Oni nigdy nie mają dość! Żydzi sprzedają antypolską książkę… na lotnisku w Balicach

W komiksie przedwojenne Polska jest zrównana z nazistowskimi Niemcami. Fot. Reduta Dobrego Imienia
W komiksie przedwojenne Polska jest zrównana z nazistowskimi Niemcami. Fot. Reduta Dobrego Imienia

Antypolska książka żydowskich autorów trafiła na półki księgarskie w na lotnisku w Balicach pod Krakowem. Publikacja jest anglojęzyczna i ma zapewne trafić do turystów wybierających się do niemieckiego socjalistycznego obozu w Auschwitz. Interwencję w tej sprawie podjęła Reduta Dobrego Imienia.

W komiksie Zane’a Whittinghama i Ryana Jonesa pt. Survivors of the Holocaust, przeznaczonym dla dzieci i młodzieży, sprzedawanym m.in. na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, znalazły się informacje w fałszywy sposób przedstawiające historię Polski. Polska w książce wydawnictwa Hachette Children’s Books została ukazana jako państwo, które w okresie międzywojennym nie tylko nie przyjmowało Żydów, ale i ich nękało. Co więcej, oddano to w sposób najbardziej przemawiający do wyobraźni młodych ludzi, bo poprzez ilustracje epatujące polskimi barwami narodowymi, obok swastyki – czytamy w komunikacie Reduty. Jej pracownicy podjęli interwencję.

– Wysłaliśmy listy do wydawnictwa, a także do Prezesa Zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice. O interwencję zgodnie z kompetencjami poprosiliśmy również ministerstwa Infrastruktury, Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Spraw Zagranicznych.

W liście do wydawnictwa napisaliśmy m.in.: „Niestety, publikacja przeznaczona dla dzieci to przejaw mowy nienawiści wobec Polski i Polaków, skoro państwo polskie, według wizji autorów, można określić po lekturze jako współodpowiedzialne za przeprowadzenie Zagłady Żydów”. Zażądaliśmy wycofania książki ze sprzedaży, wstrzymania publikacji, a także przeprosin – czytamy w komunikacie.

Źródło: Reduta Dobrego Imienia

36 KOMENTARZE

 1. Jedo jest pewne. Po 1956 czerwone pająki rządziły Polską bardziej suwerennie niż Ci debile, którzy teraz chodzą do urn a i Polska była przez to silniejsza.

  • Żydzi ciągnący niebotyczne korzyści z wynalazku „demokracji” są przekonani, że tym sposobem wezmą cały świat pod but a ja twierdzę, że znowu będą chcieli aby ich w piwnicach i ziemiankach przechowywać tyle, że już nie będzie chętnych gojów wyciągających wnioski z historii.

   • Na pewno nie będzie drugich Ulmów. Myślę, że mało który Polak teraz by im rzucił pół bochenka chleba za mur getta.

    • chleb to na razie trzeba rzucać wam, polskie bidoki. bez brukselsko-niemieckiej zapomogi byliście dziś na poziomie Albanii albo Gwinei Równikowej.

     • Gdybyście parchy żydowskie nie rozkradali Polski, Polska byłaby najbogatszym krajem w Europie. Gdy Polska już istniała, Niemcy nie istniały, Rosja też nie, np. w XV w.

   • Żydzi ciagną niebotyczne korzyści z Przemysłu Holokaustu! Prawdziwy Holokaust II wojny światowej to ten popełniony na Polakach, Rosjanach, Serbach czy nawet Ukraińcach (Wielki Holodomor). To Holokaust Słowian!

 2. Plują polakom w twarz, a otumanione propagandą goje jeszcze klaszczą.
  Judeopolonia coraz bliżej. Cały zachód będzie się cieszył, że w końcu zrobiono porządek z antysemitami… Szkoda dalej strzępić ryja.

 3. Na pewno PiS z tym coś zrobi. Pewno ogłosi, że ta publikacja to jednak sukces naszego państwa.

 4. Wszystko wskazuje na typową robotę postsowieckiej marksistowskiej żydokomuny.

 5. „Polska w książce wydawnictwa Hachette Children’s Books została ukazana jako państwo, które w okresie międzywojennym nie tylko nie przyjmowało Żydów, ale i ich nękało. ”
  To prawda przecież jest, polaczki. Prawda was wyzwoli, jaka mawiał pan Wojtyła.

  • Tylko Polska was pijawki żydowskie przyjmowała, gdy Niemcy w Kryształową Noc was słusznie wykopywali, was talmudyczne ścierwa. Jaka prawda? Żydowska prawda? Przecież Żydzi z natury i urodzenia nie potrafią mówić prawdy, chyba że się pomylą, przejęzyczą lub mówią przez sen. Poza tym wy Żydzi nie jesteście nawet Semitami.

 6. Przydałby się jeszcze komiks opisujący „złote żniwa”, czyli masową kradzież majątku żydowskiego uprawianą przez polaczków w trakcie i po wojnie.

  • o czym ty mento piszesz jaki majatek? ten zydowski, 50 razy zreperowany zydel jakiegos biednego szewca zydowskiego, ktory pozostal w jakiej zapadlej chalupie po opuszczeniu ich przez nich na rozkaz niemcow, czy te czery rurki szklane, ktore byly im pomocne w pedzeniu bimbru, by spijac chlopow polskich, itd. Zajzyj lepiej pod lozko dziadkowi, albo do piwnicy volksdeutschu przez zyda w tylek rabany, a znajdziesz to co szukasz w zyciu- rozum.

 7. „państwo polskie, według wizji autorów, można określić po lekturze jako współodpowiedzialne za przeprowadzenie Zagłady Żydów”
  Nie MOŻNA, tylko TRZEBA.

  • Składam zawiadomienie o tzw możliwości popełnienia przestępstwa „kurwinozy”. Jak pobiegasz do prokuraturu, zaczniesz wazyć słowa.
   najpierw karniak, potem cywil. Wyskoczysz z kasiorki na PCK

   • to se ciulu składaj. uważaj tylko, żebyś się nie poślizgnął na własnym gównie.

    • Będziecie niewdzięczne żydowskie pijawki płacić Polakom po 10 milionów złotych za każdego ze 100 tysięcy uratowanych Żydów w czasie 2 wojny światowej. Tyle jesteście nam winni, niewdzięcznicy!

  • Żydzi nie dość, że mordowali swoich Żydów, kolaborowali z Bolszewizmem mordując dziesiątki milionów Słowian, to jeszcze było aż 150 tysięcy zakamuflowanych Żydów w Armii Nazistowskiej! Wy Żydzi to zakała ludzkości!

 8. Zastanawiam sie kim ty jesteś. Bo nikt normalny nie sra do własnego gniazda.

 9. Szanowna redakcjo i moderatorze – tolerowanie na waszym portalu wpisów użytkowników typu „Kurwinoza” szkalującego dobre imię Polski i polaków z pewnością podlega ściganiu przez prawo. Jeśli nie chcecie mieć kłopotów z prokuraturą a potem w sądzie proszę o zainteresowanie się tymi wpisami i ich moderację. Osobiście zgłoszę wasz portal do Reduty Dobrego Imienia aby zainteresował się tą sprawą – skan strony został zrobiony i na pewno będzie dowodem w sprawie. Nie możemy dłużej tolerować chamskich i bezczelnych wpisów i ich pobłażania.
  Z poważaniem.

 10. Polska to państwo teoretyczne, skoro pozwala na taką samowolę obcego narodu na swoim terenie.

  • Żadne teoretyczne! Gdy Polska istniała, takie kraje jak Rosja, Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg nawet nie były w planach. Zobaczcie mapy z XV wieku.
   Jeśli chodzi o Żydów to trzeba zrownywać zbrodnie komunistów z nazistami, wszędzie, wszem i wobec głosząc, że żydowskie zbrodnie bolszewizmu, komunizmu, marksizmu i ogólnie żydowskiego lewactwa były o wiele bardziej okrutne i krwawe niż nawet niemieckie nazistowskie. Bo taka jest prawda historyczna.

  • Szmakcownik z getta żydowskiego cię zrobił. Policja żydowska w gettach była najokrutniejsza dla innych Żydów, co zostało udowodnione nawet przez kilku żydowskich profesorów takich jak Shlomo Sand, Hannah Arendt, Norman Finkelstein etc.

 11. Podłość i wredność tych żydowskich polakożerców nie zna granic. Żeby nawet na terenie Polski jawnie prowadzić działalność antypolską! Oczywiście Polski Kościoł Katolicki i ten cały POPiS żadnej reakcji. Dobrze, że chociaż Reduta Dobrego Imienia czuwa!

Comments are closed.