Ukraińcy piją, wrzeszczą i biją Polaków! Dwóch mieszkańców Oławy w stanie ciężkim po tym jak chcieli… ciszy

Zdjęcie ilustracyjne fot. PAP autor: Leszek Szymański
Zdjęcie ilustracyjne fot. PAP autor: Leszek Szymański

Stanął w obronie kobiety i został dotkliwie pobity. 34-letni mężczyzna próbował trzech Ukraińców, który zachowywali się głośno i wulgarnie. Trafił do szpitala z pękniętą śledzioną.

Do zdarzenia doszło na stacji bęzynowej przy ulicy Wiejskiej w Oławie. Tam właśnie trójka mężczyzn narodowości ukraińskiej postanowiła zorganizować sobie „imprezę”.

„Przed 23:00 przyjechał rowerem na stację mój narzeczony. On wraz z pracownikiem i taksówkarzem chcieli uspokoić trzech Ukraińców. Dostał z pięści w twarz i się przewrócił, od jednego z mężczyzn otrzymał groźby o tym, że go zabije. Mój narzeczony stracił przytomność” – opowiada Pani Grażyna, narzeczona poszkodowanego.

Mieszkaniec Oławy trafił do szpitala, gdzie stwierdzono pękniętą śledzionę i krwiaka. 34-latek nie może się poruszać i jeść, jeśli krwiak pęknie konieczna będzie operacja.

„Do zdarzenia doszło między 22:00 a 23:00 w niedzielę na stacji benzynowej. Mężczyzna został uderzony przez obywatela Ukrainy. Policja prowadzi czynności w tej sprawie” – mówi Alicja Jędo rzecznik prasowy KPP w Oławie.

To już nie pierwszy incydent z udziałem Ukraińców w Oławie. Zaledwie dobę wcześniej do pobicia doszło na ulicy Strzelnej. Wtedy to około 1:00 w nocy został ciężko pobity 30-letni mężczyzna, który starał się uciszyć grupę obywateli Ukrainy.

źródło: olawa24.pl

37 KOMENTARZE

  • Oni mają swoje wytyczne, spałować za mieczyk Chrobrego, obetrzeć ryj, gdy kodziarz opluje. A w tym przypadku Polak miał szczęście, że wylądował w szpitalu bo inaczej dzielni policjanci skuli by go i zamknęli na 48 za rasistowskie unikanie ciosów od braci słowian.

    • Policjantów jest 100 tys a Ukrainców wpuszczono milion. To na 10 Ukrainców trzeba postawić jednego policjanta. Jak im ktoś kiedyś da broń to nikt ich nie powstrzyma przed kolejnymi rzeźami.

 1. […] W 2012 roku 10 somalijskich piratów zostało skazanych Hamburgu na różne kary za porwanie dwa lata wcześniej niemieckiego statku Taipan. Po wyroku było o nich cicho, aż do czasu, kiedy tą starą sprawa zainteresowała się partia Alternatywa dla Niemiec. Czytaj także: Ukraińcy piją, wrzeszczą i biją Polaków! Dwóch mieszkańców Oławy w stanie ciężkim po tym … […]

 2. U nas też mamy tą dzicz – bluzga, drze ryło po nocach, pluje z balonu, rzuca pety. Tego się nie zmieni. To ludzie sowieccy, a część podszyta upa dziedzictwem. Nie szanujemy się, pozwalamy im się panoszyć, rozwalają nasz rynek pracy, pracują dampingowo, a na dodatek nie wiemy ilu zielonych ludzików wśród nich. Jest też dużo prób przerzutu broni do nas, z tego co wiemy. Nie jest dobrze i bredzenie, że pracują na nasze emerytury to brednia, oni zablokowują powrót naszych emigrantów.

  • Dzicz swoją drogą, ale ważne jest, iż oni nie są w ciemię bici, wiedzą, że w Polsce prawo stoi na głowie i można, zwłaszcza imigrantom, na wiele pozwalać. Ukraińców, dzięki obłąkańcom z PiS wciąż przybywa, nienawidzą nas, zwłaszcza ci z zachodniej części Ukrainy, a tych jest z pewnością najwięcej.

 3. […] W 2012 roku 10 somalijskich piratów zostało skazanych Hamburgu na różne kary za porwanie dwa lata wcześniej niemieckiego statku Taipan. Po wyroku było o nich cicho, aż do czasu, kiedy tą starą sprawa zainteresowała się partia Alternatywa dla Niemiec. Czytaj także: Ukraińcy piją, wrzeszczą i biją Polaków! Dwóch mieszkańców Oławy w stanie ciężkim po tym … […]

 4. polaczków wszyscy w dupę kopią. od niepamiętnych czasów polaczki stanowią materiał do kopania dla ościennych narodów i plemion.

  • nie bój nic. szwaben kundlen też od islamistów kopniaki dostają, więc nie bądź taki hop do przodu.
   Polacy zawsze sobie radzili z najeźdźcami, zwłaszcza gdy byli to szwaben kundlen i takiego psa jak szwaben kundlen kurwinoozen nie boją się i plują mu w śmierdzącego gównem ryja, którym przed chwilą wylizywał obesrane dupy islamistom do czysta.

   • no ostatnio w 1939 r. tak sobie poradziliście, że was waszą armię na konikach z szabelkami Niemcy pokonali w 2 tygodnie. A później straciliście 6 milionów mieszkańców. Gdyby nie ZSRR, to by was, polacken, w ogólne na tym świecie już nie było. Tak sobie właśnie „radziliście”.

    • Gdyby nie ZSSR, to wpierw Niemcy by sobie nie poradzili. A skuteczność niebycia nas na tym świecie pokazał sukces Aktion Zamosc.

     • na cholere Polacy mieli się bronić skoro za Hitlera było im lepiej, niższe podatki, można było trzymać tygrysy w domu itd

     • ZSRR przyłączył się do wojny, gdy już wasze armie na konikach zostały całkowicie rozgromione. Wasza „armia” była gówno warta.

     • „skuteczność niebycia nas ”
      No właśnie 6 milionów zabitych waszych obywateli to świetny przejaw tej skuteczności. Jesteś debilem, ale u was to powszechne.

     • Odpowiadam ostatniemu z piszących:
      Czy nie zauważyłeś, że nie jesteś tu lubiany? Zastanawiasz się, dlaczego?
      ZSSR przyłączając się do wojny, zlikwidował głębię strategiczną IIRP. Pewnie Kolega zauważył, że dzisiejsze granice są inne niż przed wojną. Nie wiem, jak, ale prawdopodobnie, za pomocą przecieku kontrolowanego, dał o swych zamiarach cynk Francji, co ją od zaatakowania Niemiec odstręczyło.
      Prawdopodobnie Kolega nie miał do czynienia z bronią pancerną (czołgi Merkawa wymagają pomyślunku), więc poinformuję, że to nie są pojazdy do podróżowania na większe odległości. A taką właśnie podróż odbyła większość (przeważnie żałosnych) PzKW.
      Prawie połowa z tych 6 mln, to byli obywatele IIRP mało współpracującymi z Polakami, więc zdali się na własny los. Okrutny.
      Gdy przyszło SS zająć się na większą skalę Polakami (Himmlersland w ramach Generalplan Ost), to mało co się nie zesr… A działo się to na terenach objętych tuż wcześniej akcją Reinchard.

     • 6 milionów – tyle wam obywateli zachlastali na śmierć Niemcy. Tak se polaczki radziłyście (prawda oczywiście, że przy okazji bardzo Niemcom pomagaliście w zabijaniu i rabowaniu tych trzech milionów Żydów. Bez pomocy ciemnego polskiego chłopa Niemcom byłoby dużo trudniej). Nawet Ukraińcy na Wołyniu zwykłymi widłami urządzili sobie na was niezłą rzeź. A na koniec w 44 r. Niemcy zburzyli wam całą stolicę i wy – historyczni impotenci i ciamajdy – nie byliście w stanie zrobić nic. buahahahaha

     • Jak w 17.IX ZSRR włączył się do wojny, to niczego wam nie zlikwidował, bo Niemcy już wam tą waszą armię na konikach rozjebali do samego końca – żadnej „głębi strategicznej” wam nie trzeba było, bo już wtedy nie mieliście żadnej armii, która tę głębię mogłaby wykorzystać. Armii Czerwonej terytorium wschodniej polski zajmowało się lekko, łatwo i przyjemnie.
      Myślenie nie jest twoją mocną stroną, polaczku. Ale wy polaczki już tak macie.

     • Naczytałeś się Chłopie polit-gramoty i szpanujesz. Wiedza poza-podręcznikowa nie jest Twoją mocną stroną, Koleżko.
      I popracuj nad stylem. Postępu żadnego. W tym też cieniutko.
      Ale przede wszystkim i to jak najszybciej, zabierz się za usuwanie wewnętrznych sprzeczności w swoich wywodach. Piszesz, że Niemcy, do wymordowania 3 mln Żydów musieli liczyć na pomoc polskich chłopów. No to, jak mieli wymordować 30, bez ich pomocy?

     • Kurwinoza… Po co tu piszesz jakiekolwiek teksty na tym forum? W jakim celu? Pisałam Ci już wcześniej żebyś ograniczył swoje komentarze do zera bo nic nie wnosisz merytorycznego do tematu. Widać masz spore luki w wiadomosciach i druga rzecz że nikt tu Cię lubi więc poszukaj sobie innego miejsca do hejti na Polaków i Rzeczpospolitą. Klepiesz jak niektóre Ślązaki z Pomorza.

  • Kurwo.wizna – wasza armia pełna chłopów w walonkach, dostała w czapę od Polaków w 1920 roku, tak że po prostu spier.dalała. Nie tylko pod Warszawą, ale i nad Niemnem – drugi łomot.
   NIGDY nie próbowaliście samemu szczęścia z Polakami – zawsze w sojuszu, choćby nawet najbardziej skur,wiałym – tak jak w 1939 r.
   Zresztą czego po kur.wach można się spodziewać

  • Gdyby tylko wychylili nos z szafy to na rozkaz pis zostaliby pobici przez policje

  • obrabiają gałki Niemcom bo unijne gestapo siłą zaciągneło ich do obozu pracy

 5. do redaktorka MJO : „34-letni mężczyzna próbował trzech Ukraińców, który zachowywali się głośno i wulgarnie” z tego podtytułu już wynika, że degustacje głośne i wulgarne, a w dodatku aż trzech Ukrainców – szkodzą na zdrowie.

 6. kaczyński z morawieckim powinni dostać zarzuty za współudział do każdego przestepstwa jakie popełnili ukry na terenie Polski

 7. Szanowny Autorze tego artykułu, rozumiem, że treść jest ważna i dotyka poważnego problemu, ale na litość boską, zanim cokolwiek opublikujesz sprawdź poprawność językową tego co piszesz… Stacja „bęzynowa”???

  • Tu BĘZYNA tam gość o nicku „kurwinoza” sam widzisz że głupota kwitnie i nie potrzeba PISu.

 8. „34-letni mężczyzna próbował trzech Ukraińców, który zachowywali się…”
  „na stacji bęzynowej”
  Redaktora tam nie mają?

 9. ===========================================================================APEL DO GOŚCIA O NICKU „KURWINOZA” !!! =========================================================================== Kolego zacznij pisać z ogładą i kulturą swoje posty. Swoją kulturą piśmiennictwa przedstawiasz poziom zerowy. Wiedza historyczna nikła. Znajomość faktów historycznych i związków przyczynowo-skutkowych ZERO. Proszę nie zaśmiecać forum swoimi chorymi ideologiami. Uprasza się o pisanie z sensem. W przeciwnym razie zablokujemy Twoje IP i jego pochodne. Dziękuję za uwagę.

 10. Prawda jest taka że Ukraińcy myślą że mogą więcej. Właśnie się dowiedziałem że w wynajmowantym wraz z trójką Ukraińców mieszkaniu zamieszka dziewczyna jednego z nich…i chcą dalej mieszkać w 4… Więc Wychodzi na to że mogą dyktować swoje warunki bo nagle od 1 września muszę mieć nowy Pokoj.i co? Mam się bić z ukraincami niczym że świnia w błocie? Bo wlasciel – Polak i Oławianin pewnie niewiele ma do gadania bo hajs się musi zgadzac. Ktoś coś poradzi?

Comments are closed.