Arabski morderca Niemca z Chemnitz miał bogatą kartotekę

Miejsce śmierci zamordowanego przez Arabów mieszkańca Chemnitz Fot. PAP/DPA Autor: Sebastian Kahnert

Yousif Ibrahim A. jeden z morderców Niemca w Chemnitz jest recydywistą z pokaźną liczbą przestępstw dokonanych w Niemczech.

Jak informuje „Bild” on został skazany na 8 miesiecy więzienia po ciężkim pobiciu drugiej osoby, ale wyrok zawieszono na 2 lata. Oprócz tego ma w swojej kartotece: niebezpieczną jazdę, posiadanie narkotyków i oszustwo.

Czytaj także: Eko-terroryści oskarżają koty o… zbrodnie. Nowa Zelandia ma być „wolna od kotów” do 2050

Yousif A. przybył do Niemiec z wielka falą imigrantów zaproszonych przez kanclerz Merkel w 2015 r. Nie otrzymał azylu, ale w 2016 odwołał się od decyzji i dostał zgodę na pobyt tolerowany.

Nie wiadomo dlaczego po tylu różnego rodzaju przestępstwach i naruszenia prawa nie wydalono go z Niemiec.

Opinia o nim innych imigrantów jest dwuznaczna. Jedni mowią, że był osobą przyjazną, inni imigrani nie mają złudzeń. Mówią, że dużo pił alkoholu i palił marihuanę, zawsze przy sobie miał nóż.

Żródło: Euroislam

15 KOMENTARZE

 1. wielu chyba pamięta, jak niemcy traktowali Polaków zanim weszliśmy do uni, zwłaszcza tych którzy popełniali jakieś wykroczenia np praca na czarno

 2. „Nie wiadomo dlaczego po tylu różnego rodzaju przestępstwach i naruszenia prawa nie wydalono go z Niemiec.”
  Ponieważ realizuje plan UE i Merkel.

  • Niestety, wykolejeńcy tej maści w Niemczech są pod specjalnym parasolem ochronnym. Zastanawiam się tylko, kiedy i jaki cel jest dla nich wyznaczony, bo za chwilę jesień, a będzie ona „bardzo ciepła”.

 3. Polska akurat wojna domowa u swojego najwiekszego wroga raczej nie powinna sie przejmowac,a raczej zafundowac im jeszcze kilka statkow z afryki z lekarzami,inzynierami,prawnikami itd.
  Ostateczne rozwiazanie kwestii niemieckiej zbliza sie!

  A jak bic bisurmanow,to my juz wiemy!

 4. Pragnę zauważyć, że nie Chemnitz tylko Kamienica Saska. Już niedługo ;)

  • Święte słowa Bracie! Toć to Łuzyce i łone jako nase do nos wrócom!
   A ze cterdzieści procynt tych niemców tam, tos to Słowianianie zniemceni som!
   Tyko tsa ich naucyć gadoć po nasemu i gotowe!

 5. W Poznanoiu tez bylo blisko:

  Jeżyce: Marokańczyk zadał kobiecie kilka ciosów nożem

 6. Pytanie brzmi?Kiedy ta fala pseudo uchodzców dotrze do Polski?Czy ulegeniemy presji Europy zachodniej? Tej
  ,która już nie istnieje? Jakkolwiek postąpimy,to na przestrzeni następnych kilkudziesięciu lat mamy pozamiatane;(!Czeka nas wielkie wyzwanie:)!Któremu nie podołamy że względu na naszą głupotę!(Polka głupi przed SZKODĄ jak i po szkodzie:)! DO CZASU;)!!!

 7. do redaktorka Tomasza : Był, bo nie żyje gangrena? Jak żyje, to MA! Naucz się, kurwa, myśleć, żeby ludziom nie srać do głów!

 8. Ale przecież wg prawiczków kodeks drogowy to lewactwo, narkotyki powinny być legalne a pobicie innego człowieka jest dobre (JKM uderzył Boniego). Więc w czym problem?

  • gdy dwa lata temu znajomy znalazł „alę” po mailu na n-k, ten gruby dziad przyznał się, że „gdy pisali do niego jak do kobiety, to wyobrażał sobie, że go posuwają”

Comments are closed.