Biali zostaną wyrzuceni ze swoich farm bez żadnego odszkodowania. Murzyni uspokajają, to tylko na próbę

STOP MORDOWANIU FARMERÓW. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Ashraf Hendricks
STOP MORDOWANIU FARMERÓW. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Ashraf Hendricks

W Republice Południowej Afryki szykują się do „próbnego wywłaszczenia” białych z ich gospodarstw. Na początek wytypowano 139 farmy, których właściciele mają zostać pogonieni bez żadnej rekompensaty.

Rządząca w RPA Narodowa Partia Afrykańska podjęła już decyzję o wprowadzeniu do Konstytucji zapisów, które pozwolą na warunkowe wywłaszczenie białych bez żadnego odszkodowania.

Badający zmiany komitet NEC dał partii zielone światło i dzięki temu możliwe będzie przeprowadzenie „próbnego wywłaszczenia” białych z ich farm. Na początek wytypowano ich 139.

Najważniejsi politycy w kraju, oczywiście Murzyni, podkreślają, że kroki te są konieczne dla zapewnienia „sprawiedliwości dziejowej” oraz utrzymania stabilizacji w kraju.

Jeśli mówimy o długoterminowej pewności przyszłości, to nie może być ona związana z niesprawiedliwością przeszłości – bredził Zizi Kodwa, członek rządzącej partii.

Takie zmiany miałyby przyciągnąć inwestorów, jednak chyba tylko przeprowadzający te zmiany Murzyni są w stanie wyjaśnić, w jaki sposób wywłaszczanie bez odszkodowania przyciągnie potencjalnych przedsiębiorców.

W tej chwili mamy gwałtowną reakcję i wstrząsy, ale to co robimy, stwarza podstawy pewnej polityki w przyszłości – mówił Kodwa. Jego zdaniem zarówno inwestorzy, jak i rynek, docenią wprowadzane zmiany.

Parlamentarzysta zapowiedział też, że chce, aby przepisy zostały zatwierdzone przez parlament do końca roku.

Źródło: news24.com

28 KOMENTARZE

 1. Następnym krokiem będzie zapewne rozstrzeliwanie białych. Oczywiście też „tylko na próbę”.

  • A na całym globie lewacy (żydzi) będą dalej aplikować stumanionym narodom miłość do murzynów.

 2. Bądźmy szczerzy. To czarni są u siebie bez względu na to jak bardzo bolszewickie zezwierzęcenie nimi kieruje. Zauwazmy też, że w wyniku II wś też się nie cackaliśmy z Niemcami. Nikogo nie obchodziło, że ktoś uprawiał swoją ziemię od kilkuset lat, ktorej nie zdobył jak Afrykanerzy przemocą ale drogą kupna lub nadania.

  • Bdźmy szczersi, bycie u siebie na tym świecie wynika z tego jakie terytoria zajęły poprzednie pokolenia Twojego narodu. Biali Afrykanerzy SĄ w RPA LUDNOŚCIĄ RDZENNĄ, bo poprzednia jakaby tam nie była kilkaset lat temu i tak już nie istnieje.

  • Kolego, piszesz bzdury, bo w RPA to Murzyni są ludnością napływową – Burowie pierwsi zasiedlili te tereny!

   • I to jest prawda o której lemingi-komentatorzy nic nie wiedzą.
    Dziękuję.

    • Analogia do ostatnich roszczeń emigrantów w Austrii – odnośnie przejmowania domów rdzennych mieszkańców – jest porażająca.

     • Emigranci w Austrii nie chcą przejmować domów białych*, tylko zamieszkać z nimi pod jednym dachem. Murzyni to takie kochane przylepy są.
      __________________
      *przynajmniej na razie

  • Idąc twoją drogą dedukcji, wszyscy czarni, mieszkający w Europie powinni natychmiast spie…. do Afryki. I dlaczego piszesz o Niemcach, a nawet słowem nie wspomnisz o Polakach na naszych ziemiach litewskich?

  • Według ciebie stanowienie większości przez jakąś grupę etniczną daje jej prawo do okradania ludzi z legalnie zdobytych ziem?

  • No jak chcecie mbie wszyscy przekonac, że Bantu napadli na bialych mieszkajacych u siebie pod Isandlwana to dalsza dyskusja nie ma sensu. Negowanie faktow na rzecz chorej ideologi kończy dyskusję. Co do Olafa i brakmislow to wyczytaliscie w moim komentarzu rzeczy, ktorych tam nie ma. Brawo Wy. Poza tym co to znaczy „legalnie zdobyta ziemia”? Jak sobie ustale, ze prawem jeat jak ci odstrzelę łeb i zajmę ziemie to już jest legalnie?

   • Poza tym państwo burskie istnialo nawet nie przez okres życia jednego człowieka i zostalo wywalczone a nie zasiedlone bo bylo puste.

   • Co ty tam bredzisz niedouczony insekcie? Panie Marek, rasistowski faszysto! Niech cie czarny posunie w twoja bolszewicka pupke?!

   • Legalnie zdobyta ziemia znaczy taka, która została przekształcona ze stanu natury przez pracę człowieka, który tym samym staje się jej właścicielem. Większość z tych farmerów nikomu nic nie zabrała, bo te tereny były w większości niezamieszkane. Jeśli się mylę, proszę mnie oświecić.

  • Przecież według naukowców wszyscy pochodzimy z Afryki, więc biali po prostu wrócili do siebie.

 3. To jasne że czarnuchły są pieprzonymi nierobami i chcą ukraść białym ziemie z którą biały okielznywal przez pokolenia

 4. Na całym świecie zbliża się ostateczne rozwiązanie kwestii kolorowych. Ludzie już mają wszędzie dość. Ci debile w końcu przeleją czarę goryczy i nie pozostanie po nich nic więcej niż fotografie i wypchane truchła w muzeach.

 5. po kilku latach murzyni takiego gospodarzenia przypłyną do europy po socjal

 6. Przyglądajcie się ludkowie, co czeka w przyszłości Europę. Biała rasa przez lata została ogłupiona i sfeminizowana, więc przyszłość ta jest raczej pewna. Warto też zaobserwować jaka nacja gorączkowo kręciła się i kręci koło czarnuszków (patrz Joe Slovo)

 7. Gudłaje, od pewnego czasu, mają wypróbowany sposób działania. Ponieważ z białymi nie bardzo sobie dawali rady od wieków, napuszają na białych bydło, jednocześnie wmawiając im, że niegodne białego jest traktowanie zwierząt jako zwierząt. A kiedy zwierzęta stratują białych, gudłaje biorą bata i robią porządek z bydłem. A biali kochają coraz bardziej i bydło i gudlajów, bo wszyscy jesteśmy przecież braćmi i dziećmi jednego Boga.

 8. Ala Wilk, wypowiedz się. Tylko ty wiesz o co w tym wszystkim chodzi. Czekam na twoją durną opinię.

 9. Klasowo rasistowscy socjaliści popierali kolonizacje prowadzącą do celu jakim będzie komunizm czyli brak jakiejkolwiek własności prywatnej.

 10. Widzimy powstanie nowego Apartheidu. Tylko ze czarni sa niestety tepymi i leniwymi indolentami. Nie oszukujmy sie ale to fakt naukowo stwierdzony. Gdyby nie ich genetycznie uwarunkowane niskie IQ, to Afryka nie cierpialaby glodu. I nie zwalajcie wszystkiego na susze. Ten eksperyment sie nie moze udac. Nowoczesne wysokotowarowe farmy zostana rozparcelowane i nie tylko nie dadza zysku ale ich nowi wlasciciele nie beda w stanie ich ogarnac. Potem bogaci kafrzy wykupia biedote malorolna tworzac latyfundia ktore nastepnie odsprzedadza bialym, ktorzybeda wiedzieli co z nimi zrobic. Biedni czarni beda jeszcze biedniejsi a historia zatoczy kolo. Czarni znow beda niezadowoleni i beda mogli sami sobie pogratulowac glupoty. Nawiasem mowiac uwarunkowanej genetycznie. Ludzie niestety nie sa rowni. Nie maja identycznych predyspozycji. Rownosc ras to tylko pobozne zyczenie lewactwa. Ale wcale nie biali sa na rasowym szczycie – jak chcieliby biali supremacjonisci. Zolty czlowiek wymiata.

Comments are closed.