Darmowe bilety dla pierwszych 200 osób. Żydzi szturmowali premierowy sklep Reserved w Izraelu

Żydzi Izrael Reserved
fot. YouTube

W Izraelu otworzono pierwszy salon marki Reserved, należący do dużej firmy LPP. Otwarcie było imponujące, sklep zlokalizowany w Ayalon Mall w Tel Awiwie przeżył oblężenie pierwszego dnia swojego funkcjonowania.

Firma LPP otworzyła pierwszy sklep marki Reserved w Izraelu. Pierwszego dnia ogłoszono oczywiście promocję, choć wydaje się, że i bez tego sklep przyciągnąłby tłumy chętnych. Kolejka zaczęła się ustawiać już na kilka godzin przed otwarciem.

„Haaretz” relacjonuje, że klienci oczekiwali na otwarcie sklepu już kilka godzin wcześniej, wielu z nich przyszło pod drzwi z własnymi krzesełkami i zestawami piknikowymi. Nie trudno się domyślić, że kiedy otworzono drzwi tłum wtargnął do środka.

Tuż po otwarciu drzwi tłum Żydów ruszył do wypełnionych półek sklepu. Wyścigi trwały w najlepsze, bo 200 osób, które jako pierwsze zapłaciły za zakupy ponad dwieście szekli otrzymały DARMOWY bilet lotniczy do Europy.

„Haaretz” dodaje, że pierwotnie wyłożony towar zniknął z półek w ciągu zaledwie kilku minut, choć być może jest to nieco przesadzone stwierdzenie. Koniec końców sklep nie przetrwał szturmu i został zamknięty przed czasem.

Comments are closed.