To się dzieje w Polsce! Islamiści radykalizują 16-latki! Tragedia rodziny wzmacniana przez lewicowych „wolontariuszy”

Screen z programu TVP 1 o tragedii warszawskiej rodziny
Screen z programu TVP 1 o tragedii warszawskiej rodziny

Islamski radykalizm to pojęcie, które do niedawna w Polsce wydawało się bardzo odległe. Od kilku miesięcy nabiera jednak na sile, szczególnie niebezpieczne staje się, gdy radykalizuje się gimnazjalną młodzież. Historię nastolatki przekonwertowanej na islam w Warszawie pokazał dziś program TVP 1.

Przybyli do Polski zaraz po kijowskim Majdanie. Obydwoje małżonków było znanymi ukraińskimi piosenkarzami. Wraz z córką przyjechali do Polski, ta zaczęła naukę w jednym z warszawskich gimnazjum. Nikt nie spodziewał się, co może się wydarzyć.

Dziewczyna starała się być w szkole bardzo aktywna. Chodziła między innymi na zajęcia pozalekcyjne. Tam poznała osoby z Ośrodka Kultury Muzułmańskiej. Kontakt z radykalnymi muzułmanami zakończył się przejściem na islam i zerwaniem kontaktów z rodzicami.

Rodzinna tragedia pociągnęła za sobą poważne konsekwencje. Rodzice nie zgodzili się na kontakty z muzułmanami, a już tym bardziej małżeństwo, bo o tym również wspominała dziewczyna. Małoletnia trafiła do pogotowia opiekuńczego.

Szokującą postawę zaprezentowała fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Według pracowników tej organizacji dziewczyna zradykalizowała się na własne życzenie i to rodzice czyli Wiktor i Oksana R. są winni zerwania kontaktów. Oskarżono ich także o przemoc wobec dziecka.

„Jeżeli mówimy o przemocy w rodzinie Państwa R., to niewątpliwie jej sprawcą jest córka a ofiarami rodzice. To dziewczyna fizycznie zaatakowała swoją matkę i ojca. Rodzice mają pewność – za taką postawą ich dziecka stoi radykalna islamska grupa. Do czasu zetknięcia się z islamistami w Polsce, córka miała normalne relację z rodzicami” – komentuje adwokat Maciej Kryczka z Ordo Iuris, które wspiera Wiktora i Oksanę.

W całej tej historii szokująca jest także postawa lewicowych „wolontariuszy”. Ukraińskie małżeństwo zdradziło, że od czasu, gdy 16-latka trafiła do pogotowia opiekuńczego, stworzone zostały dokumenty, które mają zostać przedstawione w sądzie aby ten zgodził się na wyjazd dziewczyny do Czeczenii.

Wszystkie te listy tworzone są bezbłędnie, czystym językiem polski, a to ewidentnie wskazuje, że przygotowywane są przez doświadczonych w sądowych bataliach Polaków.

Pierwsza rozprawa w sprawie ewentualnego wyjazdu dziewczyny odbędzie się 13 września.

źródło: TVP 1/Wolność24.pl

30 KOMENTARZE

 1. No tak, jak rodzice są religijnie indyferentni, to dzieci padają łatwym łupem różnych sekt. Dlatego Kościół katolicki trzeba wspierać, a nie smarować błotem przy każdej okazji.

  • Otóż to. Dzieci ateistów czy ludzi obojętnych religijnie czasami rzeczywiście stają się bardzo religijni. Znam dwa przypadki z autopsji, jeden w dalszej rodzinie. Rodzice w takich sytuacjach wykazują dziecięcą naiwność i bezradność.
   Realizacja, taka na serio, hasła Brauna SZKOŁA, KOŚCIÓŁ, STRZELNICA prawdopodobnie przyciągnęłaby sporo młodzieży, pod warunkiem zmian w nauczaniu religii.
   To co teraz uczą katecheci woła o pomstę do nieba. Jezus Chrystus w tym pożal się Boże nauczaniu to taki hippis śpiewający i grający na gitarze protest songi o sprawiedliwości społecznej. Takie coś to młodzież woli w oryginale., vide popularność Przystanku Woodstock.

  • To problem rodziców, że nie posyłali dziecko na zajęcia etyki, tak to by odróżniło zło jakim jest sekta. Nikt nie smarowałby błotem kościoła katolickiego gdyby ten spełniał dekalog i swoje nauczanie, a że w przeszłości palił na stosie, zabijał Indian, a teraz chroni pedofilów to inna sprawa.

   • Jesteś kafarem lewachu. Odwal się od KK, czep się np. Sierakowskiego.

   • Co do palenia na stosie, to zgoda, chociaż posługiwały się tym także władze świeckie wobec wielkich postaci Kościoła. Spotkało to na przykład Jakuba de Molay ze strony Filipa Pięknego (i jego pomagiera łajdaka Nogareta, takiego ichniego Morawieckiego), czy świętą Joannę d’Arc ze strony Anglików.

    Ale co do Indian, to jest już typowa lewacka propaganda. Bo w stosunku do nich, to jest właśnie to smarowanie błotem. Przypomnę tylko, że Bartolome de Las Casas już w latach 20 XVI wieku bronił ich praw. W roku 1535 (czyli nie minęło pół wieku od odkrycia Ameryki) papież wydał bullę „Sublimus Deus” zakazującą niewolenia Indian (właściciel niewolnika nie mógł dostać rozgrzeszenia przy spowiedzi, a w tamtych czasach to było coś). Jezuici stworzyli wolne państwo indiańskie w Paragwaju, które trwało aż do kasaty zakonu. To właśnie Kościół bronił tych biednych Indian przed chciwością ludzką i potęgami kolonialnymi.

    • A co do pedofilii, to przypomnę, że statystyki mówią: na jednego pedofila księdza przypada 400 (słownie czterystu!) pedofilów homoseksualistów. Tak więc owszem paskudztwo, ale skala jest wymowna.

     • Jakieś źródło że na 1 księdza pedofila przypada 400 homoseksualistów pedofilów? Poza tym problemem jest nie ilość a jakość. Od homoseksualistów nikt nie oczekuje, że będą wypełniać Dekalog i Ewangelię, a od księży owszem. Gdyby jeszcze przyznali się do winy byłoby w porządku, ale zamiast tego księża pedofile przenoszenie są do innych parafii?

 2. Katolstwo to gorsze zlo ale w wyniku porewolucyjnego zlewaczenia wzglednie unieszkodliwione.

  • @Spox, gorsze zło to lewactwie szczury takie jak ty które nie wnoszą nic konstruktywnego w jakiejkolwiek dziedzinie a próbują tylko podkopać zastany porządek. Sieją syf i spustoszenie mieniąc się wielce oświeconymi. Głupcze, poczytaj i doucz się co Europa zawdzięcza chrześcijaństwu a później się wypowiadaj o ”katolstwie” Nawet te uniwersytety po których teraz wałęsają się ”postępowe tumany” walcząc z chrześcijaństwem powstały właśnie dzięki niemu ( chrześcijaństwu ) obserwatoria astronomiczne itd. Ale ludzie o niskim IQ podobnym do twojego łykają tylko bajeczki powtarzane przez ”profesorów” powołanych do życia za Bieruta i Gomułki o ”świętej inkwizycji” która rzekomo spaliła połowę Europy na stosie i o średniowieczu jako okresie prawie równym erze kamienia łupanego. Ameby to łykają i bezrefleksyjnie to powtarzają nawet nie zadając sobie trudu aby zweryfikować te newsy

 3. Samo chodzenie do wrozki moze byc niebezpieczne w skutkach ale gdzie tam mowa o posmiertnych gruszkach na wierzbie. Za zdecydowana wiekszoscia zla tego swiata stoja religie monoteistyczne: chrzescijanstwo, islam, judaizm. Bez nich konflikty zbrojne beda burzami w szklance. Ku rozpaczy takich swirow jak Mikke.

  • No tak na moje oko, ale chyba nie tylko moje, to największego zła w dotychczasowej historii ludzkości to narobiły reżimy zupełnie antyreligijne: sowiecki, nazistowski, maoistowski, polpotowski. Można jeszcze do tego dodać niemonoteistycznych animistów mongolskich, których u nas się zwie Tatarami.

   • naziści byli antyreligijni? kurde, to tak jak PIS
    sowieci nie byli tacy źli bo sam Stalin był uczniem seminarium, do śmierci proszącym opatrzność o pokój na świecie

   • Współczesny ateizm nie ma nic wspólnego z sowietami, nazistami, maoistaimi i polpotem. Tam ateizm został wprowadzony terrorem, a teraz ludzie dobrowolnie przechodzą na ateizm

    • Otóż to. Ateizm jest wyborem a do religii się zmusza od urodzenia. W pewnej fazie życia jednorazowo korumpuje się też niewiernych prezentami.

     • @bingo prezentami ? masz na myśli lewackie pomioty które kuszą takich naiwniaków jak ty, aby przeszli na ”ciemną stronę mocy” obiecując im bezgraniczną wolność a w rzeczywistości pozwalając się im po prostu upodlić i wyzbyć człowieczeństwa.
      No cóż, skoro uważasz że pochodzisz od małpy to wracaj na drzewo

     • Wolę to niż to co było wieki temu czyli prawie same wojny, bitwy, rewolucje.
      Wyprowadź sie do arabii jak ci nie pasi cywilizowany świat.

     • @bingo, to tobie nie pasi cywilizowany świat. Marzy ci się upadek chrześcijaństwa które jest fundamentem cywilizowanego świata. Fundamentem Europy. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ale to typowe dla ”postępowców”. Jako chrześcijanin jestem u siebie więc nie ma powodu abym się wyprowadzał. Rewolucje o których piszesz głuptaku zawdzięczamy lewactwu i wywrotowcom którzy walczyli z chrześcijaństwem. Rewolucja Francuska, Komunizm, Faszyzm i te wszystkie dzieci źle rozumianego postępu są odpowiedzialne za wojny i rozlew krwi. No ale żeby to wiedzieć to należało uważać na lekcjach historii a nie bawić się pitolem w kiblu jak ty :) Może sam się wyprowadź do tej swojej Arabii i zanieś tam na swoim garbie ”kaganek cywilizacji” ? Wszak tam to dopiero jest średniowiecze i zamordyzm religijny. Agituj tam za swoimi oświeceniowymi ideami ateizmu. Zobaczymy czy dadzą ci dokończyć zdanie czy urżną ci język zaraz po tym jak otworzysz jadaczkę

     • Skoro faszyzm uważasz za postępowy w potocznym dziś tego słowa znaczeniu to znaczy że jesteś korwinozjebem dla którego sojusz z islamem jest lepszy od rządów lewaków co dziś wywożą ludzi do zachodnich socjalistycznych obozów pracy.

      Nie wstydz sie swoich kuzynów w wierze bo oni w przeciwienstwie do ciebie są 100% antylewaccy i nie zawłaszczają nieswoich wartości przypłaconych morzem krwi. To że teraz tu piszemy jest przykładem zdobyczy cywilizowanego świata . To nie indeks ksiąg zakazanych.

      Różnica miedzy mną a tobą jest taka że ja pomysłami prawnymi (szeroko pojęta „cywilizacja życia”) w żaden sposób nie probuje ci zatruwać życia i nie mieszaj mnie z celebrytami bo mało mnie ta hołota podobna do was obchodzi.

     • a tak na marginesie nie napisałem że identyfikuje sie z ateizmem, po prostu nie lubie religijnego oszołomstwa co cały czas muszą postawić na swoim bo wolna wola to oni

    • @M pierniczysz bzdety. Obecnie w Europie zachodniej istnieje coś takiego jak ”wojujący ateizm”. Celowo, na różne sposoby często w ”białych rękawiczkach” walczy się tam z chrześcijaństwem próbując podważyć fundamenty tej religii i zdyskredytować jej wyznawców. Ma to miejsce w mediach które są w rękach lewactwa i które docierają do szerokiej publiczności. Na koncertach pseudo artystów. W kinematografii i opłacanej przez lewusów publicystyki która już nie przy pomocy kałacha ale sprytnej i podstępnej sugestii próbuje zrobić z chrześcijan uwstecznionych fanatyków jednocześnie gloryfikując lewicujących dewiantów. To samo dzięki lewackiej dziczy zaczyna dziać się w Polsce Próbuje się wmówić ludziom że bycie katolikiem to ”obciach” itd. a bycie ateistom jest cool i takie ”nowoczesne” to jest

     • cool nie jest paradowanie z gołą dupą lub notoryczne manifestowanie swojej wiary także przez zmiany w prawie

      jesteście siebie warci wy bandyci

     • Ludzie nie przechodzą na ateizm nie dlatego, że media, artyści, lewactwo (dziwnym trafem zabrakło żydów i masonów) niszczy się chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo samo się niszczy od środka poprzez poprzez swoją własną hipokryzję. Palenie na stosie ludzi, wojny religijne, a teraz pedofilia niszczą chrześcijaństwo. Niby dlaczego Irlandia przestała być katolickim krajem? Bo jakiś arysta, aktor czy inny publicysta obraził pana Boga? Nie, Irlandcy kapłani skompromitowali się na oczach wyznawców uprawiając pedofilię, przez co odwrócili się od kościoła. Do tego jeszcze dochodzi rozwój nauki i dalej nikt nie udowodnił istnienia Boga.

    • Jasne, że obecni ateiści nie mają nic wspólnego z ludobójcami. Obecni ateiści przybyli z księżyca, a może nawet z dalszych partii kosmosu.
     Są jednak „oszołomy” które twierdzą, że tam całkiem sporo starych żydo komunistycznych fizjonomi widać. Na kosmitów oni nie wyglądają, raczej to resortowe ryłka.
     Ciągle także żyją ludzie, którzy chowają kromki chleba w łóżku, na wypadek gdyby jasnogród ateistyczny miał wrócić.

 4. Islam jako zbrodniczy system i pseudo religia powinien być w Polsce nielegalny.
  Takie zapisy prawne ma już kilka państw.

Comments are closed.