Szalony pościg w Teksasie. Matka z maleńkim dzieckiem pędziła 160km/h nie patrząc na policyjne blokady

Źródło: YouTube
REKLAMA

Policja z Teksasu opublikował nagranie z pościgu za SUVE-em Mercedesem Benz, który momentami pędził nawet 160 km na godzinę. Prowadzącą była kobieta, a w samochodzie znajdowało się maleńkie dziecko.

29-latka gnała autostradą i drogami Teksasu ledwie omijając wyprzedzane samochody. Policjanci urządzili blokadę, ale kobiety nie zatrzymała nawet rozciągnięta w poprzek drogi kolczatka.

REKLAMA

Pękniecie opon wyrzuciło samochód z drogi, ale kobieta kontynuowała jazdę i po chwili wróciła na nią. Zatrzymała się dopiero na po przejechaniu skrzyżowania i zderzeniu z półciężarówką. Ale i wtedy nie dała za wygraną. Wyskoczyła z samochodu, otworzyła tylne drzwi i wyciągnęła coś, co okazało się fotelikiem z maleńkim dzieckiem.

Kobieta zaczęła uciekać pieszo. Policjanci zdołali schwytać i obezwładnić ją gdy próbowała skraść kolejny samochód. Kobieta odpowie za stawianie oporu funkcjonariuszom, posiadanie narkotyków i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Dzieckiem zajęły się odpowiednie służby.

REKLAMA