Przybysz z Afryki całował nieletnich chłopców w genitalia. Twierdzi, że to „zwyczajna procedura lecznicza”

Przybysze z Afryki. Foto: PAP/EPA
Przybysze z Afryki. Foto: PAP/EPA

33-letni imigrant z Sudanu został złapany i aresztowany 6 sierpnia za napaści na tle seksualnym na czterech nastoletnich chłopców we Francji – donosi serwis informacyjny L’avenir de l’Artois.

Jak podaje francuski dziennik sudański migrant i czwórka nastolatków mieszkali w tej samej dzielnicy w Sallaumines.

Chłopcy, którzy są w wieku od 12 do 13 lat mówią, że mężczyzna zaprosił ich do swojego domu, a następnie zaczął się onanizować i nakładać krem ​​na ich intymne części ciała.

Przybysz zaczął całować genitalia przestraszonych chłopców i zmusił ich do zrobienia tego samego.

Jego tłumaczenia na temat tego procederu przed sądem to istny szczyt bezczelności, albo wiara w niebywałą głupotę sądu.

„Według niego, nie był to atak na tle seksualnym, on po prostu chciał ich uleczyć, nakładając krem ​​na ich genitalia (…).”

Jak twierdzi, dla niego dotykanie i całowanie genitaliów nastolatka nie jest niczym problematycznym, jest to zwyczajna procedura w Sudanie” – opisuje słowa przybysza z Afryki francuski portal.

Sąd we Francji ma wydać wyrok w jego sprawie w ciągu najbliższych paru miesięcy.

Nczas.com/ voiceofeurope.com

21 KOMENTARZE

 1. Za taką standardową procedurę leczniczą, to w jego rodzimym Sudanie zrzuciliby go ze skały. Dlatego właśnie otworzył praktykę medyczną we Francji zamiast i siebie.

 2. QRWA!Co za zboczona dzicz!Gdzie i kto to qrewskie nasienie wychowuje? Po jaka qrwę nedzę to badziewie nadal przyjmujecie do europy?Czy was wszystkich poyebało?

 3. Jak widać patologiczne francuskie lewactwo sprowadza do Francji samą elite patologii z Afryki.
  Lewacka europatologia nie chce być osamotniona w zwyrodnialstwie.

 4. w Sudanie zostałby zatłuczony jak pies, ale we Francy dostanie 7 dni prac społecznych na które i tak nie pójdzie. To nawet nie islam ale jego szambo.

 5. Pewno sędzia poprosi go o procedurę leczenia i przedstawi go Macronowi.

 6. Lekarz. Jak nic lekarz, czekam na czarnych i oliwkowych inżynierów we Francji

 7. A gdzie wśród tych przybyszów są kobiety?Jakoś na fotografii ich nie widać tylko same zdziczałe chłopy-jełopy!

 8. W porównaniu z tym, co robia nasi rodzimi zboczeńcy, nie zawsze spod znaku krzyża, to smarowanie jajek malolata kremem i pokazywanie przy tym „wacka w akcji” przez dorosłego Murzyna to pikuś. Chodziło tylko o to, że ten Murzyn był czarny!

  • No, gdyby był białym murzynem, to już by było naprawdę dziwne. Nie do zniesienia.

   • Zaraz, zaraz. Przeciez Michael Jackson potrafil byc bialym i dlatego wszyscy go kochali

 9. „dla niego dotykanie i całowanie genitaliów nastolatka nie jest niczym problematycznym, jest to zwyczajna procedura w Sudanie”
  O proszę, Żabojady i nad tym przechodzą do porządku dziennego, w pięknym stylu usprawiedliwiając dzikiego. To znaczy, że Żabojady powinni bezkrytycznie przyjąć reguły przybyszów/przybłędów. Potwierdza się moje przypuszczenie, iż są oni tu ściągani, by zniszczyć kulturę i tradycję Europy.
  Bo Żyd, jak to Żyd: gdziekolwiek się pojawi, nienawidzi gospodarzy, którzy go, wiecznego tułacza przygarnął i chce zamienić mu jego życie w piekło.

 10. A podobno ci przybysze to mieli być sami kardiochirurdzy i fizycy kwantowi,a tu proszę

  • Dla scislosci – te wiadomosci pochodza tylko z oficjalnych gazet, bo na usprawiedliwienie ktos musi promowac ich „serdeczna goscinnosc”.

 11. Ja bym wobec tego bambusa zastosował doskonale sprawdzoną procedurę leczniczą. Aplikacja 20 g ołowiu w czarny łeb dałaby spektakularny efekt terapeutyczny.

 12. jak tez całowałam było ich dwóch Sudańczyków i było bosko polecam!!:-))) jestem za

 13. od 3 miesięcy mam stałego partnera starszy o 17 lat z Senegalu ale poznaliśmy się w Paryżu i też nie bardzo umiem mu dobrze zrobić lodzika ktoś mi pomoże?

Comments are closed.