Zaskakujące oświadczenie w czasie programu na żywo. Marian Kowalski odchodzi z „Idź Pod Prąd” [VIDEO]

Kowalski Chojecki partia Ziemia ewolucja
Marian Kowalski i Paweł Chojecki. / źródło: yotube

Marian Kowalski, który przez kilkanaście lat był członkiem UPR-u, a później współtworzył Ruch Narodowy, niespodziewanie ogłosił podczas czwartkowej audycji rozstanie z telewizją „Idź Pod Prąd”. Nie znane są jeszcze losy partii, którą niedawno Kowalski założył wspólnie z Chojeckim.

Po dwóch latach współpracy Marian Kowalski opuszcza telewizję „Idź Pod Prąd”. Były kandydat na Prezydenta RP współpracował z Kościołem Nowego Przymierza w Lublinie od 2016 roku. O swojej decyzji poinformował podczas programu na żywo.

Na YouTubowym kanale telewizji pojawiały się codzienne nagrania, w których Kowalski i Chojecki bawili publiczność, choć oni sami mówili chyba całkiem poważnie. W czasie czwartkowej audycji Kowalski niespodziewanie powiedział:

„Dziękuję państwu, ja się z państwem żegnam, to był ostatni program z moim udziałem, dziękuję za dwa lata współpracy”.

Na stronie „Idź Pod Prąd” pojawiło się oświadczenie informujące, że szczegóły tej sprawy zostaną zdradzone podczas piątkowego programu na żywo. Nie wiadomo wobec tego co z partią „Ruch 11 listopada”, którą Kowalski współtworzy z Pawłem Chojeckim i Andrzejem Turczynem.

W mediach społecznościowych Kowalski nie odniósł się jeszcze do tej kwestii. Polityk ma kandydować w tegorocznych wyborach samorządowych na urząd Prezydenta Lublina. Wiadomo, że jego kontrkandydatem będzie wspólny przedstawiciel Kukiz’15, Wolności i ruchów miejskich, nie zdradzono jednak jeszcze konkretnego nazwiska.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=uLpoo9lTiUY

11 KOMENTARZE

 1. Obawiam się, że spełni się hipoteza Pana Nikt, o tym, że lada moment agentura zacznie pompować jakiegoś drania (nawet wymienia Kowalskiego) celem rozbicia rosnącego w siłę Ruchu Narodowego. Idę o zakład, że Srule kupiły biednego Mariana

  • Już na wybory lokalne? Takie numery to się przed wyborami parlamentarnymi robi…

 2. Startujac z komitetu „My z Lublina” Marian zostal okrzykniety zdrajcą przez pastora ,stad ten rozbrat

 3. Marian pokazał prawdziwą klasę polskiego polityka. Za pięć minut wybory rozpieprzyc system. Ale spoko, IPP to nie ruch wodzowski tylko republikański. Teraz dopiero się rozkręci.

  • Ipp to sekta która straciła cennego ( kilkanaście tys./mies.) naganiacza. Będzie się raczej zwijać niż rozwijać.

    • Żeby wiedzieć co myśleć, wystarczy parę razy ogladnac ten kabaret. Każdy rozumny wnioski wyciągnie te same. Kuce przy sekciarzach to wyżyny niezależnego myślenia.

 4. Jak protestantyzm to sekta? To kościół katolicki to………? A Buddyzm to ……..? Rozmawiajmy o konkretach. Płaciłem na Mariana i wyjaśnił mi swoje odejście w 6s. To co mieli między sobą prowadzący to mnie nie interesuje. Ja płaciłem tylko na Mariana i chciałem od niego na wizji wyjaśnień. Ta się nie zachowuje człowiek o zdrowych zmysłach. Może potrzebna jakaś pomoc lekarska dla Pana Mariana bo coś mi ty nie gra.

Comments are closed.