Bez litości dla pedofilii. Trzech mężczyzn oskarżonych o gwałt i morderstwo 10-latka zostało publicznie zastrzelonych [FOTO +18]

W Jemenie stracono trzech pedofilii. / fot. Twitter

W Jemenie nie ma litości dla pedofilii! Trzech mężczyzn oskarżanych o zgwałcenie i zamordowanie 10-letniego chłopca zostało publicznie zastrzelonych a następnie ich zwłoki powieszono na dźwigu.

O całej sytuacji informuje brytyjski „Daily Mail” na zdjęciach z placu w Sanie, stolicy Jemenu widać tłum ludzi, którzy przypatrywali się egzekucjom trzech przestępców.

Trzech mężczyzn zostało skazanych na śmierć za zgwałcenie i zamordowanie 10-letniego Mosada Saleha al-Mothany. Skazani mieli związane ręce, kazano im położyć się na ziemi i oddano do nich po 5 strzałów.

Ich zwłoki zostały następnie wyrzucone wysoko w powietrze przez dźwig, gdzie pozostawiono je w zawieszeniu na parę godzin jako ponure ostrzeżenie dla innych potencjalnych sprawców tak koszmarnych zbrodni.

Jemen jest zaliczany do państw, które bardzo często wykonują kary śmierci. Taki wyrok jest ogłaszany zwykle w przypadku morderstw gwałtów i zarzutów związanych z terroryzmem, ale na tym nie koniec.

Jak podaje „Daily Mail” w tym kraju na karę śmierci można być skazanym na śmierć za cudzołóstwo, „niewłaściwe zachowania seksualne”, sodomię, apostazję, czy prostytucję.

Źródło: Daily Mail

45 KOMENTARZE

 1. Należałoby na całym świecie wprowadzic takie kary za krzywdę dzieci . Pedofil to jak morderca .

   • Sugerujesz, że przyjęcie święceń kapłańskich zamienia człowieka w pedofila ? Wierzysz w czary i czarownice ? A wiesz ilu jest nauczycieli pedofili ? Oni też zamienili się w pedofili po zatrudnieniu w szkole ?

    • Faraonie, ja niczego nie sugeruję, wkładasz mi w usta słowa, których nie wypowiedziałem. Chociaż , może masz rację, że święcenia kapłańskie, ściślej seminaria zamieniają kleryka w …! W mojej parafii , już byłej odkąd zawiesiłem swój udział w tej organizacji, był taki jeden. Przeniesiono go innej parafii i jak prokuratura w Malborku wykazała zainteresowanie delikwentem to wziął i się powiesił na plebani. O nauczycielach pedofilach nie wiem, może mnie łaskawie uświadomisz, natomiast o aferach pedofilskich i nie tylko w kościele katolickim średnio jedna informacja na tydzień.
     W okultyzm, czarownice itp. nie wierzę i tu nie widzę związku z pedofilia kleru.

   • Na jednego księża pedofila przypada tysiąc par homo, które gwałcą dziecko, które adoptowali.

    • Rozumiem,że przeprowadziłeś badania na reprezentatywnej próbie populacji, tj. 1000 obywateli niekonsekrowanych i 1 ksiądz. No cóż istnieją trzy poziomy zakłamania: kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka!
     Proszę mi tez nie wmawiać jakobym twierdził , że wszyscy księża są pedofilami. wydaje mi się, nie prowadziłem w tej dziedzinie badań, że większość wykazuje bardziej konserwatywne podejście do seksualności i od czasu do czasu znajdą się również kochający inaczej. Takie życie.

  • Zgadam się. Takie dzieci zawsze już są „naznaczone” i nie radzą sobie potem z emocjami.

 2. no to już wiecie, mikkiści, gdzie nie powinniście podróżować. W Jemenie wasz guru i ekspert od „lekkiej pedofilii” zawisłby bardzo szybko.

 3. Piękny widok jak śmieci wiszą o dziecku nie wspomnę masakra jeszcze przed śmiercią powinni ich wykastrować

 4. Zdecydowana wiekszosc korwinistow pieje z zachwytu choc nie maja pojecia czy skazano winnych. Kiedys bylem za KS poki nie dostrzeglem ze jest ona stosowana tam gdzie sa rzady najwiekszego bezprawia. No ale podobno dzisiejsze europejskie obozy zaglady sa gorsze niz za Hitlera za ktorego wszystko bylo lepiej.

  • Ta parchata kurwa, która cię wysrała zamiast spuścić w kiblu jeszcze dyszy czy zawszona zeszła z tego świata do szeolu?

   • wszystkie polki są tanimi dziwkami na usługach Wielkiego Izraela. polaczki zresztą też. cóż, ten naród już tak ma.

    • Parchu czy poza wrodzonym niedojebaniem umysłowym i charakterystyczną fizyczną szpetotą – typową dla żydowskich podludzi – cierpisz na jakieś dolegliwości zwierzęce? Czy nie stoi za tym rabin, który wylizywał ci mikrofiutka przy obrzezaniu, a wcześniej gmerał ozorem w świńskim odbycie? Ten świński odbyt należał oczywiści do tej kurwy, która cię wysrała zamiast spuścić w kiblu…

    • tyle razy mówiłem ci ty niemiecki psie o ksywie szwaben kundlen kurwinozen, że kurwą to jest twoja niemiecka maciora, a zapijaczonym obszczymurem alfonsem twój macior, którzy cie stworzyli.
     a ty tępy łbie z móżdżkiem wielkości ziarenka piasku nadal tego nie ogarniasz.
     ile razy mam ci niemiecki kundlu jeszcze o tym przypominać?

   • Pamiętasz jak tato ruchał cię pierwszy raz? Miałeś wtedy 8 latek, a mamusia zamknęła ci buzię, żebyś nie krzyczał, gdy tato penetrował twój odbyt. Tak to już w tych libertariańskich i korwinistycznych rodzinach bywa.

    • Rozumiem, że to są traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa. Serdecznie współczuję, rozumiem to musi boleć. Ale nie musisz się z tym uzewnętrzniać. Freud zapewne znalazłyby tu rozwiązanie. Na teraz może jakiś psychiatra?

 5. Tylko takie kary robią wrażenie na dzikich brudasach.
  Takie powinny być stosowane dla nich w Europie.

Comments are closed.