Nasz news! Szok. PiS zobowiązał się na piśmie do „promowania imigracji” i „walki z ksenofobią”! (List)

Jarosław Kaczyński będzie
Jarosław Kaczyński będzie "promował migrację"? Fot. PAP

Na oficjalnej stronie Komisji Europejskiej znalazłem informacje o Deklaracji Politycznej z Marrakeszu, która została podpisana przez ministra spraw zagranicznych RP 2 maja 2018 roku:

https://ec.europa.eu/home-affairs/news/marrakesh-political-declaration_en;
https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503_declaration-and-action-plan-marrakesh_en.pdf.

Wynika z niej, że polski rząd zobowiązuje się do promowania zjawiska migracji z krajów afrykańskich do Europy:

„Increased attention to the fight against xenophobia, racism and discrimination: the partners will undertake efforts to combat these phenomena, and to promote a balanced narrative on migration and diasporas, based on facts and highlighting their positive contribution to the development of societies in countries of origin, transit and destination”;

„Objective 3: Promote regular migration and mobility, especially of young people and women, between Europe and North, West and Central Africa, and within these regions”.

Czy moglibyście w jakiś sposób nagłośnić całą sprawę?
Pozdrawiam,
KR

Od Redaktora: Rząd PiS zobowiązał się i wykonuje – stąd taki tłum imigrantów w Warszawie i nie tylko. Ale że zobowiązali się na piśmie? Szok. Nagłaśniamy.

26 KOMENTARZE

 1. Czyli ksenofobia angielskich pilotów wobec polskich pilotów jest zła a ksenofobia Polaków wobec muzułumanów jest dobra?
  Dlaczego nie chcecie walki z ksenofobią?

 2. marze o zostaniu ekskluzywnym kiblem szejka muhammada ktory zrzuci mi parujacego kloca do ryja

 3. PiS rzadzi do czasu. Korwin ze swoimi narodowcami zrobi wolny rynek jak w Korei Polnocnej.

  • Korwin szczeka od 30 lat i tylko zbiera kase , Korwin to marionetka i sprzedawczyk .
   Nic , nigdy dobrego dla Polski NIE ZROBIŁ !!!!
   A Korea Północna tez uległa tyk ku…om z USA :/
   Ostatnie bastiony padają :/

 4. Walka z ksenofobią to nic innego jak administracyjne tłumienie w obywatelach zdrowych, naturalnych odruchów nieufności wobec obcych. Do tej pory należało, pod sankcją oskarżenia o tzw. „homofobię”, tłumić w sobie poczucie niechęci i obrzydzenia wobec seksualnych dewiantów, teraz kolej na dalszą obróbkę w ramach inżynierii społecznej.

  „especially of young people and women”
  Z tego urywka wynika, iż młode kobiety są grupą odmienną od młodych ludzi. Po prostu kłania się dowcipne hasło: kobieta najlepszym przyjacielem człowieka!”.
  Kaczor, spora część PiS, zwłaszcza z MSZ, powinna teraz stanąć przed Trybunałem Stanu, a następnie plutonem egzekucyjnym. I pomyśleć, że jeszcze z 10 lat temu na to bydło, swołocz śmierdzącą głosowałem…

  • Nie przejmuj się.Lepiej pomyśl na kogo głosowałeś w 89r.Dzisiaj to tylko pochodna.Zresztą masz jakąś alternatywę?Mówią,że patriotyzm nie jedno ma imię.A kurewstwo?

   • W 1989 r. byłem jeszcze niepełnoletni, więc nie głosowałem, ale w 1995 roku głosowałem na Wałęsę myśląc, że to faktycznie fajny, swój chłop:-) No niestety, wtedy jeszcze nie było Internetu. Jeszcze z 10 lat temu głosowałem na PiS, „by nie zmarnować głosu”, ale od paru lat mam to w nosie i głosuję na korwiniątka. Dostaną się – dobrze, nie dostaną się – trudno. Ale sumienie mam czyste. Mniej więcej w tamtym czasie raz zagłosowałem na Unię Wolności uważając toto za partię konserwatywno-liberalną:-) O UPR nic nie słyszałem. Była (i ciągle przecież jest) blokada mass mediów na osoby spoza systemu magdalenkowego.

    • Mardzejsi od nas dali sie nabrac.
     Nie przejmuj sie!
     Ja juz nigdy nie zaglosuje wedle zasady „zeby sie glos nie zmarnowal”.
     Glosowanie powinno byc wyborem sumienia!

 5. PiS deklaruje że NIE przyjmie nielegalnych imigrantów i tego nie robi. Zezwala głównie na przybycie obywateli ukraińskich którzy zapełniają puste miejsca pracy po polakach którzy wyjechali na zachód.
  Proste. Czy się komuś podoba czy nie ale Polska musi się otworzyć na inne kraje a najlepiej z naszego kręgu kulturowego czyli np. Ukraina, Białoruś itd. lepsze to niż ludzie obcy kulturowo z bliskiego wschodu

  • A niby czemu musi??? Ukraińcy nie zapełniają pustych miejsc a Polacy powinni wrócić, tylko nikt ich nie chce, bo wtedy Polska byłaby jednolita kulturowo, a przecież im (władzom zza kulis) chodzi właśnie o to, żeby to zniszczyć.

 6. PiSokomuna jako partia systemowa wywodząca się z Układu z Magdalenki nie zamierza niczego zmieniać w komuszej IIIPRLbis, żeby umożliwić powrót Polaków z emigracji.
  Nazi-komunistyczny zamordyzm programem PiS.

 7. a co żeście są rasiści …? ;) druga sprawa co m i za rużnica że te syryjcyki etc się osiedlą jak polacy to większe agresory i dzikusy w brew pozorom

  • Opozycji, ahahaahahhaha. Co za fikcja. W tym pseudo państwie nikt nie rządzi naiwna amebo polityczna. Wytyczne płyną zza granicy…

Comments are closed.