PILNE! Nie żyje lider ukraińskich separatystów. Zginął w zamachu bombowym

Aleksandr Zacharczenko. Źródło: YT

Jak podaje portal „Life Novosti”, lider Donieckiej Republiki Ludowej na wschodzie Ukrainy zginął w zamachu bombowym w kawiarni „Separ”. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Śmierć lidera DRL, Aleksandra Zacharczenko, potwierdził deputowany Rady Ludowej Wladysla Berdyczewskyj, a także agencja RIA Novosti. Po ataku w kawiarni „Separ” lider DRL został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Ranny został Aleksander Timofiejew, minister skarbu speratystów, dla którego był to już drugi przeżyty zamach, po tym jak rok temu zamontowano w jego samochodzie bombę.

17 KOMENTARZE

 1. Miał bombowe wyjście do kawiarni. Więcej takich!

 2. Doniecka Republika Ludowa, sama nazwa tego idiotycznego tworu mówi za siebie.

 3. Kolejna zbrodnia rezunów ukraińskich. A „cywilizowany” Zachód popiera tych morderców i dostarcza im broń za setki milionów dolarów. Ale i tak NIE POKONAJĄ DONBASU!!!

 4. Ciekawe kiedy niejaka Ala wilk palnie coś o prawiczkach i Putinie xDDDD

  • Podobno został namierzony na FB i okazało się ze jest starym pięćdziesięcioletnim pedałem na socjalu, a na forach pisuje pod damskimi nickami.

 5. Czemu jest tak, ze za kazdym razem kiedy flagujecie material prefiksem „pilne”, to zawsze okazuje sie, ze informacja jest gowno warta z punktu widzenia czytelnika, ktory ten portal odwiedza. To clickbait? Jesli tak, to kim jest target, skoro grono czytelnikow jest stale i male?
  Czy wy w tej waszej redakcji macie nasrane we lbach?

  • Prawica wierzy w niskie koszty pracy więc inteligentni ludzie poszli do Michnika który płaci więcej.
   Normalne prawo popytu i podaży.

  • Clickbait.

   Portal ma niewiele wspólnego z ideą wolności. Z dawnym NCz! również. (O obecnym nie będę się wypowiadał, bo nie czytuję. Może kiedyś kupię jeden egzemplarz, żeby sprawdzić, czy poziom tam równie niski, jak tutaj…)

   A „czytelnicy”, też szkoda pisać… Większość to trolle i dzieciaki, plus garstka myślących. Szkoda, bo kiedyś też byłem takim dzieciakiem (a do tego myślącym i ideowym socjalistą!). Czytałem jednak porządne teksty w NCz!, potem sięgnąłem głębiej, do książek Misesa i innych autorów, dojrzałem i cały ten socjalizm raz na zawsze wyleciał mi z głowy. Dzisiaj, jeśli ktoś zagląda tylko tutaj, nie ma szans na powtórzenie takiej drogi.

Comments are closed.