Co u Trynkiewicza? Wiedzie szczęśliwe życie. Pedofil i morderca ma żonę i pisze wiersze

Mariusz T. / źródło: PAP/ Grzegorz Michałowski
Mariusz T. / źródło: PAP/ Grzegorz Michałowski

Zastanawiacie się co słychać u jednego z najbardziej odrażających polskich przestępców – Mariusza Trynkiewicza? Okazuje się, że ma się dobrze i „Maluje, pisze wiersze, ma żonę”.

„Odkryłam nauczyciela, jednego z nas. Osobę dobrze wykształconą. Mógłby być naszym sąsiadem. I nagle wyszło z niego tyle zła”– powiedziała w radiu TOK FM Ewa Żarska

Przypomnijmy, że 30 lat temu Trynkiewicz dokonał okropnej zbrodni. Zamordował czterech chłopców. „Szatan z Piotrkowa” z więzienia wyszedł w 2013 roku, po 25-letniej odsiadce.

Jak opowiadała Ewa Żarska w radiu TOK FM, Trynkiewicz ma się nad wyraz dobrze. Niestety, nie można tego powiedzieć o rodzinach jego czterech ofiar.

„Paradoksalnie Trynkiewicz jest obecnie szczęśliwy. Maluje, pisze wiersze, ma żonę. To on ułożył sobie życie, w przeciwieństwie do rodzin ofiar” – twierdzi autorka książki o „Szatanie z Piotrkowa”.

Autorka książki podobnie jak Mariusz Trynkiewicz pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego, a chłopcy, których molestował i zamordował, byli jej rówieśnikami. Ewa Żarska wspomniała na antenie TOK FM, że w tamtych czasach w mieście panowała prawdziwa psychoza związana ze zbrodniami.

Dla autorki najbardziej zdumiewające było odkrycie, że Mariusz Trynkiewicz był przed popełnieniem zbrodni normalnym człowiekiem.

„Odkryłam nauczyciela, jednego z nas. Osobę dobrze wykształconą. Mógłby być naszym sąsiadem. I nagle wyszło z niego tyle zła” – powiedziała Ewa Żarska.

Źródło: TOK FM

20 KOMENTARZE

  • Trynkiewicza podejrzewano o przynależność do satanistycznej sekty, sam zeznawał ” To, że znaleziono u mnie rysunek odwróconego krzyża, nie jest oznaką przynależności do sekty satanistów… Narysowałem to w takiej formie dlatego, że była to odwrotność symbolu Kościoła… Znienawidziłem Kościół w wieku dziesięciu lat, kiedy ksiądz dokonał na mnie czynu lubieżnego, a teraz ten sam ksiądz wypowiada się o mnie w gazecie, że ja nie chodziłem do kościoła ani do komunii…”
   Trynkiewicz wiele razy zeznawał, że w dzieciństwie molestował go ksiądz. Było to całkowicie ignorowane, tego wątku w ogóle nie badano.Dzisiaj, gdy znamy już tysiące przypadków pedofilii wśród księży, możemy przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Trynkiewicz mówił prawdę.
   Jeżeli ksiądz zrujnował psychikę i duszę 10 letniego nieśmiałego, wycofanego i bardzo inteligentnego chłopca molestując go, to mamy tu do czynienia ze splątanym diabelstwem.” Pisza autor książki o Trynkiewiczu.

 1. Szczekacie lewusy? A kto zlikwidowal kare smierci?
  Tezra przychodzi otrzezwienie?

  • Tam gdzie jest kara śmierci nie ma pedofilów i morderców? Jest ich jeszcze więcej. Teksas – 1300 zabójstw rocznie, Floryda – 100 zabójstw rocznie, Niemcy – 750 zabójstw rocznie, Francja – 700 zabójstw rocznie, Polska – 300 zabójstw rocznie.

   • Floryda: 20 mln mieszkańców – 100 zabójstw = 5 zabójstw na milion; kara śmierci.

    Europa bez kary śmierci
    Francja: 70 mln mieszańców – 700 zabójstw = 10 zabójstw na milion
    Niemcy: 80 / 750 > 9 /10E6
    Polska: 37 / 300 = 8/10E6

    Czy Aluś ma coś jeszcze do powiedzenia?

     • No niech i tak będzie. A teraz porównaj liczbę zabójstw w stanach bez kary śmierci z tymi z nią. Europa i USA, to jednak dwa różne światy.

 2. W normalnym kraju zgnił by w pierdlu. A tu patologiczne sądownictwo wypuszcza na wolność. Ziobro powinien się tym zająć.

 3. Likwidując Kare Śmierci patologiczne lewactwo identyfikuje się ze zwyrodnialcami pokroju Trynkiewicza.

 4. w „artykule” pominięto jeden, jedyny, malutki fakt. Trynkiewicz jest ZAMKNIĘTY w Gostyninie. Ma żonę i pisze wiersze, ale siedząc w psychiatryku (oficjalna nazwa tego ośrodka jest inna). Jeżeli psychiatrzy orzekną, że nadaje się do wyjścia to potem będzie siedział 5,5 roku za materiały pedofilskie znalezione w celi.

Comments are closed.