Dla socjalistów masowa nielegalna imigracja to nie problem. Według hiszpańskiego ministra „Europa potrzebuje świeżej krwi”

Zdj. ilustracyjne. Źródło: Twitter

Hiszpański minister spraw zagranicznych zaprzecza jakoby jego kraj miał problem z nielegalna masową imigracją. Jednocześnie rząd wystąpił do Unii o pilne 35 milionów euro, które miałoby pomóc poradzić sobie z masowym zalewem przez przybyszy.

Odkąd socjaliści objęli stery rządów Hiszpania stała się głównym kierunkiem docelowym dla nielegalnych imigrantów z Afryki Północne. Statki z przybyszami, których do swych portów nie chcą już wpuszczać Włosi zostały przyjęte w Hiszpanii. To określiło nową marszrutę dla przemytników i nielegalnych imigrantów.

W pół roku do Hiszpanii przedostało się 21 tysięcy osób. W ubiegłym tygodniu w ciągu tylko jednego dnia szturmem około 600 imigrantów przedostało się hiszpańskich enklaw w Afryce Północnej – do Ceuty i Melilii. Rannych wtedy zostało kilkunastu funkcjonariuszy służb granicznych i policjantów.

Lewacki rząd nie widzi jednak żadnego problemu. Josep Borrell, minister spraw zagranicznych uważa, że doniesienia o masowej imigracji i problemie są przesadzone.

Mówimy o 20 tysiącach imigrantów w tym roku, w kraju, który ma 40 milionów ludzi – powiedział Borrell.

Według niego imigracja jest rozwiązaniem dla problemu starzenia się Europy.

Ewolucja demograficzna Europy pokazuje, że jeśli nie chcemy, by nasz kontynent się zestarzał, to potrzebna jest świeża krew. Nie wydaje się, by mogły ją zapewnić nasze zdolności prokreacyjne – powiedział minister.

Tymczasem kilka dni temu hiszpański rząd wystąpił do Unii Europejskiej o pilne wsparcie kwotą 35 milionów euro, na zabezpieczenie granic i poradzenie sobie z przybyszami. Hiszpanii grożą wielkie problemy choćby z zakwaterowaniem imigrantów.

Po zakończeniu wakacji do takich miast jak np Alicante powrócą studenci. Miesiąc temu hiszpańskie władze nakazały im opuszczać kwatery i akademiki, by zrobić miejsce dla imigrantów. Każdego dnia do Hiszpanii przybywa ich kilkuset. Problem z zakwaterowaniem ich i utrzymaniem będzie więc tylko rósł.

34 KOMENTARZE

 1. Czasami się zastanawiam, czy oni naprawdę wierzą w to, co mówią. Bo że szeregowi lewacy w to wierzą, nie wątpię. Wszak cały ten system opiera się na „pożytecznych idiotach”.

  • posluchaj tych czerwonych, unijnych debili, to rowniez ci sie niedobrze zrobi, co takie warcholy mysla i planuja.

  • No przecież wy prawiczki wolicie Białą Europę z 1914 i 1939 a socjaliści wolą wielorasową UE

 2. Murzyni z pewnością wpłyną na zwiększenie zdolności prokreacyjnych narodu hiszpańskiego. Tylko czekamy na owoce jakie przyniesie Hiszpanii „świeża krew”.

 3. Nie rozumiem!Raz piszecie że rządy w Hiszpanii potrzebują świeżej krwi i nic nie mają przeciw imigrantom,a na drugi dzień piszecie,że krzyczą łola boga pomóżcie nam finansowo bo nie wydolimy.Co właściwie do qrwy nędzy jest prawdą?Jak chcą to badziewie to nich sami się martwią z czego dać im żreć i inne zapewnić potrzeby,a jak ich nie stać to po co przyjmują ich tabunami i się z tego cieszą????

  • Chcą imigrantów i chcą pomocy – to jest spójne. Gdyby ich nie wpuszczali to pomocy by nie potrzebowali.

 4. kiedy to zachodnie lewactwo pojdzie po rozum do glowy ,skoro dadza sobie rade,hiszpani, to dlaczego chca kase ;nic nie rozumiem ;prawdziwe lewactwo bezmozgowie ;zamiast mozgu maja trociny; koniec swiata.’ jak mowil popiolek …666

 5. Osobiście mnie ciekawi kto pozwala na imigrantów w Hiszpanii . Tam bezrobocie wśród młodych ludzi chyba jest na poziomie 25% a ci imigranci właśnie do tej grupy należą . Jest to dla mnie nie zrozumiałe choć by z tego powodu . Zaraz z Hiszpanii zrobi się z 4 do 7 krajów tylko sie trochę pogłębi sytuacja gospodarcza . Jak na razie gospodarka w UE się kręci ale zawsze tak nie będzie i ten kraj się rozpadnie . Już trwają próby w Katalonii , Andaluzji by się oderwać od Hiszpanii . Idąc dalej Hiszpania to nie tylko kraj ale również członek UE , który jak z niej wypadnie to rynek się skurczy i odbije się to nie tylko na Hiszpanach ale Europie , która już dzisiaj ledwo zipie . Włochy sceptyczne , Austria sceptyczna i dzięki imigracji społeczeństwa też już patrzą inaczej na UE . Wiadomo , że jak Hiszpania się podzieli i przy Brexicie stracą Holendrzy i Belgowie ( pod warunkiem twardego Brexitu ) to i Holandia lub Belgia się podzieli , a następnie Włochy do tego się zbliżają . Może nowe wybory do PE zmienią sytuację , gdyż jeśli nie to nie widzę tego dobrze .

  • Ja, bo ludziom sie zdowo, ze elwry to som ci co nie majom roboty.
   A to nima prowda. Elwry to so ci kierym sie nie płaci tela wiela sie mo placić.
   I coś bych jeszcze chcioł pedzieć: Te ymigranty wartko sie kapnom ło co idzie
   i skutek bydzie taki, że Hiszpony bydom mieć jeszcze wiyncyj elwrów, ino teroski czornych.

  • No i dobrze, mam nadzieję, że SZYBKO nastąpi upadek tego chorego TWORU jakim jest ZSRE zwany potocznie UE.
   Bo, że nastąpi to jest oczywiste.

  • ▌▌Żadnym specjalistą od Hiszpanii nie jestem, ale wydaje się to być od dawna istniejących wewnętrznych napięć — będących skutkiem polityki imperialnej trochę w stylu rosyjskim.

   W imię rozrostu imperium Hiszpania wchłonęła sąsiednie księstwa (obecnie najbardziej znane problemy to Katalonia i Baskowie), to zmusiło do prowadzenia ostrej polityki wewnętrznej, a to z kolei wygenerowało ostre emocje => ostre czyny => nieprzełamywalne urazy ciągnące się jeszcze przed Franco, odreagowywane po Franco, co tylko jeszcze nakręciło spiralę.

   Dyktatura Franco wygenerowała nowy rewanżyzm antyprawicowy i antykościelny i tak się trzepią od ściany do ściany — co tylko pokazuje, że multi-kulti zabija, a nie leczy…

   • W 1939 nie było w Europie multi-kulti. Rozumiem że ten rok to ideał prawiczków?

 6. Ino czymu tu do nos dziouchy nie prziplywiom ino same synki.
  Z dziouchami to by byla inno godka.

 7. Dzisiejszy sondaz PSOE – 29% glosow wzrost o 9 porocent od objecia rzadow przez pedro sancheza. Widac nie ktorym idiota poboda sie byc podbijanym. Druga parita Partia Popular spadek do 20% za ktorej walczylo sie z nielegalna imigracja i nachodzcy byli trzymani w bylch wizieniach pod kluczem.

 8. Qrwa! Uchodżcy! Patrzę na tych czarnuchów,gotowych na darmowy socjal ze spuchniętymi jajami,gotowych gwałcić nawet samochody w tłumiki i manekiny w galeriach handlowych,węgiel mi w piwnicy kiełkuje z nerwów!

 9. Czy demografia musi zawsze rosnąć. Nie . To mit.Mechanizacjapozbawia ludzi pracy. Chodzi nie o demografie lecz konsumpcję dóbr wytworzonych przez roboty nalezace do korporacji. Demografia moze byc zmienna i to ona w dlugiej perspektywie ma stymulowac procesy gospodarcze. Oni traktuja narody jak fermy. Wiecej wiecej….

 10. Potrzebują świeżej krwi to niech zatrzymują Murzynów u siebie, a nie wciskają pozostałym krajom.

 11. Ideologia lewacka, stręczona na całym świecie to tylko narzędzie do osiągnięcia „wyższych” celów bandy stetryczałych, bogatych dewiantów. Im się marzy nowy świat, urządzony według ich zboczonych, barbarzyńskich zasad. Europejczykom narzuca się aborcję, bezpłodny homoseksualizm, chemią i innymi metodami wywołuje się bezpłodność, feminizuje mężczyzn. Za to sprowadza się tutaj jurnych, prymitywnych byków gotowych do rozrodu. Muszą wyhodować nową odmianę człowieka, durnego prymitywa zaczadzonego marksizmem = obywatela świata.

 12. W d*pie to mają Hiszpanie, lewacy wydadzą im eurokołchzne dokumenty i będą mogli oficjalnie plądrować całą Europę!
  Jak to mówią, ubogacać kulturowo!
  Eurokołchoz jest niereformowalny, rządzi nim Grupa Bilderberg, zatem ta rodzina co ziemię pod Israel wykupiła od WB.
  Wszyscy w Europie mamy być tacy sami, czyli niejacy.
  Nijacy to obywatele obszaru pod zarządem rządu światowego – NWO.

 13. Te hajer, Ślonsk to niy ma Polska, Ślonsk to je Ślonsk. Teroz ki czeńśc Ślonska jest w Polsce, kiedyś było inaczyj

 14. Socjaldarwinistyczne rasistowskie lewactwo najpierw wspiera aborcje, eutanazje i zdziczenie obyczajów, później bełkocze na temat braku zdolności prokreacyjnych, które należy uzupełnić dzikimi z Afryki.
  Lewactwo powoduje groźne dla otoczenia ciężkie choroby psychiczne

 15. „Nie wydaje się, by mogły ją zapewnić nasze zdolności prokreacyjne”
  No jak to? Przecież wszystkie Europejki wiedzą, że Hiszpanie to naród ognistych, jurnych mężczyzn. Chemitrials?

Comments are closed.