Skandal na Uniwersytecie. Studentka przekonuje, że pedofilia jest „naturalną orientacją” [VIDEO]

Mirjam Heine. / fot. YouTube

Studentka Mirjam Heine wywołała prawdziwą burzę po tym, jak wygłosiła przemówienie na Uniwersytecie w Würtzberu pod tytułem „Dlaczego nasza percepcja pedofilii musi się zmienić”. W trakcie swojego wystąpienia Heine oświadczyła, że ludzie muszą uznać, że pedofilia jest naturalną siłą.

Każdy może urodzić się pedofilem – powiedziała słuchaczom, nazywając to przerażające zjawisko „niezmienną orientacją seksualną, taką jak na przykład heteroseksualizm”.

Następnie Heine rozróżnia pedofilię na pociąg seksualny do dzieci i molestowanie dzieci, które, jak podkreśliła, nigdy nie powinno być akceptowane.

Różnica między pedofilią a innymi orientacjami seksualnymi polega na tym, że przeżywanie tej orientacji seksualnej zakończy się katastrofą – przekonywała.

Heine szybko przekształca molestowanie seksualne w problem społeczny, winiąc za nie społeczną izolację pedofilów, która ma rzekomo powodować, iż „boją się wyrażać swoje skłonności”.

Nigdy nie mogą być całkowicie szczerzy z kimś innym. (…) Nie powinniśmy zwiększać cierpień pedofilów, wykluczając ich, obwiniając ich i kpiąc z nich. Robiąc to, zwiększamy izolację i zwiększamy szansę na wykorzystywanie seksualne dzieci.

Podobnie jak pedofile, nie jesteśmy odpowiedzialni za nasze uczucia, nie wybieramy ich. Ale naszym obowiązkiem jest przezwyciężyć negatywne uczucia wobec pedofilów i traktować ich z takim samym szacunkiem, z jakim traktujemy innych ludzi.

Choć Heine uznaje zło w samym molestowaniu seksualnym, to jak podkreśla Daily Wire, sam samym pomyśle „akceptacji” pedofilii jako naturalnej, niezmiennej orientacji tkwi poważne niebezpieczeństwo.

Mianowicie, jeśli pedofilia była „naturalna”, nie ma zatem sensu potępiać jej wyrażania jako nieprawdziwego, o ile obie strony wyrażają na to zgodę. Kiedy skłonność ta zostanie oficjalnie przyjęta jako „normalna”, to jesteśmy zaledwie dekady od patologicznych relacji na linii dorosły-chłopczyk, dorosły-dziewczynka i publicznego domagania się na placach „prawa do wzajemnego kochania się”.

Kontrowersje jakie się pojawiły w związku z wystąpieniem zmusiły organizatorów TEDx do usunięcia nagrania ze spotkania z serwisu YouTube oraz wystosowania publicznych przeprosin. Filmik został usunięty na prośbę samej Mirjam, która boi się o swoje bezpieczeństwo.

33 KOMENTARZE

 1. I to jest dopiero lewacka patologia umysłowa. Skoro zgodnie z twierdzeniami postępaków nawet płeć jest konstruktem społecznym (a co dopiero preferencja seksualna), to jak można się urodzić jako pedofil???
  Takie twierdzenie może w sposób spójny wygłosić tylko ktoś, kto uważa, że ludzie rodzą się albo jako biologicznie hetero, albo jako homo i mają wrodzony pedofilizm. W związku z tym jednak nie można sobie „wybrać” płci ani preferencji.

  • A to z kolei znaczyłoby, że płeć ani preferencja nie jest konstruktem społecznym.

   • Doskonała analiza wewnętrznych sprzeczności i braku elementarnej logiki w wypowiedziach posTępaków.
    Problem w tym, że logika czy zdrowy rozsądek to rzeczy których oni zupełnie nie biorą pod uwagę, nie obchodzą ich. Mają wspaniały „argument”.
    Powiedzą: ty, ty faszyst doc Werba. A przepraszam, na tym etapie postępowego postępu obowiązuje angielski: You are fascist doc Werba! I to – wg nich – załatwia sprawę.

  • No i głupie Szkopy po wysłuchaniu tego bełkotu klaszczą, jak to głupie Szkopy.

  • Przekwit cywilizacji chyli sie ku przepasci. Nikt nie pyta dzieci, co one same o tym sadza, a jesli to juz nastepuje, to zwykle jest za pozno.

   • Niestety dzieci są tylko dziećmi nie mającymi pojęcia o destrukcyjnej sile takich „doświadczeń” z dorosłym. Często dziecko jest wręcz zachwycone, że ktoś mu poświęca uwagę, „kocha”, zajmuje się, spełnia zachcianki. Dopiero się kształtuje i nie potrafi właściwie ocenić sytuacji, zwłaszcza że pedofile są mistrzami manipulacji dziećmi, dokształcającymi się na forach dla dewiantów jak uwieść małego chłopczyka czy dziewczynkę i do tego pozostać bezkarnym. Jeśli przymkniemy oko na te jeszcze nieśmiałe próby legalizacji pedofilii, zwłaszcza że będą miały one silne poparcie wśród zamożnej głównie męskiej części społeczności: polityków, duchownych, prawników, lekarzy, itd. to środowiska LGBT+Pedo błyskawicznie to wykorzystają. Zaraz znajdą się przykłady wielkich, nieszczęśliwych miłości 40latka i 15latki, a potem jak się już nam to opatrzy to wiek się będzie obniżał. Przecież Mahomet miał 6-letnią żonę, a prawi muzułmanie powinni go naśladować we wszystkim i to dosłownie. W islamie pedofilia ma się doskonale, w lewackiej zgniłej Europie też się przyjmie, bo czemu nie?

  • doc. Werba ” I to jest dopiero lewacka patologia umysłowa”
   Czyżby ??????
   „Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga. ‚
   To nie powiedział jakiś nieopierzony student, ale arcybiskup polskiego KK Józef Michalik !!
   Polski KK to ostatni bastion bodaj na świecie skrzętnie kamuflowanej i nierozliczanej pedofilii.

   • Waląc w rzekomą pedofilię KK promujesz zachowania pedofilskie lewacka małpo.

 2. czy ta mirjam to jest od tych dewiantow bez napledkow, ktorzy zadaja ciagle nowych zboczen?

 3. Ale to prawda, spójrzcie na Wojtyłę, naszego papiesza polaga. On też lubił dzieci.

  • spojrz na swoich kolesi z SA , oni tez byli pedofilami i kochali chlopczykow z Hitlerjugend.

 4. Żaden skandal, tylko logiczna konsekwencja afirmacji homoseksualizmu i innych LBGTQWERTYWTF.

  • Też tak uważam.
   W zasadzie powinniśmy podziękować tej glajdzie, że wyszła przed orkiestrę.
   Zboczeńcy w tej chwili koncentrują się na legalizacji adopcji dzieci przez pary jednopłciowych zboczeńców w jak największej liczbie krajów świata. Dopiero następnym krokiem ma być legalizacja pedofilii.
   Takie przedwczesne ujawnienie swoich OHYDNYCH zamiarów może spowodować opamiętanie chociaż niektórych lemingów u władzy.

  • Otóż to. Bardzo dobrze powiedziała. Myślę, że wielu ludzi powinno to usłyszeć.

  • @zgred
   Nie, no nie przesadzaj QWERTY na swój sens, tak jak WTF. :)
   Chociaż po analizie QWERTY, to lewackie określenie,
   bo to, od lewej do prawej, pierwsze sześć liter na klawiaturze komputera.
   natomiast POIUYT too, byłoby prawicowe :)

  • Marysia od wczesnej mlodosci byla nieruszana-nietykana-niepokalana i przezyje wszystkich pedofili,
   Tymczasem odnos sie do niej z szacunkiem, bo jest nasza krolowa.

   • Tego nigdzie nie ucza – nawet na Uniwersytetach, ale klaniam sie nisko tak zglebionej wiedzy i kompromisowo uznaje 18 ½ . W uzupelnieniu Twoich telewizyjnych plotek podaj nam, czy jego broda byla sztuczna, czy prawdziwa?

    • @???
     Ja nie mogę.
     Już dzisiaj można zapłodnić kobietę, która jest dziewicą, a co dopiero technologią pradawnych inżynierów Ericha von Dänikena. :)
     A Ty od razu, że pedofilia powinna być legalna. ZBOKOL.

 5. Nawet nie chcę mi się czytać tego artykułu. Po samym tytule:oczywiście, że jest naturalna, tak samo jak instynkt do mordowania. Jedni mają często, inni czasem, a jeszcze inni wcale.

 6. Żądam usunięcia wpisów obrażających wiarę chrześcijańską. Takie wypowiedzi podlegają pod KK i są ścigane z urzędu, dlatego albo zajmie się tym adm. Albo prokuratura.

  • A o Islamie prawdopodobnie wypowiadasz się z samym szacunkiem? Cenzura Ci się marzy? A może stosik jakiś jak drzewiej bywało? Wiara chrześcijańska? Ciekawe jak ją stosujesz w życiu? Do ślubu zachowałeś dziewictwo? Nie kłamiesz, innych traktujesz z szacunkiem itd.? Bo jeśli nie to idź sobie z tą swoją „wiarą”. Nie ma gorszych hipokrytów jak takie „świętoszki” jak Ty i Tobie podobni.

 7. Ile trzeba mieć mózgu (a raczej go nie mieć) żeby pleść takie bzdury jak ta Pani ? Ciekawe czy chciała by aby w przyszłości jakiś pedofil zajął sie jej córeczką czy synkiem :)

  • nawet jesli bedzie miala dziecko , to po urodzeniu odda je partyjnemu osrodkowi , by ten wychowal na prawego czlowieka.

 8. OK aby leczyc horobe nlezy ja najpierw zdiagnosowac. Gosc diagonzuje komus schizefrenie, depresje, pedofilie i zaczyna sie to leczyc w ten sposob moge zrozumiec „zrozumienie” spoleczenstwa dla chorych osob. Ludzie w depresji rowniez krzywdza innych i wowczas ida do wiezienia za ich chorobe, podobnie pedofil jezlei zdiagnozowal w sobie chorobe i idzie na leczenie nie krzywdzac dzieci nie jest niczemu winny.

 9. nawet jesli bedzie miala dziecko , to po urodzeniu odda je partyjnemu osrodkowi , by ten wychowal na prawego czlowieka.

 10. Koniec swiata co to sie dzieje, moja DOBRA rada zamknąć jej do celi z pedolami i niech pokażą jej „naturalna orientacje” :D

Comments are closed.