Dramat szwedzkiej sex-babci! Urząd imigracyjny blokuje jej ogierów z Gambii

Fot. twitter
Fot. twitter "Expressen"

Szwedzka emerytka Maire Pehkonen, lat 73, ma specyficzne hobby. Chce mieszkać z młodym mężczyzną z Afryki. Przez jej dom przewinęło się już trzech takich amantów. Teraz jednak Szwedka wpadła w furię, bo Rada ds. Migracji odrzuciła wniosek o zezwolenie na pracę i pobyt w Szwecji dla jej trzeciego męża z Gambii. Sprawę opisał szwedzki dziennik „Expressen”.

W długim liście do Pehkonen urzędnicy motywują, dlaczego uważają, że małżeństwo nie zostało zawarte.

– Piszą dużo o tym, że wszyscy moi trzej mężczyźni z Gambii byli znacznie młodsi, ale od kiedy jest to zabronione? – pyta się emerytka.

Pekhonen ma cukrzycę i niewydolność serca i tylko dwadzieścia pięć procent pojemności nerek, ale mimo to uwielbia młodych Murzynów. Tak bardzo, że sama lata teraz do Afryki do swego kochanka.

– Dom zbudowany w Gambii sprawia, że ​​żyję. Wysłałem pieniądze, aby mój mąż mógł zbudować mur wokół działki i włożyć do niego dwie bramy. On sam nie może do mnie teraz przyjechać – wyjaśnia.

Szwedzkie urzędy starają się na różne sposoby powstrzymać miłosne pasje swej rodaczki. Zwłaszcza, że jej mężowie zawsze bez ograniczeń korzystali z rozmaitych zasiłków i dotacji z kieszeni podatnika. Urzędnicy doszli w końcu do wniosku, że Pehkonen, w zasadzie ma męskie prostytutki na koszt podatnika.

Na to tamtejsze władze, a w Szwecji prostytucja jest nielegalna, nie mogły pozwolić. Nie mogą jednocześnie udowodnić swej rodaczce takich działań, bo Pehkonen „legalizuje” sobie każdego Murzyna w urzędzie stanu cywilnego.

Szwedka przekonuje jednak, że nie chodzi jej tylko o seks, a o swojego męża będzie walczyć do końca. Zapytana czy przeniosła by się dla niego na zawsze do Afryki jednak zaprzecza.

Źródło: Expressen

34 KOMENTARZE

  • te, kurwichujzen, nie wiedziałem że jesteś saracenem. no ale w gebelslandii pełno dziś takich obszczymurów. w sumie to dobrze, bo szwaben kundlen tak właśnie powinni skończyć.

  • Ruchać to sobie możesz, ale kota sąsiada, przy użyciu swojego krzywego palucha którym piszesz te gimbusowe komentarze

  • =======================================================APEL DO GOŚCIA O NICKU „KURWINOZA” !!! ======================================================= Kolego zacznij pisać z ogładą i kulturą swoje posty. Swoją kulturą piśmiennictwa przedstawiasz poziom zerowy. Wiedza historyczna nikła. Znajomość faktów historycznych i związków przyczynowo-skutkowych ZERO. Proszę nie zaśmiecać forum swoimi chorymi ideologiami. Uprasza się o pisanie z sensem. W przeciwnym razie zablokujemy Twoje IP i jego pochodne. Dziękuję za uwagę.

 1. hura!!!!!! już wiem jak wygląda ala wilkołakowa i szwaben kundlen kurwinozen – na zdjęciu

  • zdefiniuj co masz na myśli pisząc: ” szwaben kundlen” bo jesteś w swej wypowiedzi niezrozumiały. Tu jest polskojęzyczne forum a nie jakieś z językiem gulu pulu gul z młodszej grupy przedszkola nr3 w Kurozwękach Podgórnych.

 2. Jedni ich chcą bo niewolnicy, inni bo prostytutki. Do tego lewaki za mało ćpaja i boją sie wyroków za handel, a na dragach rządy->mafię-uliczny diler , mają kupę hajsu.

  • Ale przecież nikt nie broni takim kobietom wyjechać [na stale-bo przywiezie choroby] do Afryki czy na Bliski Wschód.I dlaczego Europejczycy mają placić za zachcianki degeneratek?!

   • akurat wy polaczki nic nikomu nie płacicie. to do was trzeba dopłacać (i to sporo!), żebyście wreszcie wyszli z tego zapóźnienia cywilizacyjnego, do którego doprowadziła was wasza „kultura” i anarchia. Utrzymywanie polaczków kosztuje dużo więcej niż wszystkich uchodźców razem wziętych.

  • jest taki magiczny zwrot – dawno już nie używany. Kiedyś – i nawet teraz – w języku kulturalnych ludzi był bardzo popularny: „nie wypada”. Nie wypada się tak zachowywać jak ta Szwedka. W ogóle nie wypada informować o swoich zwyczajach i preferencjach intymnych. Ale dla was wyzwolonych postępowców to abstrakcja….Myślicie, ze jak maszerujecie z tymi tęczowymi flagami, to jest cool. Nie jest. To narusza wolność innych. Nie mam ochoty być informowana, jak to robicie i z kim. Człowiek na poziomie nie dzieli się takimi rzeczami z innymi, bo „nie wypada”.

   • Pewnie, że nie wypada, ale przecież: „niech nas zobaczą!”. Ekshibicjoniści też by chcieli, by ich „zobaczono”. W ogóle w tych czasach lansuje się różnych debili, którzy tylko tym potrafią zwrócić na siebie uwagę, że mają coś zaskakującego do powiedzenia na temat seksu, a co ich dotyczy.

  • Ala Wilk, kobiety mają swoje rozumy i będą seksić się z tym z którym chcą i żadne ( jak to Ty określasz) prawiczki nie będą dyktować kto będzie penetrował kobiece pochwy.

 3. szwedzki babsztyl, ktory sie wali jak nowe budownictwo.Jak bylem nastolatkiem, starsi ode mnie i bardziej „doswiadczeni” pouczali – na starej piczy mlody cwiczy wiec nic sie nie bac, tylko jebac.

  • A Ciebie to podnieca? To jedź do Szwecji zadowalać bacię a nie bijesz bezproduktywnie pianę na forum.

 4. Mikkiści zazdroszczą – to polscy INCELe, którzy seks mogą uprawiać tylko ze swoją ręką. Są tak paskudny i parszywi, że żadna baba ich nie chce.

  • Widzę że kolega super doinformowany. Sądzę też że przez kolegę przemawia żal że już sam nic w seksie nie może. i poniekąd ten komentarz kolegi mówi o nim samym. Bo z tego co widzę to kolega za piękny nie jest: buzia pociągła jak u owcy a na twarzy nie ogolony zarost oraz oczy w których pretensja do całego otoczenia że ma tak źle w życiu i nic nie osiągnął.

  • ==================================================APEL DO GOŚCIA O NICKU „KURWINOZA” !!! ==================================================Kolego zacznij pisać z ogładą i kulturą swoje posty. Swoją kulturą piśmiennictwa przedstawiasz poziom zerowy. Wiedza historyczna nikła. Znajomość faktów historycznych i związków przyczynowo-skutkowych ZERO. Proszę nie zaśmiecać forum swoimi chorymi ideologiami. Uprasza się o pisanie z sensem. W przeciwnym razie zablokujemy Twoje IP i jego pochodne. Dziękuję za uwagę.

 5. Ale przecież nikt nie broni takim kobietom wyjechać [na stale-bo przywiezie choroby] do Afryki czy na Bliski Wschód.I dlaczego Europejczycy mają placić za zachcianki degeneratek?!

  • No właśnie. i zabrać ze sobą z tego forum gościa o nicku „kurwinoza” żeby w Afryce dymał czteronożne OKAPI albo ZEBRY.

  • ====================================================APEL DO GOŚCIA O NICKU „KURWINOZA” !!! ====================================================Kolego zacznij pisać z ogładą i kulturą swoje posty. Swoją kulturą piśmiennictwa przedstawiasz poziom zerowy. Wiedza historyczna nikła. Znajomość faktów historycznych i związków przyczynowo-skutkowych ZERO. Proszę nie zaśmiecać forum swoimi chorymi ideologiami. Uprasza się o pisanie z sensem. W przeciwnym razie zablokujemy Twoje IP i jego pochodne. Dziękuję za uwagę.

  • ===================================================APEL DO GOŚCIA O NICKU „KURWINOZA” !!! ===================================================Kolego zacznij pisać z ogładą i kulturą swoje posty. Swoją kulturą piśmiennictwa przedstawiasz poziom zerowy. Wiedza historyczna nikła. Znajomość faktów historycznych i związków przyczynowo-skutkowych ZERO. Proszę nie zaśmiecać forum swoimi chorymi ideologiami. Uprasza się o pisanie z sensem. W przeciwnym razie zablokujemy Twoje IP i jego pochodne. Dziękuję za uwagę.

  • … z „kurwinozą” w plecaku jako bagaż podręczny. Może przestanie pierdolić głupoty tu na forum.

Comments are closed.