Zrobił/ła interes choć nie stracił/ła interesu. Sprawdź jak Grodzka/Bęgowski zarobił/ła na „zmianie płci”

Anna Grodzka (Krzysztof Bęgowski). / fot. flickr.com
Anna Grodzka (Krzysztof Bęgowski). / fot. flickr.com

Pierwszy polski poseł-transwestyta nieźle się obłowi na podawaniu się za kobietę. Jak wyliczył „Super Express” będzie na tym interesie ponad 100 tys. do przodu. I to w sytuacji, gdy nie stracił własnego „interesu” czyli jego „operacja zmiany płci” podobno nie wiązała się z kastracją.

Jak były poseł-transwestyta zarobi taką kasę? Otóż gdyby Krzysztof Bęgowski ksywka Anna Grodzka pozostało mężczyzną przeszłoby na emeryturę w wieku 67 lat. A tak – emerytem zostanie siedem lat wcześniej. Przez ten czas – jak ustalił „Super Express” – zarobi pobierając emeryturę dokładnie 150 696 zł. Odliczając koszt samookaleczenia czyli „operacji zmiany płci”, który wynosi średnio 35 tysięcy złotych, okazuje się, że na czysto Krzysztof Bęgowski ksywka Anna Grodzka dostanie 115 696 zł.

Nic dziwnego, że w sprawie referendum dotyczącego wydłużenia i wyrównania wieku emerytalnego, Krzysztof/Anna wstrzymał/ła się od głosu.

Czy w Polsce zabraknie księży? Katastrofa demograficzna dotyka Kościół – alarmuje kardynał Nycz

7 KOMENTARZE

  1. Nie ma fizycznej możliwości zmiany płci. Płeć jest determinowana genetycznie i żadne manipulacje przy zewnętrznych 3-rzędowych cechach płciowych tego nie zmienią. Nie ma żadnej Anny Grodzkiej, jest Krzysztof Bęgowski. Osobnik ze schizofrenoidalnym zaburzeniem psychicznym objawiającym się podawaniem się za kobietę.

  2. Stary dziad gdy założy kieckę to nie staje się kobietą. Tego osobnika powinno się poddać terapii psychiatrycznej bo w innym wypadku będzie udawać nadal kobietę czym ośmiesza i siebie , rodzinę a przede wszystkim płeć piękną, z którą nie ma nic wspólnego. To jest chory człowiek.

    • Generalnie chcącemu nie dzieje się krzywda. Jeśli nie wyciąga łapy na swoje fanaberie po moje czy czyjekolwiek pieniądze to niech się bawi, jego sprawa.

  3. Grodzka ma problemy zdrowotne. Dojazdy, rehabilitacja, leki – to wszystko kosztuje i najprawdopodobniej na to zostanie spożytkowane.

  4. Ale to jest świetny pomysł na wcześniejszą emeryturę.
    Zdaje się w Hiszpanii jakiś gość już wcześniej na to wpadł. Tylko tam nie musiał nic operować, po prostu zgłosił, że czuje się kobietą i przeszedł wcześniej na emeryturę :)

Comments are closed.