Przybysze brutalnie pobili pięć kobiet. Jedna jest w śpiączce. Szwajcaria w szoku

Klub Petit Palace w Genewie.
Klub Petit Palace w Genewie.

Media i społeczeństwo w Szwajcarii jest zszokowane brutalnym pobiciem pięciu kobiet przed klubem Petit Palace w Genewie przez imigrantów z Afryki. Dwie kobiety są poważnie ranne, jedna z nich jest w śpiączce i jest w stanie krytycznym.

Jeden z naocznych świadków był w pobliżu Petit Palace w wieczór, gdy brutalnie pobito kobiety. Kobieta ta opowiedziała portalowi Blick, że przed atakiem rozmawiała z jednym z afrykańskich napastników.

„On był jedyną osobą w klubie o kulach tego wieczoru, to było dziwne” – mówi kobieta. Według portalu, sprawca miał uderzać kobiety właśnie tymi kulami.

Z opisów kobiety wynika, że agresor był 20-22-letnim mężczyzną z Afryki.

-Był „trochę umięśniony” i miał rozjaśnione włosy. Z pewnością nie pochodzi z Genewy”.

Atak na kobiety nastąpił pod klubem. Ludzie widząc te okropne sceny zaczęli biec, by powiedzieć policjantom i ochroniarzom z klubu, że kobiety zostały brutalnie zaatakowane. Kiedy przybyła pomoc, dwie kobiety leżały na ziemi nieprzytomne, jedna z nich w kałuży krwi.

Według portalu, początkowo tylko jeden mężczyzna zaatakował kobiety. Kiedy niezaangażowana grupa imprezowiczów rzuciła się na pomoc bitym kobietom, kilku przyjaciół czarnoskórego mężczyzny zainterweniowało i pobiło pozostałe kobiety.

Mężczyźni w furii mieli zadawać ciosy i kopnięcia bez litości, nawet w głowę. Mimo, że ofiary były już na ziemi, kopali je dalej.

-„Następnie bandyci zostali pobici przez trzech mężczyzn z Kosowa i uciekli” – mówi kierownik klubu, Fabrice Graf, do Le Matin Dimanche.

Po tym ataku w Genewie prokuratura wszczęła śledztwo. Policja szuka świadków ataku. Według lokalnych mediów sprawcy mieli uciec z miejsca zbrodni samochodem z francuską rejestracją.

Nczas.com/ voiceofeurope.com/ Blick

37 KOMENTARZE

 1. Ale raj poza UE prawda prawiczki?
  nczas.com/2012/05/03/korwin-mikke-sojusz-z-islamem-przeciw-lewicy/

 2. Europa stała się jak „przechowalnia zbędnych bagaży”,
  dużo w nią
  upchnąć, bez kwitu odbioru.

   • Przecież, przecież. Szwajcaria jest w Schengen i różne prezenty z UE do niej mogą przyjeżdżać. O francuskiej rejestracji doczytałaś, czy od razu za pisanie bzdetów się wzięłaś?

   • @ala wilk Nie jest w UE ale jest rządzona przez lewactwo. Nadążasz czy to już cię przerasta ?

 3. Murzyni na socjalu bawią się w Szwajcarii a ja się głowię jak zaoszczedzic kilka stów na remoncie mieszkania

    • Bez was prawiczków Polska przeżyje, emigrujcie do Wolnej Rosji, nikt na siłę nie trzyma w UE.

     • Jak wypierdolimy lewaków to Polska przeżyje i zwłaszcza ciebie. A tak na skraju zagłady ludzie będą. Nie metodą jest wywalania rodowitych ludzi, a metodą jest wywalanie szkodników spod znaku lewactwa.

     • @ala wilk Ty się wyprowadź. Nikt cię tu ( poza lewackimi parchami ) nie lubi. Nawet zrzucimy się na bilet na ponton który odpłynie z Włoch prosto do afryki do twoich murzynków ukochanych

 4. Fajna knajpa dla samotnych kobiet, migranci, kosowiacy. Sami im pozwolili przyjechać, potem jak je bili uciekli zamiast interweniować (neutralność i prawa jednostki). Spójrzcie na reprezentację GB, F, SUI, HOL, B, TUR, GER, SWE, I

 5. Europa sie kończy. Czeka ją los RPA. Biali pozamykani na swoich posesjach. Uzbrojeni. W strachu.

   • Myslisz że wieloetnicznosc jest gwarancją że 1914 i 1939 się nie powtórzą?Przeciwnie tamte czasy przecież byly tyglem narodów i kultur a nie europą białych. Ergo cos ci sie popierdoliło.

    • W 1914 i 1939 nie było w Europie muzułumanów tylko sami biali. I ci biali zaczęli się między sobą zabijać o kształt nosa i kolor oczu. No ale wy prawiczki tęsknicie za tamtymi czasami stąd wasza nienawiść do demokracji i sympatia do dyktatorów takich jak Hitler, Stalin i Putin.

     • Swoje autorytety demokracji jaki Hitler czy Stalin zostaw dla siebie.

     • Stalin i Hitler byli lewakami to raz, a dwa prawdziwa geneza I i II wś wyraźnie wskazuje, że dokonało tej zbrodni lewactwo.

 6. Lewaczki uwielbiają być bite i gwalcone dlatego tak ochoczo sprowadzają gwalcicieli

   • @ala wilk poczytaj sobie koran to się dowiesz co o biciu i gwałceniu myślą twoi ubogacacze kulturowi
    Tylko tak czytaj aby żaden z nich nie zobaczył, bo babonom i gejom nie wolno świętej księgi łapskami tykać

Comments are closed.