Dumni wikingowie, gdzie się podzialiście? Szwedzka policja utraciła kontrolę nad imigranckimi gettami

Szwecja Wikingowie policja imigranci
Walka szwedzkiej policji z imigrantami. / fot. Prt Sc TVN24

Policja z miasta Uppsali ogłosiła pod koniec sierpnia, że nie jest już w stanie sprawować kontroli nad niektórymi dzielnicami miasta, opanowanymi przez gangi. Mowa tu nie o małej mieścinie, ale czwartym co do wielkości mieście w Szwecji.

Szwedzka policja wskazuje, że dwie dzielnice Uppsali – Gottsunda i Valsatra – są najgorszymi w całym kraju. Zamieszki są tam na porządku dziennym, a funkcjonariusze właściwie mogliby nie wkraczać, bo i tak nie mają żadnych szans z przytłaczającą większością imigrantów.

To właśnie gangi zrzeszające imigrantów terroryzują jedno z największych szwedzkich miast. Szerokim echem odbił się atak na samochód szefa lokalnej policji, który stał zaparkowany przed jego domem. W trakcie niedawnego innego pożaru wywołanego uniemożliwiono interwencję straży pożarnej, która właściwie musiała przyglądać się płomieniom.

Getta nie są problemem tylko Uppsali, ale wielu innych miast. Jednak to w tym mieście policja ogłosiła, że nie ma już kontroli nad imigranckimi gettami. Z pracy zrezygnował szef policji krajowej Dan Eliasson, który stwierdził że „wiele osób w społeczeństwie szwedzkim nie zdaje sobie sprawy z tego, jak trudna jest sytuacja”.

„Gangi przestępców, a nie policja, sprawują obecnie kontrolę nad Uppsalą” – powiedziała Lisa Sannervik, rzeczniczka policji. Spekuluje się, że do przywrócenia porządku może być konieczne wojsko, ciężko jednak sobie wyobrazić żeby szwedzcy politycy mieli odwagę wysłać je do takich dzielnic.

Źródło: euroislam/uppsalatidningen/aftonbladet

27 KOMENTARZE

  • Wikingowie to po prostu bandyci. A bandyci raczej odwagą się nie charakteryzują. Dlatego szwedzkie pojeby tak mają.

 1. I tym sposobem rządząca socjalistyczna patologia robi ze Szwecji zdziczały śmietnik pełen gett z bezkarnymi kryminalistami tłumnie importowanymi z Afryki i Bliskiego Wschodu.

  • A więc służby porządkowe wywieszają białą flagę. Lewizna gdziekolwiek by nie chwyciła za władzę musi robić na własnych społeczeństwach swoje eksperymenty i zawsze kończą się one sromotnie. 45 lat temu w Ameryce Płd znalazł się ktoś, kto obserwując doprowadzenie swojego kraju przez podobnych lewicowców na skraj przepaści zwyczajnie doprowadził do puczu i zaczął fizycznie likwidować funkcjonariuszy poprzedniej władzy. Porządek w Szwecji też należałoby zacząć od likwidacji, choćby skrytobójczej, wszystkich obecnych polityków, którzy przyłożyli palca do implementacji multi-kulti. Bo nie sztuka nawet teraz, poniewczasie, wydać policji większe pole manewru i pozwolić stosować wobec tych muzułmańskich małp bezwzględną siłę, gdy u władzy dalej będą zasiadały lewackie ścierwa. U nich chyba nawet nie wiedzą, co to znaczy jakaś normalna partia; wszystko to komuniści, socjaliści, socjaldemokraci, zieloni i inne czerwone plugastwo. Myślę, że gdyby nie miecz ewentualnej „bratniej pomocy” wiszący nad tym państwem członkowskim UE, tymczasowe przejęcie władzy przez wojsko i strzelanie do islamskich wichrzycieli jak do kaczek spotkałoby się z aprobatą Szwedów. Nie pojmuję, jak policja uzbrojona w broń taką i owaką nie może sobie dać rady.

   • Zdaje się, że prędzej czy później dojdą do tego. Wojna domowa jest chyba nieunikniona. Tylko czy nie będzie za późno…

   • Szwedzką Policje blokuje socjalistyczny rząd fanatycznie zainfekowany lewacką politpoprawnością, gdzie nawet krzywe spojrzenie odbierane jest jako wachlarz pełen neomarksistowskich fobii skutecznie paraliżując wszelkie działania związane z bezpieczeństwem publicznym.
    Neomarksistowska teoria wywołuje w lewakach chorobę psychiczną uniemożliwiającą podejmowanie racjonalnych rozwiązań w sytuacjach krytycznych wybiegających poza sztywne ramy utopii.

   • Niestety , ale głęboko się mylisz pisząc o aprobacie Szwedów. Przeczytaj-Polka ze Szwecji: Szwecja skazana jest na zagładę. Dowiesz się co współcześni etniczni Szwedzi mają w głowach i w sercach. Powtarzam się, przypominając ten artykuł .Sam tekst bardzo interesujący, choć po przeczytaniu można wpaść w lekką depresję.

    • @atom – czytałem ten tekst, jeszcze na Fronda.pl. Oglądałem też film „Postęp po szwedzku”, czy jakoś tak, gdzie dorosłe osoby wypowiadają się o „upostępowieniu” tego kraju beznamiętnie, ale już młoda dziunia mówiąca, że właściwie nie wie, ile ma tatusiów i mam, i dumnie oświadcza, że to jej się podoba, taka sytuacja jest dobra – to pokolenie jest stracone. Poprzednio miałem na myśli starszych obywateli, którzy być może nie zapomnieli, jak wyglądał ich kraj i państwo jeszcze naście, czy 30 lat temu.
     ——————————————————-
     „kiedy ówczesny premier Fredrik Reinfeldt na miesiąc przed wyborami, kiedy już było jasne, że Szwecja tonie pod ciężarem imigrantów, wygłosił mowę w której nawoływał Szwedów do otwarcia serca dla imigrantów i nikt nie zaprotestował, to zdałam sobie sprawę, że jednak jakąś nadzieję jeszcze miałam. I tego dnia ją straciłam”
     Uniolewica to samo robi w każdym z krajów Eurokołchozu, także w Polsce – małymi kroczkami tresuje narody w posłuszeństwie i obojętności. Najpierw drobiazgi jak krzywizna banana spotykające się z żartami i politowaniem zamiast zdecydowanego NIE! Wobec tego następuje etap wyższy, zakaz sprzedaży żarówek na rzecz kompletnie nonsensownych świetlówek. Odzew społeczny taki sam. Wreszcie zakaz sprzedaży termometrów rtęciowych, w zamian elektroniczne. I nie ważne, że w świetlówkach też jest rtęć i to jeszcze w bardziej szkodliwej postaci, bo gazowej; liczy się zdobycie kolejnego przyczółku. Oczywiście w łapę też wzięto, ale to sprawa drugorzędna. Do tego wszystkiego dochodzi świadomość braku wpływu na polityka; wrzucasz kartkę i przez 4 lata może robić co chce nie przejmując się obietnicami. Może potem pozwalać na parady zboczeńców, czy ściąganie dziczy do własnego ojczystego gniazda.

     • Obiektywnie, choć ze smutkiem trzeba stwierdzić , że szwedzcy socjaldemokraci byli skuteczni i to bardzo . W jedno pokolenia , czyli około 25 lat ,dokonali rzeczy wydawałby się niemożliwej. Wynarodowili i zmienili świadomość swojego społeczeństwa.

     • Gdyby korwiniątka miały tak dominujący dostęp do środków masowej propagandy jaki teraz mają „socjaldemokraci” z PiS, PO, PSL i reszty pookrągłej klasy pasożytniczej, ba, nawet opłacanej karnie przez podatników w tzw. abonencie RTV, nie dopuszczałyby Kaczorów i Donaldów do telewizji usiłując ich zabić przez przemilczenie, po okresie jednego pokolenia miałyby około 20-30 procentowe poparcie. Podobnie byłoby w każdym państwie europejskim. Lewica od kilku dziesięcioleci urządza sobie długi marsz przez instytucje obsadzając najbardziej newralgiczne, wpływające na świadomość całych mas ludzkich pozycje, np. w ministerstwach edukacji, rodziny, kultury i takie są efekty.

 2. To bardzo dobra wiadomość, takie się ceni, gdyż są ukrywane. Dodam że pape franciszek popiera tego typu incjatywy, sprowadzaniu nachodzcow, kretyn pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy że pójdzie do piekła… albo zdaje sobie doskonale

  • Przeciez Franciszek to Antychryst na tronie Piotrowym i niestety pokrywa sie to wszystko z proroctwami…

 3. Generalnie każda próba budowy socjalizmu kończy się tak samo. Nawet w dywagacjach każdy element socjalistyczny w skończonym czasie prowadzi do katastrofy.

 4. W Uppsala mieszka szechter ten zbrodniarz komunistyczny kat stalinowski!

  Tylko na innej dzielnicy

 5. W komunistycznych Chinach nie do pomyślenia
  nczas.com/2018/08/30/wjechal-w-tlum-ludzi-i-ciagnal-ich-przez-kilkadziesiat-metrow-wstrzasajace-nagranie-z-panstwa-srodka-video/

  • „Kierowca miał stracić panowanie nad samochodem, ostatecznie auto zatrzymało się po przejechaniu blisko stu metrów i uderzeniu w słup.”

 6. Szkoda tylko, że u nas POPIS z rebe Mateuszem na czele ściągają nam tutaj brudasów całymi dzikimi hordami. Za 10 lat to samo będzie u nas :(

 7. Najpierw trzeba odstrzelic caly rzad tego kraju dopiero potem brac sie za reszte.
  Macie co chcieliscie dziekujcie angeli.

 8. No I pięknie;)!A my wciąż mamy żyjemy w tzw.poprawności politycznej:)!Czytając wypowiedzi tych pseudo tolerancyjnych(którzy mają zaćmę intelektualną)delikatnie mówiąc!Wmawiajmy sobie dalej że wszystko jest ok???!Tik tak!Czas leci ,A Europa umiera;)!

 9. Nie żałuję skurwysynowi nami sie nigdy nikt nie przejmował niech ich te arabskie wszy zniszczą a jak dziękują za pomoc widać po Wiedniu i brakiem zgody na pomnik Sobieskiego ktory uchronił Habsburgów przed morda muzułmańska a wystarczyło sie dogadać z kurkami którzy sie nas bali pozwolić na podbicia powy Europy i podzielenie się panowaniem a polak zawsze głupi.

Comments are closed.