W odmętach lewackiego szaleństwa. Indoktrynacja ideologią LGBTQWERTY już od przedszkola

szkoła dzieci obowiązek szkolny
Przedszkolaki. Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Już tej jesieni w Quebec w Kanadzie rozpocznie się pilotażowy program indoktrynacji dzieci treściami dotyczącymi homosiów i innych takich LGBTQWERTY. Program obejmie dzieci w…przedszkolach, w sumie będzie ich 1200.

Projekt, który rusza w postępowej Kanadzie będzie prowadzony przez Fundację Marie-Vincent – oficjalnie walczy ona z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. W tym celu będzie uczyć pięciolatków o ich seksualności i równości płci.

Annie Fournier z fundacji stwierdza jednak, że nauka seksualności już od najmłodszych lat może zapobiec przemocy seksualnej. Dodaje, że celem programu jest przełamanie tabu w rozmowach o seksualności i seksie.

Przez fundację przeszkolonych zostanie 300 wychowawców. Jeśli pilotażowy program zostanie pozytywnie przyjęty ma zostać rozszerzony na kolejne placówki edukacyjne.

Fournier dodaje, że projekt został zaprojektowany w ten sposób, żeby pozwolić dzieciom swobodnie mówić o związkach od najmłodszych lat. Elementy pilotażowego projektu mają być wdrażane do ogólnokrajowego programu edukacyjnego.

Narzędzia przewidziane do realizacji programu obejmują między innymi dwie książki przygotowane specjalnie dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Poruszają one głównie tematy równości płci.

Książki dla najmłodszych – dwu- i trzylatków – mają nie poruszać kwestii seksualności. Fournier twierdzi, że program będzie odpowiadał na potrzeby dzieci w różnym wieku.

Prenumerata NCZ! z prezentem

Comments are closed.