Ks. Oko przypomniał, że Hitler i elita SA byli homoseksualni. Lewica wariuje, ale nawet homoportal opisuje ten wątek z życia wodza III Rzeszy

Ks. Oko i Hitler, fot. il. Foto: Albigowa, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons/Bundesarchiv, Bild 183-S33882, CC-BY-SA 3.0, Wikimedia Commons (kolaż)
Ks. Oko i Hitler, fot. il. Foto: Albigowa, CC BY-SA 4.0, Wikimedia Commons/Bundesarchiv, Bild 183-S33882, CC-BY-SA 3.0, Wikimedia Commons (kolaż)

Ks. Dariusz Oko w TVP Poznań powiedział, że zarówno Adolf Hitler jak również cała elita III Rzeszy była homoseksualna. Lewicowi redaktorzy zaangażowani wieszają psy na kapłanie. Tymczasem podobną tezę możemy znaleźć m.in. na… portalu środowisk LGBT.

W TVP Poznań dr Jolanta Próchniewicz, psycholog i teolog, która zajmuje się terapią osób LGBT mówiła, czym różni się gej od homoseksualisty.

Mężczyźni homoseksualni to osoby, które mają pociąg do osób tej samej płci, czyli do innych mężczyzn. Natomiast geje to jest subkategoria mężczyzn homoseksualnych, którzy tę swoją orientację ogłaszają światu, którzy się afiszują, domagają jakiś rozmaitych praw. Ci, których widzimy na paradzie, to są geje – stwierdziła dr Próchniewicz.

Prowadzący program zapytał gości, czy istnieje homoterroryzm? Prof. Kubicki stwierdził, że „jakoś go nie doświadcza”, na co dr Próchniewicz odpowiedziała, że wynika to z tego, że „pan jest po ich stronie”. Wówczas wtrącił się ks. Dariusz Oko.

Co do gejoterroryzmu ja mam szczególnie dużo doświadczenia. Geje grozili mi wszystkim, łącznie ze śmiercią. Mamy do czynienia z niesamowitą brutalnością. Autorka znakomitej książki nie może publikować pod nazwiskiem, bo boi się tego, co by ją spotkało ze strony gejów. Takie osoby potrzebują ochrony policyjnej. A to jest przedsmak tego, co geje zrobią później. Jak mówiłem, w Niemczech rodzice idą do więzienia, gdy nie godzą się na seks-deprawację dzieci, a dzieci są przez policję siłą doprowadzane na tego typu lekcje – ocenił kapłan.

Wywiązała się gorąca dyskusja, w wyniku której prof. Kubicki zarzucał, że to osoby urodzone w heteroseksualnych rodzinach wywołały pierwszą i drugą wojnę światową. Ksiądz Oko sprawnie skontrował ten absurdalny zarzut.

Co do wywołania II wojny światowej, do strategi gejów należy usilne wmawianie nam, że wielkie postaci w historii były gejami. Na podstawie bardzo słabych poszlak. Ale trzeba powiedzieć, że do tej grupy, według nich, na pewno należy Hitler, a także wielu dygnitarzy niemieckich. Musimy pamiętać, że Röhm, twórca potęgi nazistów, SA, i jego oficerowie to byli geje – przypomniał kapłan.

Hitler ich zamordował, bo za dużo wiedzieli. To była konkurencja między partiami gejów. Dygnitarze hitlerowscy byli gejami właśnie. Część z nich, znacząca. Więc jest też taka brutalność gejów – stwierdził.

Redakcja oko.press wiesza na kapłanie psy za to, że wypowiedział te słowa. Tymczasem podobne sugestie na temat homoseksualizmu Adolfa Hitlera znajdujemy na… portalu dla kochających dziwaczniej ze środowisk LGBTQWERTYcośtam.

Portal heapsgay.com to australijski serwis dla „LGBTIQ oraz dzieci i ich przyjaciół”. Znajdujemy tam właśnie artykuł na temat orientacji seksualnej demokratycznie wybranego przywódcy III Rzeszy.

– Gdy miałem 18 lat, teoretyzowałem (trochę lekkomyślnie) na moim certyfikowanym egzaminie z historii nowoczesnej o tym, jak Hitler cieszył się z tajemnego romantycznego związku z jego głównym architektem, Albertem Speerem, którego okresowe zdrady ostatecznie przyczyniły się do jego samobójstwa. Moja teoria/fikcja fanowska, jakkolwiek w świetle historycznych detali czy naukowych ustaleń nie była całkowicie nieuzasadniona, to jednak utworzyłem ją na podstawie obserwacji nietypowego trendu bliskości, który Hitler dzielił z kilkoma mężczyznami, którzy tworzyli jego wewnętrzny krąg – czytamy w tekście Samuela Lighton-Dore’a na heapsgay.com.

Autor opisuje także także zeznania osób, które znały Hitlera z młodości i widzieli lub doświadczyli osobiście homoseksualnych stosunków z przyszłym Furherem.

O homoseksualizmie Adolfa Hitlera możemy też przeczytać w książce „Tajemnica Hitlera: Podwójne życie dyktatora”, której autorem jest niemiecki historyk z Uniwersytetu Bremeńskiego, Lothar Machtan.

Czy więc skrajna lewica wykazuje się homofobią próbując ukrywać przed opinią publiczną fakt, że jedna z najbardziej znanych w historii świata postać była nieheteronormatywna?

Źródło: oko.press/pudelek.pl/Wiki/heapsgay.com

Comments are closed.