Zaskakujące oświadczenie w czasie programu na żywo. Marian Kowalski odchodzi z „Idź Pod Prąd” [VIDEO]

Kowalski Chojecki partia Ziemia ewolucja
Marian Kowalski i Paweł Chojecki. / źródło: yotube
REKLAMA

Marian Kowalski, który przez kilkanaście lat był członkiem UPR-u, a później współtworzył Ruch Narodowy, niespodziewanie ogłosił podczas czwartkowej audycji rozstanie z telewizją „Idź Pod Prąd”. Nie znane są jeszcze losy partii, którą niedawno Kowalski założył wspólnie z Chojeckim.

Po dwóch latach współpracy Marian Kowalski opuszcza telewizję „Idź Pod Prąd”. Były kandydat na Prezydenta RP współpracował z Kościołem Nowego Przymierza w Lublinie od 2016 roku. O swojej decyzji poinformował podczas programu na żywo.

REKLAMA

Na YouTubowym kanale telewizji pojawiały się codzienne nagrania, w których Kowalski i Chojecki bawili publiczność, choć oni sami mówili chyba całkiem poważnie. W czasie czwartkowej audycji Kowalski niespodziewanie powiedział:

„Dziękuję państwu, ja się z państwem żegnam, to był ostatni program z moim udziałem, dziękuję za dwa lata współpracy”.

Na stronie „Idź Pod Prąd” pojawiło się oświadczenie informujące, że szczegóły tej sprawy zostaną zdradzone podczas piątkowego programu na żywo. Nie wiadomo wobec tego co z partią „Ruch 11 listopada”, którą Kowalski współtworzy z Pawłem Chojeckim i Andrzejem Turczynem.

W mediach społecznościowych Kowalski nie odniósł się jeszcze do tej kwestii. Polityk ma kandydować w tegorocznych wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Lublina. Wiadomo, że jego kontrkandydatem będzie wspólny przedstawiciel Kukiz’15, Wolności i ruchów miejskich, nie zdradzono jednak jeszcze konkretnego nazwiska.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=uLpoo9lTiUY

REKLAMA