Rosyjski naukowiec: III Wojna Światowa już się rozpoczęła. Z układu gwiazd wyczytał koszmarny los ludzkości

III Wojna Światowa Rosja
Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA

To już kolejne zapowiedzi nadchodzącej wojny, a może jednak już się ona rozpoczęła? Tak twierdzi rosyjski astrolog Pawsiekakij Bogdanow, zdaniem którego III Wojna Światowa już trwa. Czym uzasadnia swoje słowa?

Pawsiekakij Bogdanow mówił o wybuchu III Wojny Światowej w kontekście niedawnych zjawisk astronomicznych, czyli „Krwawego Księżyca” i opozycji Marsa, które można było obserwować na niebie pod koniec poprzedniego tygodnia.

Według rosyjskiego astrologa zaćmienie Księżyca sprawia, że politycy chętniej podejmują decyzje kluczowe dla świata. Jednak niestety, tu Bogdanow nie ma dobrych wiadomości, układ gwiazd sprawia, że nie będą to decyzje korzystne dla ludzkości.

III Wojna Światowa już się rozpoczęła, ale jeżeli ją przeoczyliście to dlatego, że różni się od wojen, które znamy z lekcji historii. Zdaniem Bogdanowa wojna rozpoczęła się i trwa już od 10 lat, a potrwa jeszcze kolejnych 7.

Na szczęście przez następne lata wojny żadne mocarstwo nie zdecyduje się na użycie broni jądrowej. Natomiast starcie zakończy się radykalnymi zmianami na scenie politycznej, których nie przetrwają dotychczasowi politycy.

Bogdanow prognozuje, że ludziom pozostało jeszcze 280 lat, po czym ludzkość sama się unicestwić. Wszystko zakończy się gwałtownym upadkiem gospodarki światowej – prognozuje rosyjski naukowiec.

16 KOMENTARZE

 1. Astrolog to nie naukowiec. Wróżbita tylko. W tym przypadku nadinterpretujący przebieg spraw na Ziemi.

 2. Rosyjski naukowiec to oksymoron.
  Pokażcie jedna rzecz, ktorej nie ukradli innym.
  No ale teraz Chińczycy kradną lepiej.

 3. jak sie zacznie zawierucha i jeszcze zdaze, to sie przeprowadzam do polskiej miejscowosci Garnek, tam podobno zaden niemiec nie zagladal podczas IIWS, to moze podczas nastepnej ani niemiec, ani rusek nie zajrzy.

 4. Ty ruski naukowcu!Czym nas straszysz?My od ruskich chyba największą przeżyliśmy traumę! Już chyba nic gorszego nie może nas spotkać!Umrzeć każdy musi!Nic to nowego!

 5. Radziecki naukowiec przeprowadza eksperyment.
  Kladzie na stole muchę i wyrywa jej nóżkę i woła – mucha idi ! Mucha idzie.
  Wyrywa drugą i woła – mucha idi ! Mucha idzie..
  Wyrwał ostatnią – i woła mucha idi ! Mucha nic , ryczy mucha idi ! Mucha nic…
  Pisze – konkluzja logiczna – po wyrwaniu ostatniej nogi mucha straciła słuch…

 6. Naukowiec astrolog.
  Nie ma wojny światowej, jest wojna na najgłupsze pomysły

 7. Bogdanov asekuruje się prognozując, że ludziom pozostało jeszcze 280 lat. Bo za 280 lat nikt o nim, a tym bardziej o jego rewelacjach nie będzie pamiętał. Co ja piszę, za 2 lata nawet.

Comments are closed.