Trzeba ukarać tych, którzy wpuścili miliony do Europy – premier Orban bezlitosny dla unijnych elit

Wiktor Orban. Foto: PAP/EPA
Wiktor Orban. Foto: PAP/EPA

W kilku ostatnich wystąpieniach premier Węgier zaostrzył krytykę obecnych elit europejskich. Według niego należy ukarać tych, którzy wpuścili do Europy miliony imigrantów. To stanie się kiedy demokracja chrześcijańska zastąpi multikulturalizm, po wyborach w 2019 roku.

W piątek w rozmowie z węgierskim radiem Wiktor Orban zapowiedział zastąpienie obecnych elit po wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Wtedy tez powinno dojść do ukarania tych, którzy odpowiadają za wpuszczenie do Europy milionów imigrantów.

Czytaj także: Uwolnili lwy! Polacy rozbili pudła, którymi Ukraińcy chcieli ukryć pomniki z polskimi elementami na Cmentarzu Orląt Lwowskich

Obecną Komisję Europejską i jej przewodniczącego Jeana Claude-Junckera porównał do żaby krojonej na zajęciach biologii.

Komisja nic nie robi w sprawie kryzysu imigranckiego, a jej działania przypominają nerwowe odruchy podrażnionych, ale odciętych żabich kończyn.

W sobotę Orban miał tradycyjne, coroczne wystąpienie w rumuńskim mieście Baile Tusnad dla mniejszości węgierskiej w tym kraju. Tam również powtórzył, że demokracja chrześcijańska – jako ruch polityczny, a nie formacja jakich pełno w Europie, zastąpi w Europie multikulturalizm.

Zdecydują o tym wybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 roku. Elity europejskie się ich boją – mówił Orban. – Najwyższy czas, aby obecni, zachodni przywódcy Unii odeszli, gdyż zupełnie nie potrafili obronić Wspólnoty przed imigrantami.

Według Orbana celem obecnych przywódców Europy jest wprowadzenie kontynentu w erę „post-chrześcijańską” i w erę, w której znikną suwerenne państwa.

Ten proces może zostać powstrzymany przy wyborach europejskich. To nasze podstawowe zadanie – mówił węgierski premier. – Tzw. wartości liberalne i multikulturalizm promowany przez Brukselę ulegnie temu, co nazywamy demokracją chrześcijańską. Ta ideologia odrzuca nie tylko imigrację, multikulturalizm, ale też komunizm.

To będą wielkie chwile.Pożegnamy wreszcie tzw liberalną demokrację i elity z 1968 roku

Według Orbana masowe protesty w całej Europie torują zwycięstwo ideom konserwatywnym. W czasie wyborów do europarlamentu podstawowym tematem powinna być sprawa kryzysu imigranckiego.

Czytaj także: Putin i jego FSB to żart. Najwięcej skrytobójstw przeprowadzają Mossad i Shin Bet. Tak twierdzi Ronen Bergman, pisarz, który zaatakował premiera Morawieckiego w Monachium

25 KOMENTARZE

  • ▌▌Od dawna o tym mówię — skoro unijna oligarchia proponowała karać członkowskie bantustany za odmowę przyjęcia transportów przymusowych z nielegalnymi nygusami — odrzutami z niemieckiej rampy w wysokości 250.000 € (rocznie!), to jakie kary powinny obowiązywać za ich nielegalne wpuszczenie do UE i Strefy Schengen wbrew podpisanym traktatom?

   Lekko licząc 10× więcej, czyli 2.500.000 € (rocznie!) od głowy w ramach tego unijnego handlu ludźmi.

   • ▌▌„Multikulturalizm promowany przez Brukselę ulegnie temu, co nazywamy demokracją chrześcijańską. Ta ideologia odrzuca nie tylko imigrację, multikulturalizm, ale też komunizm.”

    No to ciekawe, kto nam opanował Kościół Katolicki w Polsce, skoro głównym orędownikiem islamizacji Polski tzw. „korytarzami humanitarnymi” do Polski — za dodatkowe pieniądze i na dodatkowe utrzymanie Polaków — był KK (do spółki z Morawieckim).

 1. Norymberga- najpierw dla komunistów, bo do tej pory nie zostali osądzeni, potem dla A.Merkel, sprawczynię multikulturalnego szamba!

 2. Polityk działajacy na szkodę własnego państwa powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

 3. A co zrobić z tymi, co dopuścili się największego przestępstwa? Mam na myśli ludzi którzy rozdawali zasiłki socjalne. Co w takim razie z nimi zrobić? Chyba tak jak mówił nasz Jasio: „Należy im ręce poobcinać” ?

  • Cała zachodnia Europa rozdaje zasiłki socjalne i to sute :) Dlatego tam tak walą. Jakie to zasiłki masz w Polsce?

 4. Eksperyment Multikulti jest kolejną bzdurną pomyłką socjaldarwinistycznego utopijnego lewactwa.
  Na zachodzie powstaje coraz więcej imigranckich gett nastawionych rasistowsko i wrogo do białego Europejczyka.

  • Jasne. Prawiczki tęsknią za białą czystą rasowo III Rzeszą gdzie zabijano ludzi za sam fakt bycia Polakami.

 5. Jak się Orbanowi nie podoba w lewackiej UE to poszedł won do Putina, będzie miał chrześcijaństwo jak w 1956 roku

Comments are closed.