swojej „nowoczesnej” logiki. Otóż kilka miesięcy temu przekonywał, że zamiast broni na Ukrainę należy wysyłać książki z poezją. Ktoś by to wymyślił? Poza posłem Mieszkowskim raczej niewiele osób.

Tym razem Mieszkowski, jako znawca piłki nożnej po analizach i doświadczeniach laboratoryjnych wie już dlaczego polskiej reprezentacji tak źle poszło na Mundialu w Rosji. Twierdzi, że to efekt braku w kadrze piłkarzy z Afryki czy Azji grających w polskich barwach.

„Być może polska drużyna była tak słaba, bo zabrakło nam piłkarzy pochodzących z Afryki czy z Azji.”

Panie pośle, rewelacja turnieju Chorwacja doszła do finału MŚ i nie miała żadnego gracza z Afryki czy Azji, ale to tylko nic nie znaczący szczegół.

https://twitter.com/waldemar_kowal/status/1019938311773851648

Comments are closed.