W odmętach lewackiego szaleństwa. Przez przybyszów koniec z podrywaniem na ulicach Paryża. Grzywny do kilku tysięcy euro

Zdjęcie ilustracyjne.

Europa Zachodnia upada i wprowadza prawa, o których jeszcze niedawno nikt nawet nie śnił. Wszystko jest spowodowane napływem całej masy przedstawicieli obcej kultury, którzy niekoniecznie radzą sobie z normami obowiązującymi w naszym kręgu cywilizacyjnym.

Już za kilka tygodni we Francji w życie wejdzie ustawa, która zabroni „wulgarnego” podrywania na ulicach… To oczywiście spowodowane jest częstymi skargami na zachowanie przybyszów, którzy wprost molestują kobiety.

Ustawa przeciwko ulicznemu molestowaniu seksualnemu wprowadza możliwość ukarania mężczyzn karą grzywny od 90 do 3000 euro za: dwuznaczne gwizdy, sprośnie zaczepki, śledzenie kobiet itp. To tylko pokazuje, z jak absurdalnymi problemami musi radzić sobie Francja.

Od teraz we Francji za zniewagę seksualną będzie się uważało „kierowanie seksualnych lub seksistowskich propozycji i zachowań, które podważają godność danej osoby z powodu ich poniżającego charakteru tworząc wrogie bądź obraźliwe sytuacje”.

Francuzki, szczególnie z dużych miast, przyznają że molestowanie seksualne jest coraz większym problemem. Wychodząc samemu na wieczorny spacer lepiej liczyć się z tym, że napotka się „przyjaźnie” nastawionego przybysza, który będzie miał ochotę na co-nieco.

Paryżanki nie chcą o wszystkim mówić jednak przed kamerami, musiałyby potwierdzić, że ich problemy wynikają z masowej imigracji do Europy. Wszystko przez poprawność polityczną i obawy o oskarżenia o rasizm.

Dla mężczyzn z tych krajów obrzucić obelgami kobietę w krótkiej sukience, wyzwać ją od dziwek, zaczepiać ją w sposób bardziej sprośny, czy próbować ją dotknąć w dwuznaczny sposób to coś normalnego – mówi w rozmowie z RMF FM jedna z młodych Francuzek.

Kiedy mężczyzna podrywa kulturalnie, żadna kobieta nie wezwie policji. Nie sadzę, by paryski romantyzm ucierpiał na zakazie. Wręcz przeciwni – dodaje kolejna kobieta.

14 KOMENTARZE

 1. Absurdalnym problemem dla uchdzcow są francuziki, więc to ich powinny dotyczyć zakazy a nie imigrantow. Jeżeli francuziki nie zaczną się karać to jak niby chcą się zintegrować z przybyszami

 2. Tylko czekac na protesty francuzek przeciwko temu, ze mezczyzni ich unikaja :)

  Ciekawe ktora pierwsza kretynka sie oflaguje i bedzie rzadac atencji.

  A tu TAKI penis :)

 3. Jak się wyjdzie z autobusu, a w tłumie jest co najmniej jedna kobieta i akurat idziecie w tym samym kierunku, to też można to pod to podciągnąć (chodzenie za kimś). Ile minut trzeba odczekać i ile metrów dystansu uzyskać, by się do kobiet nie zbliżać? Patrzeć i uśmiechać już nie można, podobnie jak z zaproszeniem do kawiarni czy pubu – to molestowanie, napastowanie, seksizm i próba gwałtu.

  Jak już nie będziemy mogli się odzywać bez pozwolenia, to nie przychodźcie po 2-3 dekadach z płaczem, że wcale o to nie chodziło. Wtedy już będzie po nas.

 4. W Polsce jest też absurdalny zakaz. Zakaz palenia w miejscach publicznych.

  • Nie tylko w miejscach publicznych.
   W Polsce jest zakaz palenia w pokojach hotelowych, nawet w przypadku gdy sam w nim przebywasz.
   Nawet na zachodzie takiego lewactwa nie ma.

   • Polecam ten odcinek pogromców mitów, w którym wrzucali zapalone papierosy do kałuży benzyny, by sprawdzić, czy się zapali.

    Spoiler: nic się nie stało.

 5. Może i za kulturalne podrywanie (to nie oksymoron, przypadkiem?) nie będą skarżyć, ale ryzyko jest i wynosi od 90 do 3000 €.
  Swoją drogą, zaczepianie kobiet, nawet w wyważony sposób, ma być romantyczne?

  • Możesz zaczepiać kobiety na dyskotece, w klubie ale nie na ulicy. Oczywiście kulturalnie a nie na chama po prawiczkowemu.

  • Ale nie zaczepiaj ali wilk bo jest brzydka, obleśna, zakompleksiona i nie myje rąk po kupie.

 6. Czy to samo dotyczy homosiow? Jesli ta ustawa bedzie dotyczyc ich takze, to nalezy spodziewac sie kolejnych i zroszonych lzami przemarszow „uposledzonych w teczowej dumie”.

 7. A w Międzynarodowy Dzień Przytulania dekret odwołają?:-)

  „Europa Zachodnia upada i wprowadza prawa, o których jeszcze niedawno nikt nawet nie śnił”
  No przecież od początku zamierzeniem lewicowych inżynierów społecznych było stratowanie europejskich obyczajów, prawa, tradycji i chrześcijaństwa butami obcych kulturowo i kolorystycznie młodych byczków i wprowadzenie chaosu. Żadna tam chęć ratowania ichnich demografii i ZUS-ów. Stąd te blokady informacji o wyczynach ich czarnych pupilków, co by nie płoszyć Europejczyków; stąd informacja o molestowaniu i gwałtach Niemek w Kolonii w Sylwestra podana do wiadomości dopiero po pięciu dniach, gdy nie dało się tego dłużej ukrywać.

 8. Dziki na ulicy nie bawi się w żadne ceregiele, od razu bierze i gwałci bo tak robił w Afryce.

Comments are closed.