Niemcy mają dość. Kolejny dzień tysiące ludzi protestuje po zamordowaniu Niemca przez nielegalnych imigrantów [VIDEO]

Protesty w Niemczech - zdjęcie ilustracyjne. / fot. Twitter
Protesty w Niemczech - zdjęcie ilustracyjne. / fot. Twitter

Po sobotnich demonstracjach w Chemnitz, w których udział brało około 8 tysięcy osób w niedzielę na ulice wyszło jeszcze więcej – 15 tysięcy osób. Znów doszło do starć nazistów z Antify i lewaków z protestującymi przeciwko polityce imigracyjnej Merkel.

Zamieszki i rozruchy rozpoczęły się w sobotę 26 sierpnia, po tym jak dwóch nielegalnych imigrantów z Syrii i Iraku zamordowało Niemca w czasie miejskiego festynu. Od tego czasu przez Chemnitz niemal codziennie przewalają się demonstracje przeciwko polityce Merkel i mediom, które przedstawiają protesty jako marsze rasistów i skrajnej prawicy.

Kontrmanifestacje organizują naziści z Antify i lewackie organizacje, które starają się blokować legalne marsze mieszkańców Chemnitz. Obydwie grupy są oddzielane przez kordony policji, ale i tak dochodzi do starć. W sobotę 1 września rannych zostało 8 osób, w niedzielę już 11.

Kontrmanifestacje wspierane są oficjalnie przez liderów SPD, CDU i Zielonych. W weekend mieszkańcy Chemnitz zorganizowali „Milczący Marsz” idą przez miasto m.in z portretami osób zamordowanych przez nielegalnych, sprowadzonych przez Merkel.

W okolicy XII-wiecznej Roter Turm (Czerwonej Wieży) demonstranci zostali zaatakowani przez nazistów z Antifi i inne lewackie bojówki. 11 osób zostało rannych i odwiezionych do szpitali. Policja zatrzymała 300.

Chemnitz powoli staje się „poligonem” walki pomiędzy władzą, partiami establishmentu jak SPD, CDU i Zieloni, które oficjalnie popierają administrację, a zwykłymi mieszkańcami Chemnitz, po których stronie opowiada się Alternatywa dla Niemiec.

Niemcy mają też dość kłamliwej propagandy mediów, która przedstawia ich protesty przeciwko polityce imigracyjnej jako ekscesy rasistów i „skrajnej prawicy”.

https://twitter.com/OnlineMagazin/status/1036228559709384705

17 KOMENTARZE

 1. Socjalistyczne lewactwo z SPD, CDU i Zielonych jest współczesną wersją socjalistycznej NSDAP tylko bardziej zlewaczałą.

 2. Eurosocjalizm na zachodzie czynił z ludzi brojlery, zadowolone kurczaki. Policja i inne służby mundurowe można by określić jako koguciki bojowe. Z tą bojowością to bez przesady. Jak jakiś zdesperowany nachodźca ruszy zdecydowanie w ich kierunku, to potrafią uzyskiwać całkiem niezłe wyniki w biegach sprinterskich i średnich.
  Równocześnie, niepostrzeżenie trwał proces samoogłupiania poprzez dobrobyt oraz świadomego ogłupiania poprzez stojące na wysokim poziomie techniki manipulacji umysłami ludzkimi.
  Każdy „kto ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania” zgodzi się ze mną, że społeczeństwa zachodnie zatraciły nie tylko zdrowy rozsądek, ale także instynkt samozachowawczy. Tak w sensie indywidualnym jak i zbiorowym.
  Natomiast wszystkie postkomunistyczne kraje( takie jak Polska czy Węgry, ale także byłe NRD) są w o wiele mniejszym stopniu ogłupione przez polit poprawność czy multi kulti.
  Paradoksalnie stało się to za sprawą socjalizmu typu wschodniego (komunizmu), który świadomie wykorzystał patriotyzm silny w tych krajach, by „produkować” z ludzi psy bojowe do walki z kapitalizmem.
  Jednocześnie warunki życia sprawiały, że każdy musiał się wykazywać inteligencją i zaradnością w zaspokajaniu swoich elementarnych potrzeb życiowych.
  Linia cywilizacyjno – kulturowa na Łabie (nie na Odrze jak chcieliby Niemcy) – mimo formalnego zjednoczenia Europy trwa nienaruszona od co najmniej Oświecenia.
  Nie wiem, czy coś nie przeoczyłem, ale wydaje mi się, że protesty przeciwko zbrodniczo – głupawej polityce imigracyjnej odbywają się tylko na terenie ex-DDR!!!
  Zachodnioniemieckie brojlery przełknęli by każdy debilizm władzy, NRDowcy o których my Polacy myśleliśmy w najlepszym razie pobłażliwe, okazują się jedynymi Niemcami z charakterem. Mówię tak pamiętając, że jednocześnie są oni antypolscy.
  Uwaga. Dawne Prusy nie są przyczyną bojowego charakteru NRDowców. Prusy to socjalizm typu zachodniego.

   • Ala. Każdy kto choć zastanowi się czy to dobrze ich sprowadzać jest naziolem. Ty dałaś już tylka jakiemuś uchodźcy? jak nie to jesteś uprzedzona prawacka świnia. Jak można być taka nazistowska menda jak ty , co jeszcze nie pojechała tam się im oddać? bije od ciebie ksenofobia i faszyzmem na kilometr.

 3. Może trzeba przywrócić miastu Chemnitz poprzednią nazwę – Karl Marx Stadt.

 4. Tych ludzi schodzi sie coraz wiecej nie tylko ze wzgledu na to zabojstwo, ale na denne wypowiedzi niemiecko-bolszewickich politykow, aktywnych w niemieckim rzadzie lub tez nie.

 5. Co za popierdolony artykul. Oczywiscie demonstrscje sie odbywaja ale przeciwko nacjobalistom , prawicowym radykalom! Nie robcie ludziom wody z mozgu pisowska propagando! !!

  • A ja bym powiedziała, że ty jesteś popier……a. No, a jeżeli to prawda co piszesz, to niemcy też sa popier….i.

 6. A dlaczego żadne prawilne media nie wspominają o tym że zabity sam pochodził z rodziny imigranckiej tylko miał to szczęście urodzić się w niemczech ale jego rodzina to żadni niemcy

  • A może to tylko kropla która przelała czarę codzienności ludzi których życie się zmienia. Ale ty jako wzorowy lewak jesteś gotów ponieść ta ofiarę innych za swoje ideały. Prawda? No napisz ze wytrzymasz to ze tamci maja ten problem. Podziwiam twe poswiecenie

 7. Ciekawe co by powiedzieli Niemcy gdyby dowiedzieli się, że ich partie polityczne CDU i SPD zamiast dawać pracę rodakom swoje wielkoformatowe plakaty wyborcze drukują w polskiej drukarni w okolicach warszawskiego Okęcia. Bo taniej…

Comments are closed.