50 pierwszych rodzin farmerów z RPA może już wkrótce osiedlić się w Rosji. Uciekają przed rabunkami i groźbą zagłady

Źródło: YT/ Russia Today

Przedstawiciele Burów -holenderskich osadników w Południowej Afryce robią rekonesans w Europie szukając miejsca do osiedlenia się po opuszczeniu Afryki. Rosyjskie władze twierdzą, że pierwsze 50 rodzin może już wkrótce osiedlić się na południu kraju.

Burowie odwiedzili już Rosję i Węgry. Grupie przewodzi rodzina farmerów Schlebusch z Bloemfontein. Nowego miejsca na życie szukać może nawet 15 tysięcy mieszkańców Południowej Afryki. Po objęciu władzy przez prezydenta Cyril Ramaphosę może ich czekać nawet zagłada. Rampahosa obiecał odebranie ziemi białym farmerom beż żadnego odszkodowania. Wiele holenderskich rodzin jest potomkami osiedleńców nawet z XVII wieku.

RPA może podzielić los Zimbabwe, dawnej Rodezji, gdzie podobne działania prezydenta Mugabe doprowadziły ro ruiny cały kraj i spowodowały exodus niemal wszystkich białych Rodezyjczyków.
W Południowej Afryce w 2016 i 2017 roku zamordowanych zostało 74 farmerów i dokonano 638 napadów. Praktycznie każdego dnia atakowana jest jakaś farma.

Adi Schlebusch, którego dziadek został zamordowany na swej farmie odwiedził Kraj Stawropolski – regiony południowej Rosji leżące u podnóża Kaukazu.

Widzę czarne chmury przesłaniającą naszą przyszłość w Południowej Afryce. Dlatego myślimy o imigracji – mówił w rozmowie ze stacją RT. – Boimy się o nasze życie. Każdego dnia atakowana jest jakaś farma. To rząd odpowiada za wytworzenie atmosfery sprzyjającej atakom na białych farmerów.

Kraj Stawropolski jest już gotowy na przyjęcie 50 rodzin. Powstają plany pozwalające osiedlić się kolejnym 500. Według

Władimira Polubujarenko, wicekomisarz ds. praw człowieka w Kraju Stawropolskim twierdzi, że  na południu Rosji osiedlić ma się 15 tysięcy osób. Populacja Burów w Południowej Afryce liczy sobie 4 miliony osób.

Rodzina Schlebusch wróciła teraz do Południowej Afryki, by swoim ziomkom przedstawić plany dotyczące osiedlenia się w Rosji.

20 KOMENTARZE

 1. Na południu Rosji czekają na nich muzułumanie :) . Taki los kolonialistów.

 2. brawo.
  zapraszamy do PL
  a lewactwo z innych krajów niech sobie przyjmuje kozojebców

   • Lewackie ścierwa jakoś milczą o tym że w RPA murzyni mordują białych. Nikt nie protestuje i nie biadoli. Niech by sytuacja była odwrotna to USreal i cała Jewropa by tam najechały w obronie równości i w imię walki z rasizmem. Czysta hipokryzja lewackiego ścierwa

    • Kto Białym kazał kolonizować RPA? W Polsce w 1918 roku też bito Niemców, Rosjan i Austriaków.

     • Podczas Apartheidu do RPA dobrowolnie wyemigrowało najwięcej murzynów z okolicznych państewek do pracy na farmach i w kopalniach.
      Murzyn w rządzonym przez Burów RPA był stu krotnie bogatszy niż socjalistyczny człowiek sowiecki w Związku Radzieckim.

     • Czyli rozumiem że popierasz też III Rzeszę i pociągi „nur fur Deutsche”?

     • ala wilk 21/07/2018 at 19:14
      Nie rozumiesz co znaczy słowo dobrowolność?

      dyskusja z lewakiem przypomina dyskusje z dupą :)

     • Dobrowolność znaczy że firma może uruchomić pociągi „nur fur Deutsche” tak jak w RPA były pociągi tylko dla białych które popierasz.

 3. W socjalistycznej RPA będzie jeszcze gorzej niż w socjalistycznej Wenezueli, już są doniesienia na temat aktów kanibalizmu.

  • Wenezuela to ideał prawiczków bo są tam niskie koszty pracy 20 dolarów miesięcznie.

   • Czarni z RPA to genetyczni mordercy i zwyrodnialcy Dokonuja ludobojstwo na Bialych, morduja i gwalca nawet 2 letnie biale dziewczynki! A Swiat udaje ze tego nie widzi! Szczegolnie UE z tym wiecznie pijanym degeneratem Junckersem [czy jak on sie tam wabi ten bydlak] albo agentka Merkel sa odpowiedzialni za nieslychana eksterminacje skierowana przecieko Bialym!

    • Gdyby Biali nie kolonizowali Afryki nie mieliby tego typu problemów. W Polsce też w 1918 roku tępiono Rosjan, Niemców i Austriaków.

     • Socjaliści z Marksem i Engelsem na czele jak najbardziej popierali kolonizacje ludów stojących niżej niż biała rasa, co miałoby służyć w szerzeniu światowego socjalizmu.
      Wyznajesz naprawdę pokręconą teorie dla głupków.

     • No to niech teraz KGBowiec Putin odda Polsce Smoleńsk a Ukrainie Krym skoro uważasz że kolonizacja przez Rosję i ZSRS jest zła.

 4. Jaki Smolensk jaki Krym? Gdzie ty obsrancu zaszczany tzwelu do szkoly chodl? W Ciemnogrodzie?

Comments are closed.