Żydowskie organizacje chcą ograbić Polskę już na 330 mld złotych! Rząd otrzymał oficjalne pismo, ale skrzętnie to ukrywa

Mateusz Morawiecki i Żydzi. / fot. Wikipedia/PAP
Mateusz Morawiecki i Żydzi. / fot. Wikipedia/PAP

Zmiana ustawy o IPN, która miała być konsultowana w siedzibie Mossadu, a z całą pewnością była robiona pod dyktando Izraela, to dopiero preludium do tego, co czeka nas w najbliższym czasie. Ministerstwo Finansów miało dostać list od Żydów, w których padają nowe, dużo większe roszczenia wobec Polski.

Na początku roku Polska uchwaliła nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jednak po kilku miesiącach, w których odniosła ona „spektakularny sukces”, została wycofana pod naciskiem stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego. Wspólna konferencja premierów Mateusza Morawieckiego i Benjamina Netanjahu jasno pokazała nasze miejsce w szeregu.

W tym samym czasie Donald Trump podpisał ustawę, autorstwa lobby Żydowskiego w USA, która ma ułatwić dochodzenie roszczeń, między innymi od Polski. Jeżeli ta ustawa zostanie uchwalona, to Polska zostanie wyszlamowana na ponad 300 mld dolarów – zapowiadał na początku roku redaktor Stanisław Michalkiewicz.

Ustawa „Just Act 447” przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu, a także – co najważniejsze – udzielenia im pomocy poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych.

Teraz pojawiają się informacje, które potwierdzają słowa Michalkiewicza. Informacje które są skrzętnie ukrywane przez media prorządowe. Okazuje się, że Ministerstwo Finansów otrzymało pismo od Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego, w której występuje ona z roszczeniami na poziomie 330 mld złotych.

Jak więc widać, po ostatnich wydarzeniach, roszczenia żydowskie wobec naszego kraju radykalnie wzrosły i nikt nie powiedział, że to koniec tego trendu. O sprawie pisze na swoim blogu Jarosław Warzecha. Przypomina on, że organizacja, która wysłała wyżej wspomniane pismo, ma ogromne znaczenie na świecie.

Jest to żydowska organizacja o światowym zasięgu, wspierana mniej lub bardziej oficjalnie przez państwo Izrael – pisze Warzecha. Informacja przekazana polskiemu ministerstwu przez przedsiębiorców Holocaustu powinna więc być szeroko publikowana i omawiana w polskiej telewizji publicznej i prorządowych mediach – dodaje.

Jednocześnie przypomina o owianych tajemnicą obradach międzynarodowej konferencji rabinów w Warszawie, która miała miejsce niedawno i o której niewiele wiadomo. Do czego przygotowują się rabini i nad czym w Warszawie obradowali? Czy ktoś z polskich gospodarzy te obrady w stolicy Polski obserwował? Słuchał, o czym jest mowa? Z tego co wiem, nie – pisze Warzecha.

27 tysięcy obywateli Izraela, nieznających języka polskiego i od kilku pokoleń niemających żadnych związków z Polską dostało bez większych wysiłków polskie paszporty – czytamy dalej. Jak widać przygotowania do ograbienia Polski z kilkuset miliardów złotych trwają równocześnie na kilku frontach.

43 KOMENTARZE

 1. Gdy roszczenia są horrendalnie wysokie, nie ważne czy słusznie czy nie, to zwykle bardziej opłaca się zlikwidować wierzyciela lub wynająć kogoś do tego, nawet ryzykując porażkę. Prosty rachunek ekonomiczny.

  • To nie są żadne „roszczenia” tylko bandycki łup, haracz. Nie nazywajcie tego złodziejstwa „roszczeniami” bo w ten sposób rozpowszechniacie kłamstwo!
   Amerykanie i amerykańskie żydy doprowadzili do holokaustu m.in. poprzez udzielenie kredytów hitlerowskim Niemcom, dzięki temu wsparciu Niemcy były w stanie zbudować machinę wojenną i żydowskie obozy koncetracyjne(żydowskie od kredytodawców i głównych beneficjentów), w których to zamordowali kilka milionów Obywateli Polski. Dzisiaj tylko odrywają kupony od holokaustu.
   A jeśli chodzi o roszczenia to naród polski oraz Polska ma prawo żądać odszkodowania od żydów, za stalinizm i 45 lat komuny! Podobnie zresztą Rosja i Rosjanie mają prawo do rozczeń za bolszewizm i ponad 7 dekad komuny!

  • Propozycja jest taka, aby prezydent żyDuda wprowadził kolejne pytanie referendalne.
   – Czy chcesz, aby Nasza Ojczyzna „obojga narodów” przyjęła zwierzchnictwo Izraela.

 2. ” list od Żydów” – od kogo konkretnie? Polska powinna wystąpić o odszkodowanie za Jałtę, za pół wieku okupacji sowieckiej, którą zawdzięczaliśmy USA, Wielkiej Brytanii i ZSRR.

 3. Max Kolonko rozjechał Kaczyńskiego za upadek przed Izraelem!
  zobacz na: youtu.be/Oh3u2SGijdU
  i wszystko w tym temacie

  • niestety, nie rozjechał.
   Gnida , gdy plujesz jej w twarz , mówi o deszczu.

 4. a może jeszcze i to,
  Nabici w butelkę
  intergalactic575.wordpress.com/2018/07/24/nabici-w-butelke/

 5. Należy się spodziewać że żydzi nie spoczną dopóki nie wcisną nam i całemu światu kłamstwa o „polskim holokauście ” to równocześnie będzie oznaczało że będziemy musieli zaakceptować roszczenia względem ich nie zależnie od skali.
  Przyczyną obecnej sytuacji jest tylko mentalność Polaków, którzy wybierają do władzy Żydów i innych im podobnym.
  Polacy nabyli po prostu niewolniczej mentalności polegającej na potrzebie podporządkowania się Wielkiemu Bratu i braniu z niego przykładu.
  Na nasze nieszczęście okazało się, że obecny amerykański Wielki Brat w rzeczywistości jest podstępnym Bratem Żydem, rzekłoby się potomkiem Kaina.

  • „przyczyną obecnej sytuacji jest tylko mentalność Polaków, którzy wybierają do władzy Żydów i innych im podobnym”
   raczej żydowskich przechrztów-neofitów w Polsce,
   jest wielu „Polaków” prących do władzy, i tych u władzy wciągających swoich” do władzy, o wypranych utajnionych życiorysach realizujących interesy obcych, oprócz wymienionych choćby ukraińskiej narodowości.

  • Mylisz się, Polacy nie mają najmniejszego wpływu na to kto rządzi krajem. Zestaw kandydatów jest złożony z agentury, qrew, bydła, kolonialnych pachołków i wspomnianych przez Ciebie żydów. Polacy mogą se wybierać dowolnych osobników z tego zestawu, a i tak wszystko pójdzie w tym samym kierunku.

   • P.S. A co do kolonialnej mentalności to rzeczywiście istnieje ona do dziś, jest ona produktem sowietów i massmediów, które po 1989 pieczołowicie ją podtrzymywały. Tyle tylko, że nie posiadając mediów i własnego systemu edukacji, nie jesteśmy w stanie tego naprawić.

 6. paszporty polskie umożliwią im występowanie przed sądami polskimi , nie ponoszenia kosztów procesu , dostęp do katastru i hipotek które dla cudzoziemca są utrudnione.
  Mordy urzędnicze co wy, do konia, robicie ?

  • czy nie zostało złamane prawo, co na to prokuratura?
   Pan Minister Ziobro powinien przyjrzeć się sytuacji z wydawanymi paszportami.
   Jeśli to zagraża insertowi Państwa to również ABW.

 7. precz z cwanictwem zydowskim nic nie dawać nic nic nic bo nic sie nie nalezy to proste jak słońce 1 tu jest Polska i Polacy pracuja na wszystko Polacy

 8. Chcesz czuć sie bespiecznie bądź niezależny .Nie mówię że 500 + jest niepotrzebne ale trzeba najpier uzbroić sie w najlebszą broń by Polska była bezpieczna pod każdym wzgledem.

 9. Polacy lubia dawac sie ograbiać więc to nic dziwnego że nas łoją. Sama decyzja o wyborze przez lata wszelkiej maści socjalistów do rzadzenia o tym świadczy. Więc nie narzekajcie tylko tłumaczcie innym jakimi sa matołami.

 10. Nie mentalnosc – tylko niedoinformowanie. Wiadomym jest, ze kiedy posiadzie sie paszport polski to ma sie dostep do wszystkich panstw UE. A wroble cwierkaja ze niedlugo i do USA… Wiec kto przyjechal do Izraela ze Wschodu a mial pradziadka w Polsce moze w ten sposob bez wiekszych staran miec paszport na cala Europe…Bierzmy i to pod uwage zamiast straszyc sie nawzajem. Nie jestem tego do konca pewna wiec kto ma dziadka w biurze paszportowym konsulatu czy ambasady RP w Izraelu moze nas poinformuje, jakie stosunki w ilosciach nowo wydanych paszportow sa…

 11. I co wy katolskie kur€y? Jak to jest być frajerem. I co wy katolskie kur€y? Jak to jest pomagać zmiji. Będziecie się katole smażyć w piekle. FRAJERZY NIE IDĄ DO NIEBA!!!

 12. Pisowska elita zalatwila Polakom nastepna niespodzianke. Czego nie dotkniecie to zepsujecie.

 13. Sam fakt dopominania się o coś ,co najpierw:
  po części wysprzedali,porzucili,wyparli się swej części przynależności i teraz kiedy juz nic do nich prawne ninalezy. Na logikę przedawnione,kupione i odbudowane.,zadbane.
  Ma byc spowrotem oddane tym , którzy nie inwestując przez tyle lat „symbolicznego grosika”.Na mocy „bezprawia” na gotowe i cudze „panami i właścicielami”, osmielaja się „zwać”.

 14. 330 mld DOLARÓW! Nie złotych… Bardzo proszę autorów nczas.com i bliźniaczego portalu, by pilnowali się i nie popełniali takich błędów. Bo potem informacja pójdzie w świat, ludzie dobrej woli zaczną mówić o tej sprawie, powtarzać za Wami, a strona przeciwna będzie wykorzystywać takie błędy i mówić że „a wy to wcale nawet nie wiecie jaka to liczba, raz jest tyle, a raz tyle” i wykorzystywać ten argument do sugerowania, jakoby cała ta sprawa miałaby być tanim wymysłem. Będą próbować wciskać ludziom kit że nie ma żadnych roszczeń, m.in. na takiej właśnie zasadzie, zresztą w przeszłości nieraz już to robili. Bo kwota 65 mld dolarów, ta której domagali się wcześniej, była nieustannie podważana jako rzekomo niewiarygodna, i to nawet po tym jak Szewach Weiss ją potwierdził. Poziom bezczelności szeroko rozumianej strony przeciwnej wobec Polski w tej sprawie, jest niesłychany.

  Bardzo więc proszę o unikanie takich błędów, nie możecie się i Wy podkładać drugiej stronie. Musicie dochować rzetelności, by sprawie pomagać, a nie jej zaszkodzić, nawet omyłkowo. Inna rzecz, że pan Stanisław Michalkiewicz nie jest źródłem informacji o stanowisku WJRO, skierowanym do Ministerstwa Sprawiedliwości (a nie Finansów, jak pisze Warzecha senior oraz jak napisano w niniejszym artykule), lecz napisano o tym wcześniej w se.pl, dorzeczy.pl, a nawet money.pl. No i oczywiście u Państwa, co rzecz jasna się chwali. Wpłynięcie tego stanowiska do ministerstwa, potwierdził dr hab. Kamil Zaradkiewicz, dyrektor Departamentu Prawa Administracyjnego w Ministerstwie Sprawiedliwości. Pan Stanisław Michalkiewicz zrobił inną bardzo ważną rzecz – on tą informację rozpowszechnił, bo kiedy media „rządowe i nierządne” w tej sprawie milczały, kiedy wyżej wymienione tytuły napisały o tym raz i koniec (chociaż dobre i to), to jedynie pan Stanisław Michalkiewicz oraz media pana Tomasza Sommera wałkowały sprawę na okrągło – bo gdy inni milczą, to trzeba mówić za dwóch, a najlepiej i za trzech.

 15. A kler katolicki okrada panstwo polskie na 10x tyle i jakos nikt afery nie robi. Widocznie pedofile w sutannach maja wiecej do gadania.

 16. Niech dzieci płodzą w izraelu i na organy sprzedają. Albo rabin niech u szejka gówna jje. Też dobrze płaci. Możecie kule ołowianą wprawioną w ruch za darmo odemnie przyjąć, a potem wyciągać jak złote zęby w obozach. Wdowi grosz, ale na ocet uzbieracie.

 17. Nie należy współpracować z żydami i każdy żyd powinien wypier…. z Polski a jak nie chce to na rozstrzelanie. Gdyby w Polsce panowała wolność gdzie całe prawo mieści się na max 4 stronach A4 to nic by żydzi nie mogliby się domagać, bo co już dawno zajęte i nie próbowali tego odzyskać to już nasze. Nasz polski rząd nic nie zrobi w tej sprawie nie postawi sobie jasno „NIE, nie odzyskacie tego i nasze prawo w naszym kraju ponad każdym”. Ten rząd jak i poprzednie to czysta paranoja gdzie niby potrafią gadać a dają się Izraelowi który jest na wyciągnięcie ręki do rozwalenia.

 18. Niestety Żydzi pałają do Polaków ogromną nienawiścią.. oni nienawidzą siebie, a co dopiero „obcych” o ile prawdą jest przesłanka jakoby mieli doprowadzić do holokaustu, ażeby w konsekwencji i w ramach rekompensaty uzyskać tereny pod budowę hebrajskiego państwa Izrael.
  Gdyby tylko wspaniały Albert Einstein o tym wiedział, zapewne umarł by ze zgryzoty.
  Nie potępiam Żydów, zawsze byli mordowani 1903 roku także w Polsce i na reszcie ziem wschodniej Europy.. Za to, że Żyd Żydowi zawsze dał na krechę i poratował swojego. Zawsze mieli żyłkę do handlu czego innym brakowało, a co z kolei prowadziło do ich bogactwa. Żydowskie kasty łatwo zwróciły na siebie nienawiść świata poprzez swój egoizm i życie w luksusie podczas, gdy reszta głodowała.. gdyby sytuacja w Niemczech przed II wojną światową nie była aż tak tragiczna, a Żydom nie żyło by się aż tak dobrze, w porównaniu do Niemców, nikt nie obarczał by ich za „całe zło”.
  Po prawdzie dziwny jest fakt, że kasty żydowskiej kryzys nie dotykał.
  Są madrzejsi niż my, niż reszta świata, nie kopią swojego tylko pomagają, poza tym są bardzo zręczni w ekonomii ;)
  Bądźmy mądrzy i my i nie dajmy im się!!!
  O odszkodowania powinni zwrócić się do Niemiec, a nie do nas. Niemcy jeszcze nie wypłacili nam, gdy wypłacą to wtedy Polska pomyśli o jakiejś rekompensacie dla Żydów, choć prawnie to chyba i tak nie mają na to szans..;)
  Przecież to nie Polacy wygnali ich z tych domów tylko Niemcy. Poza tym, absurdem jest fakt, iż majątek Żyda zamordowanego w obozie wraz z całą jego rodziną – w tym jego dziećmi oczywiście nie ma spadkobierców, a oni zadają zwrotu pieniędzy.. dla kogo? Dla obcych Żydów, nie posiadających z zamordowanymi żadnych rodzinnych koneksji..
  To nie my rozpętaliśmy tą wojnę, to nie my ich ograbiliśmy lecz Adolf.
  My nie jesteśmy temu winni, my jesteśmy ofiarami. Nie musimy i nie będziemy niczego płacić. Niech se gadają z Niemcami skoro mają mało.. ;)

  • Rozśmieszyłeś mnie z tą żyłką do handlu żydków. Już Ci wytłumaczę na czym ta „żyłka do handlu” polega:
   Kiedy do normalnego człowieka przyszedł bardzo biedny, wygłodniały człowiek, to ten widząc to sprzedał mu chleb taniej, albo nawet podarował. Kiedy do żyda przyszedł biedny, wygłodniały człowiek, to ten dał mu chleb na kredyt, którego nie mógł spłacić, więc za jakiś czas zabierał mu dom lub ziemię wartą wielokrotnie więcej. To jest ta ich cała smykałka – brak honoru i jakiejkolwiek moralności.

Comments are closed.