Rafał Ziemkiewicz ostro do Patryka Jakiego: „Niech Pan się walnie w czoło póki czas”

Rafał Ziemkiewicz, Patryk Jaki. Foto: nczas.com /PAP /Leszek Szymański
Rafał Ziemkiewicz, Patryk Jaki. Foto: nczas.com /PAP /Leszek Szymański

Rafał Ziemkiewicz ostro zareagował na słowa Patryka Jakiego. I ma całkowitą rację.

Zaczęło się od tego, że laluś Rafał Trzaskowski zapowiedział złożenie wniosku o delegalizację ONR. Trzaskowski tradycyjnie coś bredził o faszystach łącząc ich z Obozem Narodowo Radykalnym. Oczywiście pomija fakt, że członkowie ONR walczyli i umierali broniąc naszej ojczyzny przed III Rzeszą.

Jaki zapytany przez dziennikarzy, czy jako wiceminister sprawiedliwości wesprze wniosek Trzaskowskiego, odpowiedział, że może wspierać wszystkie wnioski o delegalizację prawdziwych ruchów faszystowskich. „Ja już wcześniej mówiłem o niektórych występach ONR – że jestem za tym, żeby zdelegalizować organizacje faszystowskie” – stwierdził.

Za tę wypowiedź dostał srogą burę od Rafała Ziemkiewicza.

Panie ⁦@PatrykJaki⁩ naprawdę palnął Pan, że też jest za delegalizacją ONR?! Może tę tablicę też Pan każesz wyrwać z muru? A szkołom ONR-owca Bytnara „Rudego” zmienić patrona? Może na Geremka?!
???
Niech Pan się walnie w czoło póki czas, zanim zmarnuje co dotąd osiągnął!
– napisał na Twitterze Ziemkiewicz.

84 KOMENTARZE

  • Czy zna ktoś WYKSZTAŁCONEGO pisoBOLSZEWIKA?
   Bo ja mam wrażenie, że to nie sa nawet wykształciuchy!

 1. Każdy ma prawo do błędu Ziemkiewicz, ale do bycia chamskim niekoniecznie.
  Siejesz gościu zamęt. Jeżeli przyjąć twoje ziemkiewiczowe kryteria to już kilka puknięc w ścianę
  ci się należy, choćby za obrone Balcerowicza.

  • Bo Ziemkiewicz to taki mądry-głupi człowiek.
   Ostatnio robi u Kaczyniaka, za dr. Josepha Goebbelsa, za kilkadziesiąt tysiaków miesięcznie.

  • Jaki już nie pierwszy raz mówi o delegalizacji ONR , przy okazji Wafel SS mówił to samo, więc miał czas na refleksje.

   • 10/10
    Jaki stąd wniosek?
    Patryk Jaki jest, skoro został desygnowany do kandydowania na prezydenta Warszawy, człowiekiem specjalnego zaufania Jarosława Kaczyńskiego. On nie mówi nic nieprzypadkowo.

 2. POstkomuna z premedytacją fałszuje historie w celu wybielania lewackiego nazizmu z którym mają wiele wspólnego, a PiSokomuna daje się wciągać w ich machloje.
  Jakim trzeba być skończonym lewackim chujem żeby porównywać walczący w Powstaniu Warszawskim ONR z okupacyjnym NSDAP?

  • No i co z tego, że sobie walczyli? Czy to że walczyli o jakieś tam swoje priorytety ma wybielać teraz i na wieki wieków wszystkie ich oraz ich spadkobierców hopsztosy?

   • @jawol Jak czytam twoje teksty to mam ochotę wysłać esemesa o treści: POMAGAM Sobie walczyli ? Co ty chrzanisz ? Walczyli o to by Polska się odrodziła a nie o ”jakieś tam swoje priorytety” Incydenty są robotą pojedynczych opłacanych trolli którzy podszywają się pod członków ONR i próbują swoimi wygłupami zdyskredytować tych chłopaków

   • W Polsce nie było socjalistycznej zbrodniczej organizacji w postaci NSDAP nastawionej do szerzenia światowego socjalizmu drogą militarną, więc Niemcy skoro mają problem niech zwalczają nazistowskie lewactwo na swoim terenie.

    Poza tym socjaliści z NSDAP wywodzą się od socjalistów z SPD, którzy dziwnym trafem funkcjonują do tej pory.

  • „Jakim trzeba być skończonym lewackim chujem żeby porównywać walczący w Powstaniu Warszawskim ONR z okupacyjnym NSDAP?” – partie okrągłostołowe i ich następczynie dbają o to, żeby nie dopuścić prawicy (prawdziwej, nie samonazwanej) do władzy. Taka była umowa. No więc konsekwentnie ją realizują, a wszelkie chwyty są dozwolone.

 3. Prokuratura stwierdziła, że brak dowodów….a czaskofski w kółko swoje. Tępić należy komunizm i wszystkie komunistyczne partie. 100 milionów ofiar tego zbrodniczego systemu i liczba ich ciągle rośnie. Żeby to coś popierać trzeba być albo kompletnym idiotą, albo wyjątkową kanalią.

 4. Ile jeszcze Polska musi utracić, zanim ludzie wreszcie pojmą, że PiS i PO to w zasadzie to samo, po prostu dwa końce tego samego kija.

 5. Jeśli Jaki chce delegalizować prawdziwych faszystów, to polecam: przeanalizować program partii faszystowskiej, założenia faszyzmu sformułowane przez ojca założyciela Mussoliniego i w efekcie wystąpić o delegalizację partii Prawo i Sprawiedliwość.

  • Docent ty gupi nie jestes, ale czasem jak coś palniesz to nie wiadomo śmieć się czy płakać :)

   • Tak z ciekawości: czytałeś Pan założenia faszyzmu i porównywałeś je Pan z programem PiS, czy tylko tak sobie piszesz?

    • Znaczy, jeśli to pytanie do mnie, to odpowiadam: najprościej, z Mussoliniego, faszyzm mieści się w trzech zasadach „Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciw państwu”. No i właśnie przy okazji streściłem program PiS.

     A jeśli to jednak nie było do mnie pytanie, to przepraszam i dziękuję.

     • Zgadza się doc. Werba jeśli chodzi o Mussoliniego. Był jednak jeszcze jeden ” wybitny” teoretyk faszyzmu. Nosił pseudonim Józef Stalin. Według niego faszyści to ci , którzy się z nim nie zgadzali. Wydaje się, że to jest wzorzec, z którego korzystają Jaki, ten drugi i Magda.

     • W praktyce politycznej xx wieku „faszyzmem” okreslano rowniez ustroje autotytarne np Franko, Pilsudski. Jednak wspolczesna lewica formulujac oskarzenia o faszyzm najczesciej namysli ma Niemcy I Wlochy. Skojarzenia z wspolczesnymi totalitarnymi damokracjami sa jak najbardziej uzasadnione. Doc Werba ma racje.

     • @Anonim

      Oczywiście, że doc. Werba ma rację.
      Zawsze należy zastanowić się nad semantyką i definicją omawianego zjawiska. Inaczej wpadamy w lewackie majaczenia.

      PiS to neosanacja. A więc neofaszyści. Bo rządy Marszałka i jego przydupasów to był jak najbardziej faszyzm. Tyle, że soft.
      Bo nas ogół faszyzm był soft (w porównaniu do komunizmu). Niemcy i Hiszpania w trakcie i tuż po zakończeniu Wojny Domowej to wyjątki. Gen.Franco z resztą po prostu nie miał innego wyjścia.

  • Taka Magda wie, że faszyzm to to co jej palcem pokazują bo jest zbyt leniwa intelektualnie by samej sprawdzić definicję u tworcy faszyzmu i ją skonfrontowac z rzeczywistością. Do jej leniwago łba nie wpadnie, że sama jest faszystką i wyznaje idee Mussoliniego bo nieświadomość nie boli a w telewizji mowią, że faszyzm to kazdy kogo nielubimy.

   • Nota bene zarowno Włosi tak dlugo popierali Mussoliniego jak dlugo armia włoska wygrywała jak i Niemcy popierali Hitlera zanim im bomby na łeb nie zaczeły spadać. Tak samo będzie w Europie. Tak dlugo niewyksztalcony motloch po uniwersytetach będzie popierał faszyzm, ktory nazywa się dla niepoznaki inaczej jak dlugo nie zwali im się to wszystko na ich tępy łeb.

   • Czy aby, lenistwo jest z natury swojej nie jest atrybutem intelektualnym – brakiem woli. Lenistwo intelektualne brzmi jak tautologia – masło maslane, ale mogę sie mylić, a Ty prawdopodobnie masz inne zdanie.

  • cyt. za „Optymista1930”:
   Nie ma najmniejszych podstaw, by zwykłe i widoczne od razu wnioski, nazywać jakimś ‚antysemityzmem’, czy ‚faszyzmem’…A jeśli tak, to wypowiem kolejny wniosek:
   Prawda jest antysemicka!
   Prawda, mówienie Prawdy. Wolność słowa i Wolność w ogóle – są antysemityzmem.
   W takim razie, cała podstawa moralna zachodniej cywilizacji ( czyli moralność chrześcijańska! ) jest antysemityzmem!
   Tak więc, skoro ‚kręgi wpływowe’ nazywają antysemityzmem każdy przejaw chrześcijańskiej moralności, dopuszczając do głosu jedynie wiernopoddańcze i niewolnicze wielbienie talmudyzmu ( czyli kultu zła, pogardy ), to ja jestem zdecydowanym antysemitą i swego antysemityzmu bronić będę do końca. Życie za Niego oddam, jeśli będzie trzeba!
   Za Niego – bo to, co Żydzi z nienawiścią nazywają ‚antysemityzmem’, to jest…To Jest po prostu Jezus Chrystus!
   Oni Jego najbardziej nienawidzą, a ta nienawiść ma natężenie porównywalne jedynie do nienawiści samego diabła.
   Dziś robią ze słów więzienie, zmuszając ludzi terrorem obyczajowo medialnym, do uległości. Światem rządzi kłamstwo i pogarda!
   Czy to daje komuś co pomyślunku…? Czy przywodzi jakieś wnioski i poszerza odbiór tzw. współczesnego świata…?
   ( Te wielokropki, które piszę, one nie są dla durnych zjadaczy komentarzy na różnych portalach. Te wielokropki to jest chwila dla Ciebie Człowieku, byś się w samego siebie wsłuchał…Usłyszał Ten Głos, Który Mówi do Ciebie! )
   Wielki więc konflikt, który nadchodzi, jest efektem pierwotnej zdrady Hebrajczyków. To jest zapowiedziany i wiadomy od początku efekt kłamstwa założycielskiego – czyli tego, jakie Żydzi popełnili po Ukrzyżowaniu Chrystusa:
   Oni zapłacili rzymskim żołnierzom za kłamstwo, zaprzeczające Zmartwychwstaniu!

   • Świetny cytat. Nic dodać, nic ująć.
    Może tylko to, że to co Żydzi nazywają antysemityzmem, jest w rzeczywistości antysyjonizmem. To właśnie Żydzi są najgorszymi antysemitami, bo nienawidzą Arabów!

  • I to jest prawidłowa odpowiedź doc. Werba….Magdą i resztą się nie przejmuj, komuna zrobiła swoje….

 6. No znowu to samo. Napisałem komentarz jako Magda. Sorry, ale forumowy skrypt automatycznie wstawił te dane. SOMMER zaplac komuś zeby to poprawił w koncu.
  Ile razy mozna zwracac uwge. Nie stac was na informatyka?

 7. Docent, a w ktorym punkcie ONR jest mniej faszystowski od PiS? Poza jakimis blachostkami PiS przy ONR jest komitetem obrony wolnosci.

  • Git, o ONR nic nie pisałem (ani że bardziej, ani że mniej) w ogóle. Nie wiem, czy on jest mniej faszystowski niż PiS, ale miara powinna być taka sama dla wszystkich. Jeśli według Jakiego partia wypełnia kryteria faszystowskie, to winien on popierać delegalizację, a PiS wypełnia.

   • Masz oczywiście rację. dodam tylko, że Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta „panie władzo”.
    W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał wybitny pisarz i człowiek p. Józef Mackiewicz. III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym.

    Dlatego żyd rozbraja teren. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki bandyta to pierwszym zarządzeniem było zdanie wszelkiej broni w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

    (P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

    • Ja tylko dodam do Sarmaty, że Polaków rozbroił Piłsudski ustawą z 1928 roku, ktora była tak restrykcyjna, że koledzy ideologiczni marszałka znowelizowali ją dopiero w 1966.

     • Piłsudski to największy żydowski szkodnik w dziejach narodu polskiego.

      Piłsudski uwielbiany przez ciemne masy nieznające zupełnie historii Polski to syfilityk, wariat, morderca (generałowie Rozwadowski, Zagórski, Thullie, kilkunastu ofecerów wywiadu austryjackiego, …) i okultysta. Piłsudski to była bezczelna i bezwzględna miernota (żyd) który trafił w punkt dziejowy odzyskania przez Polaków państwa i niepodległości i w wyniku tej euforii narodu (pewnego zaślepienia) wysforował się do przodu. Jednak nie do końca bo Polacy się zorientowali i zagarnięcie całej władzy wymagało wojny domowej w 1926. Piłsudski to największe nieszczęście w dziejach Polski.

      Największa zbrodnią tego żyda z piekła rodem „bolka” tamtych czasów, było umiłowanie kawalerii i taktyki walk powstańczych (książka Józefa Piłsudskiego „Rok 1863” pierwszy raz została wydana w 1914 roku w Poznaniu) co skończyło się katastrofą w 1939. Podobieństwo z Wałęsą nie jest przypadkowe. To „bolek” Wałęsa jest jakby kopią tego nieudacznika forowanego przez wywiad niemiecki i masonerię.

      Poza banałami o tramwaju to Piłsudskiemu (prawdziwe nazwisko Selman) należy jeszcze mu pamiętać, że dwa razy zatrzymał polskie wojska w roku 1919 i 1921 w ich ofensywie na wschód, aby nie wesprzeć w ten sposób „białych” z gen. Antonem Denikinem na czele. Wyczyny tego „geniusza” i „wybitnego stratega” pięknie opisuje najwybitniejszy polski pisarz polityczny pan Józef Mackiewicz w swojej powieści „Lewa wolna”.

      Ponura prawda o Piłsudskim – Henryk Pająk (Wydanie II poprawione i uzupełnione)
      CO TO ZA WÓDZ?
      Co to za wódz, który za austriackie srebrniki staje się agentem zaborcy?
      Co to za wódz, który w sierpniu 1914 roku wyrusza podpalać polski dom po to, aby ogień przeniósł się na dom drugiego zaborcy?
      Co to za wódz, który wyrusza na Kijów, aby kosztem 200 000 poległych Polaków realizować teutońską politykę okrążania Polski od wschodu?
      Co to za wódz, który na trzy decydujące dni bitwy warszawskiej zrzeka się funkcji Naczelnego Wodza i Naczelnika Państwa i ucieka do swej konkubiny za Częstochowę?
      Co to za wódz, który w maju 1926 roku wywołuje wojnę polsko-polską i polski żołnierz musi strzelać do polskiego żołnierza, aby ON stał się dyktatorem narodu?
      Co to za wódz, który morduje najlepszych generałów, bo wiedzą o nim za dużo, innych rozpędza lub więzi i poniża, bo są mądrzejsi i nieposłuszni?
      Co to za wódz katolickiego narodu, który oficjalnie wyrzeka się wiary katolickiej, aby ożenić się z protestancką rozwódką, z konkubiną ma nieślubne córki, na łożu śmierci odmawia przyjęcia księdza, by potem spocząć na Wawelu wśród katolickich królów Polski?
      Co to za historycy, co to za „polska” historiografia, która przez 70 lat nie stawiała tych pytań, okłamując Polaków legendą o nim – BUDOWNICZYM POLSKI ODRODZONEJ?
      Jeżeli nie będziecie czytali,
      to wcześniej czy później dopuścicie się zdrady,
      bo nie poznacie korzeni zła.
      Ks. Paul Aulanguer

      Co do hymnu to przypomnę zmianę hymnu i godła przez tego żydowskiego przebierańca zwanego „marszałkiem”. Polski Hymn to Bogurodzica. Zawsze! A orzeł to ten z 1921 roku (Stanisław Augusta Poniatowskiego) bez masońskich gwiazdek i innych błędów heraldycznych. Prawda jest też taka, że towarzysze od Ziuka wyrzucili na śmietnik nasz pradawny hymn Bogurodzicę a masońską przygłupią przyśpiewkę o tym zasrańcu Bonaparte okrzyknęli hymnem. To samo zrobili z Godłem z A.D. 1919 socjalistyczno-żydowskie bydlaki. Oto prawdziwe oblicze szwabskiego agenta Ziuka Piłsudskiego, mordercy gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego i wielu dziennikarzy co źle się wyrazili o agencie Ziuku, pogromcy kolejowych poczciarzy i złodzieja państwowej (carskiej) kasy pod Bezdanami i w dwóch innych napadach. Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

     • @Sarmata
      Z większością się zgadzam.
      Kult Piłsudskiego jest dla Polski szkodliwy, bez dwóch zdań.
      Ale Żydem to on nie był, herbowy szlachcic,niestety!
      Podobnie z resztą, jak Feliks Dzierżyński.

     • Sarmato, powiem krótko jebał Cie pies. A od Marszałka takim jak Ty gnidom WARA.
      I nie ośmielaj sie w realu swoich popisów powtarzać, bo trafisz na mnie i bedzie się pisac o polskim terroryźmie.

     • @Lupus

      Mój dziadek był zawodowym, sanacyjnym oficerem.
      Nominację oficerską podpisał mojemu dziadkowi osobiście Piłsudski.
      Wzrastałem w kulcie Marszałka.
      Ale dorosłem i przejrzałem na oczy, PO POZNANIU FAKTÓW.

      Naturalnie nie twierdzę, że Piłsudski był Żydem i samym złem.
      Miał on także wielkie przymioty.
      Ale był pełnym pychy i bezwzględności SOCJALISTĄ.

      To on, jako Naczelnik Państwa, zlikwidował Królestwo Polskie.
      I to on nakazał rejestrować obowiązkowo na Policji broń.
      W rezultacie Niemcy, sięgnąwszy do rejestrów Policji, rozbroili Warszawiaków. Rezultat w czasie Powstania znamy…

      Listę jego politycznych głupot i zbrodni można naprawdę pisać na 100 stron. Nie odmawiam mu jednak patriotyzmu.

    • Szkoda tylko ze prawa autorskie do jego tworczosci zostaly zagarniete przez krewnych Michnika.
     To ci dopiero chichot losu, bo Mackiewicz komunistow uważal za zaraze i szczerze nienawidzil.

     • I zalecał ich zabijać. Na śmierć.

      To nie są Polacy, to są ludzie sowietu. Jak z nimi postępować to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z „Drogi donikąd”:

      „- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
      – Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
      Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
      – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
      – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
      – Więc jaki? Powiedz.
      – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
      Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
      – Jak to, strzelać? Do kogo?
      – Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

      Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

  • ONR jest nacjonalistyczny (czyli kult narodu-tak w uproszczeniu), A faszyzm to kult państwa (jak u PiS).Gospodarczo faszyzm to korporacjonizm: kiedyś Komisja Trójstronna, a obecnie Rada Dialogu Społecznego (czy jakoś tak).. ONR wcale taki socjalistyczny nie był (chodzi mi o ONR,a nie RNR Falanga Piaseckiego). To nie były kmioty. Przywódca ONR Jan Mosdorf (zginął w niemieckim obozie Auschwitz) był doktorem filozofii (gdy filozofia była naprawdę poważną syntetyczną dziedziną nauk) i uczniem samego Władysława Wieczorkiewicza. Dzisiaj polskim narodowcom brakuje elit.Jest kilku akademików, ale nie angażują się w politykę i sporo osób bez poważnej wiedzy, ale z zapałem.Gdyby ktoś dał radę pokierować tym zapałem. Bo to nie Korwiniści są zagrożeniem dla obecnego systemu (konsekwencją korwinowskiego libertarianizmu będą rządy korporacji, któe zresztą już rządzą.Ale korwinowski libertarianizm, który za największą wartość uznaje zysk (a nie wolność jak czasem twierdzi) doprowadziłby do zdobycia jeszcze więcej władzy przez korporacje. Zagrożeniem dla tego, może być nacjonalizm. Różnie rozumiany, zarówno odwołujący się gospodarczo do korporacjonizmu, jak i do wolnego rynku dla Polaków (a merkantylizm na zewnątrz). Przykładami takich ekonomistów byli Rybarski i Heydel.

   • gdzieś Ty sie naczytał o korwinistach? cyt: „Ale korwinowski libertarianizm, który za największą wartość uznaje zysk (a nie wolność jak czasem twierdzi) doprowadziłby do zdobycia jeszcze więcej władzy przez korporacje”. Od 1989 interesuję sie i czytam i Korwina i jemu podobnych czy współpracujących. Główną ideą tego ruchu, a przynajmniej tak ja to rozumiem, jest WOLNOŚĆ osobista i ODPOWIEDZIALNOŚĆ z nią związana!!! Zysk owszem, ale w prowadzonej przez prywatny podmiot działalności (a w zasadzie OSOBĘ, bo prawdziwy wolnościowiec nie uznaje żadnej tam osobowości prawnej) , przedsiębiorca jak nie chce, to nie musi dążyć do optymalizacji zysków, poprostu NIE MUSI, to jego sprawa.
    Proponuję poczytaj troszkę Korwina czy Michalkiewicza, troszkę, a potem dyskutuj.
    pozdrawiam, miłej lektury

 8. Jak u ruskich. Wszyscy z ktorymi sie nie zgadzaja to faszysci. Do dzisiaj tak maja. Ale mnie śmieszy co innego. U nas tak samo jak u ruskich. Już różne rzeczy słyszałem, ale Kaczora do Musolliniego przyrownywać a pIs do faszystów to jest niezly odlot. Gratuluje zwłaszcza jezeli to bez dopalaczy.

  • Kaczora do Mussoliniego bym nie przyrównywał. Przy Duce kaczor to tchórz miękką fają robiony i facet nie rozumiejący do końca świata. Nie ta liga. „Geniusz” Żoliborza to chłopaczek na posyłki syjonistów.

   • Zgadza się.
    Mussolini był jednak odważnym żołnierzem podczas IWS.
    A brat Kaczora cytował w pracy doktorskiej Lenina, żeby podlizać się komunie.
    Nie ten format!

 9. Faszysta, antysemita, komuch, lewus prawiczek te epitety i ta „inwencja”. Żeby to wszystko było takie proste. Tu na tym forum widze jak goscie mowiacy to samo i jak wynika z ich postow majacy podobne poglady kłoca sie na smierc i zycie bo ktos tam czegos nie dopowiedzial, albo jakis szczegolik umknal i juz glupek, debil, zyd, tepak, komuch, pisdielec, NSDAP goebles i inne takie. A co jeden to mądrzejszy. Żal bo widać, że wystarczy usunąć cenzure i zamordyzm (obojetnie kaczy czy taki forumowy) i to samo dzieje się w realu. Wybili nam ruskie i szwaby intelektualistow a potomstwo Karguli, Pawlakow i bękarty zołnierzy z ruskiej bazy pod Legnicą potrafią się tylko żreć … temat w zasadzie dowolny. I każdy wrzeszczy o swoich przodkach a jak dobrze poszperac to część z nich okazuje sie kolaborantami.

 10. Tablice NSZ i ONR tudzież WiN mają zostać. To dlaczego sukinsyny żądają usuwania tablic PPR, GL, AL ???

  • Pewnie dlatego, że PPR, GL i AL kojarzy się z NSDAP, Gestapo i SS.
   Po wojnie nazikomuniści znowu otworzyli niemieckie socjalistyczne obozy koncentracyjne w których wieźli Polaków.

  • Sukinsynie! PPR, GL i AL były terrorystycznymi organizacjami agenturalnymi, które w czasie II wojny światowej kolaborowały zarówno z Niemcami jak i Sowietami.

   • I dlatego są ludzie do rządzenia (potomkowie KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/ZSL/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP) i ludzie do roboty (etniczni Polacy).
    Dziwne tylko, że od 30 lat etniczni Polacy nie mogą się w tym połapać. Są ociężali umysłowo.

    • No z tą „etnicznością” Polaków to bym nie przesadzał. W naszej tradycji polskość nie jest związana z etnosem, ale z kulturą, tradycją oraz pewnym etosem (jako zbiorem wartości). Polakami, prawdziwymi, byli zarówno etniczni Litwini (różni Mickiewicze, Mackiewicze, Wańkowicze), Tatarzy (Sienkiewicze, Dmowscy), Żydzi (Hemary, Piaseccy), jak i Rusini, Szkoci, Armeńczycy i inni.

     Dziś raczej brakuje Polakom tego etosu (wolność, rodzinność, poczciwość), tradycji (głównie wyrosłej z katolicyzmu), jak i świadomości własnej odrębnej i jednak wybitnej kultury politycznej (parlamentaryzm, samoorganizujące się społeczeństwo obywateli), jak i znajomości wybitnych dziel własnej literatury.

     Na przykład profetycznej Nie-Boskiej Komedii z jej kongenialnym dialogiem między Pankracym a Hrabią Henrykiem. Tam jest antycypacja współczesnego najbardziej fundamentalnego cywilizacyjnego sporu pomiędzy rewolucyjnym lewactwem a konserwatyzmem.

 11. No no… szykuje się coś, jeden wróżbita (zapomnialem jak mu było) jakiś przepowiadacz zeznał o zamieszkach. Drògi niejaki michalkiewicz też potwierdził. Jeden czerpie informacje od komunistow drugi od żydów. Widze zaplanowaną akcje komunistow i zydow w pozbyciu się patriotów (Polaków). Chca nas wymordowac, na nasze miejsce już sprowadzaja ukraincow, ruskich i zydow. Trucie trwa na szeroką skale, teraz będzie delegalizacja ruchów narodowych. Gdy nadejdzie godzina „W” pamietajcie aby nie mieć żadnej litosci. Litość dla tych skurwysynow to ludobujstwo na niewinnych. Nie może być tak aby znowu jakieś kur€y spijaly smietanke z krwi naszej i ojców naszych oraz matek. Pamiętajcie, frajerzy nie idą do nieba. AK 2.0

   • Jedno zło

    Według info TVP
    Gdzie Piłsudski ma swój grób?
    Jest w Warszawie!… Info wie…
    Hej Trzaskowski, weź się skup,
    Jak przystoi na cymbała:
    Złóż coś „pod grób generała”!

    Patryk Jaki „tęczy łuk
    Będzie chronić”. No i broń
    Też by zabrał, gdyby mógł.
    Już w ustawie sięga poń!
    Trwa batalia o Warszawkę,
    Aż kraj cały cierpi czkawkę…

    PiS, PO – to jedno zło!
    Pajac jest pajaca wart.
    „Wybór mam.” – Kto wierzy w to?
    Rządzi Żyd. A Żydem czart.
    Dla naiwnych demokracja…
    PiS, PO… TO OKUPACJA!!!

 12. Skoro Bytnar był ONRowcem, to jakim cudem znalazł się w PLANie, razem z Zawadzkim i Dawidowskim? Kol. Ziemkiewicz jak zwykle coś pokręcił.

 13. Niezrozumienie bierze się stąd, że przed wojną faszyzm miał zupełnie inne znaczenie. Zwyrodnialcy szwabscy raz na zawsze przypisali faszyzmowi dodatkowo ludobójstwo itp. Tak więc, ONR powinien pozywać do sądu każdego, kto nazywa ONR organizacją faszystowską, bo faszyzm jest już w historii jednoznacznie przypisany do zwyrodniałej dziczy szwabskiej.

  • Oprócz wspomnianej już wyżej definicji faszyzmu pochodzącej od samego jego twórcy, można podać takie jego cechy:
   1. Istnienie wodza (Jaruś)
   2. Powiązanie z kombatantami wojskowymi (brak odniesień i do PiS-u, i do ONR) – stąd, nazwa faszyzmu od fascia, czyli wiązka, związkowcy wojskowi.
   3. Rządy jednopartyjne

   Tak więc i definicyjnie, i objawowo PiSowi znacznie bliżej do faszyzmu niż ONR.

 14. W komentarzach pełen odlot,same idiotyzmy ,jak to jest średnia umysłową Polaków,to biada ci Polsko!

 15. Dzięki Walesie Gieremkowi Michnikowi Kuroniowi i ówczesnej Polskiej Solidarności gdzie i ja dołożyłem swoje”5groszy” taka obleśna Parchata Żydowski Morda” może teraz swobodnie szczekać na usługach partii Sodomitów i Gemotytow i spać spokojnie nawet po godz.12/00 jak ich Naczelny Wódz / chociaż i mały-ale szkodliwy dla Polski ze swoim współczesnymi odwodami kareljugend!!!

 16. UWAŻAJ JAKI NA SŁOWA BO CZASEM COŚ MOŻNA PALNĄĆ…
  ZAWSZE PRZEMYŚL CO CHCESZ POWIEDZIEĆ…
  JEDNA WPADKA I TEN LALUŚ BĘDZIE PREZYDENTEM WARSZAWKI

 17. Krótko. Wniosek z tego taki, że Patryk Jaki nie ma swoich poglądów, zasad a jedynie parcie na fotel…
  Nędza.

 18. No i czym różni się PiS od PO – niczym ( oprócz mocodawcy ). Dalej chcecie się nabierać na ten teatrzyk : głosuję przeciwko PiS więc na PO lub głosuję przeciwko PO więc na PiS. ZAGŁOSUJCIE raz przeciwko POPiS. Dajcie im popalić. Wybierzmy kogoś z poza układu magdalenkowego – jakąś prawicową partię typu WOLNOŚĆ czy coś podobnego, która do gospodarki podchodzi logicznie i nie będzie pracowała dla sił zewnętrznych. Dajmy temu POPiS-owi kopa w du.ę – niech te gadające od 28 lat głowy znikną nam w końcu z widoku – bo nic dotąd nie dokonali – i dajmy szansę sobie i innym.

Comments are closed.