Merkel w kryzysie. Rozpadła się jej polityka, teraz rozpada się jej małżeństwo

Merkel_kryzys-gabinetu
Angela Merkel fot. PAP/DPA.

Przyszły ciężkie czasy dla kanclerz Merkel. Po latach sukcesów, kiedy jeszcze kilka at temu nazywano ją cesarzową Europy, przyszło pasmo niepowodzeń łącznie z osobistymi. Według niektórych mediów rozpada się jej małżeństwo.

Teraz do problemów politycznych związanych z katastrofalną polityką imigracyjną i znacznym spadkiem popularności, doszły jej osobiste problemy małżeńskie.

W tym roku małżonkowie, pani kanclerz i jej małżonek po raz pierwszy pojechali osobno na urlop. Jej mąż Joachim Sauer (69 l.) był widziany na wakacjach bez niej, a to się nigdy wcześniej nie zdarzało.

Para niemal zawsze jeździła we Włoskie Alpy. Zawsze siedzieli tak samo, zawsze mieli te same miny i te same turystyczne stroje. Zdawało się, że już nigdy nie będzie wakacji bez widoku Angeli Merkel z mężem w górach. Kanclerz i Suber są małżeństwem od 20 lat.

Teraz zrobiono zdjęcia, na których widać, że Sauber jedzie narciarskim wyciągiem z synem z pierwszego małżeństwa, ale bez żony! Dla niektórych mediów to wyraźny znak. W małżeństwie kanclerz Merkel jest kryzys.

Źródło: Super Express

17 KOMENTARZE

 1. Niech się pojawi z jakąś młodą murzynką lub arabką imigrantką. Może wtedy Makrela zobaczy, co zrobiła.

  • ▌▌…bo jak kopiować, to od najlepszych!

 2. Z artykułu wynika, że Fuhrerin Angela ma 3 mężów. Jeden nazywa się Sauer, drugi Saber a trzeci Sauber. To ja się nie dziwię, że się to małżeństwo rozpada…

 3. Merkel ma 30% poparcia, JKM ma 4% poparcia.
  Rozpadło się małżeństwo Merkel a JKM to niby z jedną babą całe życie jak Obama?

  • obama nie siedzi z baba, tylko z wariatka czarna , po czerwonym praniu mozgu na studiach , nienawidzaca bialych.

 4. Dzieli ją już tylko krok od depresji, alkoholizmu i bezdomności.

 5. Jeszcze Niemcy beda Angeli dziekowac za to, ze sprowadziła imigrantow dla niemieckiego przemyslu. Ludzi, ktorzy beda chetnie robic to, czego nie chce sie tknac zaden Niemiec. Obecnie trwa kosztowny proces utrzymywania , ‚oswajania’ i uczenia „dzikich ludzi” i to powoduje bunt . Ale Przemysl, ktory żadał ludzi do pracy juz powoli zaciera rece. A co u nas w Polsce? Choc specjalnie nie ma zbyt wielr przemyslu, juz bramuje ludzi do pracy, a kseno-PiS powstrzymuje ich naplyw jak może. Zanim Niemcy poprosza Polakow o powrót do Polski Polski Rzad musi troche poczekac, a piza tym wcale nie wiadomo, czy wroca do Polski. Raczej nie.

 6. Lepszosortowcy z IQ poniżej 90 łyknęli to,niczym pelikan żabę.

Comments are closed.