Jasnowidz Krzysztof Jackowski ostrzega przed zamieszkami. Już tej jesieni wybuchną masowe protesty i dojdzie do prowokacji

Zdjęcie ilustracyjne / fot. YouTube

Jasnowidz z Czuchowa Krzysztof Jackowski w swoim przedostatnim filmie ostrzegał PiS oceniając, że w bardzo krótkim czasie, licząc od dzisiaj do późnej jesieni wybuchną w Polsce bardzo groźne dla rządu protesty. Tym razem idzie o krok dalej i ostrzega przed wojną domową.

Zdaniem Jackowskiego przyczynkiem do wybuchu wojny domowej będzie sporządzona na szybko ustawa, którą również bardzo szybko podpisze prezydent. Jak podkreśla jasnowidz nowe przepisy z pozoru nie będą gorsze od tych już uchwalanych i wybuch buntu będzie niespodziewany.

Mam odczucie, że bardzo dużo będzie haseł, żeby prezydent podał się do dymisji. Dla tych protestujących będzie to coś kompromitującego dla prezydenta. Ustawa, którą podpisze prezydent, a która wywoła taki bunt, będzie się wydawała niepozorna – przewiduje Jackowski.

Pierwsza faza wojny domowej ma obejmować protesty trwające niecałe dwa dni, po których sytuacja się uspokoi. Nie uspokoi się jednak na długo, bo później protesty powrócą z jeszcze większą siłą i ma dojść do zamieszek. Według jego wizji centrum protestów będą duże miasta.

Kojarzy mi się Gdańsk. Może dojść do przepychanek albo do czegoś więcej niż przepychanek. Mam wrażenie, że przez protesty może zachwiać się pozycja PiSu jako rządu. Na pewno rząd będzie miał kłopoty – ocenia.

Zdaniem Jackowskiego protesty ucichną po półtorej doby, ale po maksymalnie czterech-pięciu dniach wybuchną ponownie, tym razem ze znacznie większą siłą. Jednocześnie ma dojść do prowokacji, w których ucierpią niewinni ludzie.

Dojdzie do prowokacji ze strony protestujących, którzy wykorzystają to, że będą mieli poparcie i dużą siłę. Będą się do nich dołączać nawet ludzie z ulicy – mówi jasnowidz. I dodaje: Przestrzegam PiS. Jeżeli ktoś z polityków choć trochę wierzy w to, co mówię, to niech to zapamięta i niech będą czujni.

Według Jackowskiego skala tych zamieszek będzie nie spotykana i będzie to najgorsze, co spotkało do tej pory Polskę w tym kontekście. Wizja jasnowidza jest na tyle ogólna, że może się spełnić, kolejne protesty przeciwko władzy PiS-u z pewnością będą wybuchać, pytanie czy tym razem faktycznie uda się zorganizować szersze ruchy.

29 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieje, ze ten czarny obraz pana Jackowskiego ogranicza sie jedynie do miasta Gdanska, a i z tego maja Gdanszczanie szanse jeszcze wyjsc.

 2. Może to chodzi o „szybką” ustawę, którą niedawno szybko podpisał prezydent? Jackowski nie sprecyzował sprawy do końca… A czy będą pogromy?

 3. Do tego, by przewidzieć, że KODomici zrobią wszystko by podpalić Polskę nie potrzeba być jasnowidzem.

 4. jackowski ..przestan pierd…ic bajki ,co ma byc to bedzie ,bez twojego pierdo …a ….

 5. Czy naprawdę trzeba temu człowiekowi robić reklamę? Opłaca was, redakcjo, czy robicie za pożytecznych idiotów (tylko w znacznie mniej ważnej sprawie)?

 6. Protesty były, są i będą, to jest oznaka klasycznej demokracji. A niech się leją.

 7. Niech on już w końcu przestanie pieprzyć głupoty, tyle się na zapowiadał, już według niego miała dwa razy na pewno wybuchnąć wojna światowa już chyba z pół roku temu, już nie mówię o innych glupotach, które zekomo miały się wydarzyć

 8. No ludzie… Jasnowidz? naprawdę? Człowiek ma nadzieję wejść na jeden w miarę ogarnięty portal i takie kwiatki… Eh – a na fundację dałem swój 1% i tym bardziej mnie to mierzi…

  • Następnym razem trzeba się lepiej zastanowić, na co się daje pieniądze. Ja wsparłem finansowo ostatnią kampanię Wolności (już nie pamiętam, czy do Europarlamentu, czy w wyborach krajowych) – i do dziś żałuję, patrząc na ten portal. Cóż, człowiek uczy się na błędach. Kolejnego już nie zrobię. Niech im wpłaca smarkatelia, które wypisuje wulgaryzmy i wyzywa się wzajemnie od lewaków i prawiczków.

 9. Tego pana należy nazwać czarnowidzem. Od wielu lat przewiduje już III wojnę światową , rozpad Unii Europejskiej itp. Na całe szczęście są to tylko zwykłe zwidy!

  • co po sceptyku który jest slepcem. Akurat ue powoli sie rozsypuje min brexit, a mowi sie juz tez o włochach, w francji la pen tez chce wyjsc z ue. To dopiero poczatek procesu. Kilka lat temu popukaliby cie w czolo gdybys wspomnial o brexicie.

 10. To oszust jakiś. Skąd on może wiedzieć takie rzeczy bez szklanej kuli i czarnego kota???

  • Zważywszy, że wykonuje wiele zleceń policji to raczej ich agent.
   Nikt normalny nie zatrudniłby takiego gościa z taką facjatą za swoje pieniądze do czegokolwiek.

 11. Można by prewencyjnie spacyfikować kodziarzy. Rozdeptać ścierwo póki małe.

 12. Jeśli to prawda … to nie wiem ,ale mam nadzieję że tak się nie stanie bo szkoda Polskiej „gospodarki”, ludzi.

 13. Po co komentujecie tego debila pierdoli o tych wojnach już od dawna i jeszcze klasę dostaje i to Najwyższy czas publikuje?

 14. Jackowski powinien was pozwać. Slyszalem co powiedział i nigdzie nie wspomniał o wojnie domowej, ani nawet tego w najmniejszym stopniu nie sugerował. Mowil jedynie o duzych protestach przeciwko pis. Wszystko dla kasy co? byleby ktos kliknął.

Comments are closed.