Rosyjski naukowiec: III Wojna Światowa już się rozpoczęła. Z układu gwiazd wyczytał koszmarny los ludzkości

Wojna na Ukrainie. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA
Wojna na Ukrainie. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA
REKLAMA

To już kolejne zapowiedzi nadchodzącej wojny, a może jednak już się ona rozpoczęła? Tak twierdzi rosyjski astrolog Pawsiekakij Bogdanow, zdaniem którego III Wojna Światowa już trwa. Czym uzasadnia swoje słowa?

Pawsiekakij Bogdanow mówił o wybuchu III Wojny Światowej w kontekście niedawnych zjawisk astronomicznych, czyli „Krwawego Księżyca” i opozycji Marsa, które można było obserwować na niebie pod koniec poprzedniego tygodnia.

REKLAMA

Według rosyjskiego astrologa zaćmienie Księżyca sprawia, że politycy chętniej podejmują decyzje kluczowe dla świata. Jednak niestety, tu Bogdanow nie ma dobrych wiadomości, układ gwiazd sprawia, że nie będą to decyzje korzystne dla ludzkości.

III Wojna Światowa już się rozpoczęła, ale jeżeli ją przeoczyliście to dlatego, że różni się od wojen, które znamy z lekcji historii. Zdaniem Bogdanowa wojna rozpoczęła się i trwa już od 10 lat, a potrwa jeszcze kolejnych 7.

Na szczęście przez następne lata wojny żadne mocarstwo nie zdecyduje się na użycie broni jądrowej. Natomiast starcie zakończy się radykalnymi zmianami na scenie politycznej, których nie przetrwają dotychczasowi politycy.

Bogdanow prognozuje, że ludziom pozostało jeszcze 280 lat, po czym ludzkość sama się unicestwić. Wszystko zakończy się gwałtownym upadkiem gospodarki światowej – prognozuje rosyjski naukowiec.

REKLAMA