Dużo gwałtów? Bo jest dużo pięknych kobiet! Prezydent Filipin znów przełamuje tabu

gwałt kobiety tabu
Prezydent Filip Rodrigo Duterte. / Dostawca: PAP/EPA

Prezydent Filipin Rodrigo Duterte słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem odniósł się do plagi gwałtów, która pojawiła się w jego kraju. Jego zdaniem tak jest i będzie, bo na Filipinach jest wiele pięknych kobiet.

Mówią, że w Davao jest wiele przypadków gwałtów. Dopóki będzie tu tak wiele pięknych kobiet, dopóty będzie wiele gwałtów – stwierdził Duterte, który co chwilę porusza jakieś kontrowersyjne tematy i nie mówi o nich w poprawny politycznie sposób.

W filipińskim Davao do debaty publicznej przedostał się temat gwałtów, a wszystko przez to, że statystyki dotyczące tego przestępstwa wyróżniają się na tle reszty kraju. Warto dodać, że jest to miasto, w którym Duterte rządził przed objęciem władzy w całym państwie.

Która zgadza się to zrobić na pierwsze żądanie? Czy kobieta na to pozwoli? Nie. „Och nie, przestań”. Nikt nie zgadza się przy pierwszej próbie. I wtedy mamy gwałt – zaczął swój wywód Duterte.

I dalej rozważał: Nawet gdy są w kinie, ona go odepchnie. „Nie, przestań”. Jest tyle pięknych kobiet. Ale gdyby przydarzyło ci się siedzieć obok kogoś bezzębnego, czy nadal miałbyś ochotę to zrobić?

14 KOMENTARZE

 1. Wszystkie feministki z Polski należy wysłać na Filipiny żeby tam prowadziły akcję uświadamiającą. Ich mordy i zwały tłuszczu na pewno zabezpieczą je przed gwałtami.

 2. Ten pan jest prezesem honorowym partii Wolnosc. Kazdy korwinista ktory nie jest smieciem bez honoru w razie czego nie wyprowadzi sie do biednej i faszystowskiej Anglii, Francji czy Niemiec ale np do prawdziwej prawicy na Filipinach.

 3. Eurolewactwo ma identyczną opinie gdy chodzi o sprowadzanych dzikusów. Czy takiej Makreli przeszkadzają gwałty na Niemkach?

  • Makreli marzy się beżowy poganiacz w anusie, bo negroidy nie przebierają.

  • wprost.pl/448714/Korwin-Mikke-do-Kowala-Gdyby-pan-sie-znal-na-kobietach-to-pan-by-wiedzial-ze-zawsze-sie-troszeczke-gwalci

 4. To może by jakiś podatek od urody nałożyć? Od razu spadnie liczba pięknych kobiet, co za tym idzie liczba gwałtów. :D

 5. Prosze mnie pouczyc jak powinno sie mowic o dupczeniu poprawnym politycznym sposobem. Z gory dziekuje za lekcje retoryki.

  • Politycznie poprawnie musisz napisać podanie, dostać pieczątkę w urzędzie skarbowym i zapłacić podatek VAT.

Comments are closed.