PiS próbuje przejąć Marsz Niepodległości 11 listopada? Morawiecki do organizatorów MN: Chodźmy razem, dla naszego państwa

Morawiecki premier kryptowaluty
Premier Mateusz Morawiecki. / fot. PAP/Marcin Obara

Środowisko PiS już od dłuższego czasu próbuje „przejąć” Marsz Niepodległości organizowany przez narodowców. Póki co bezskutecznie. Premier Mateusz Morawiecki wystosował kolejny apel w tej sprawie, który jest pompowany przez prorządowe media.

Przeprowadzenie takiego wspólnego marszu niepodległości bardzo leży mi na sercu. Apeluję raz jeszcze do wszystkich – zarówno do naszej opozycji, naszych drogich konkurentów politycznych, jak również do organizatorów tych marszów niepodległości z minionych lat, żebyśmy poszli razem, żeby nikt nie zbijał na nim kapitału politycznego – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Czytaj też: Zapowiada się gorący weekend. PiS stawia policję na nogi. Nie chodzi tylko o Marsz Niepodległości

Twierdzi też, że on sam pójdzie „gdzieś na szarym końcu, albo gdzieś w środku będzie ukryty”. – Bo najbardziej zależy mi na tym, byśmy poszli razem w jednym marszu, to jest taki dzień (11 listopada), w którym powinniśmy pozbyć się jakichś niechęci wzajemnych i iść w hołdzie naszym przodkom – twierdził Morawiecki.

Oprócz tego życzy sobie, by Marsz Niepodległości był „wielkim marszem jedności naszego państwa, naszego narodu”.

Do tego typu apeli trafnie odniósł się Łukasz Warzecha przypominając, że organizatorów MN „nie zaproszono nawet do komitetu obchodów 100-lecia niepodległości”.

Źródła: niezalezna.pl/twitter.com

19 KOMENTARZE

 1. Tak! Idźcie z nimi dla Ich państwa zarządzającego naszym krajem odziedziczonym od naszych dziadkow, którzy gineli za nie powstaniach i uprawiali ta ziemie od ponad tysiąca lat. A oni tylko czekali aż się wykrwawimy.

  Tak juz idziemy z wami dla wszego Panstwa…

  • Ty się najpierw po polsku naucz pisać, ćwoku. Jak już się nauczysz czytać i pisać, to pozostanie tylko historia. Później pogadamy…..

   • Ty to zapewne jesteś taki sam „Polak” jak i „Semita”. Taka podróba, co? Coś na kształt zboka „ala wilk” co udaje Polaka i Semitę zarazaem a jest zwyczajnym przygłupiastym żydem.

 2. „Apeluję raz jeszcze do wszystkich – zarówno do naszej opozycji, naszych drogich konkurentów politycznych, jak również do organizatorów tych marszów niepodległości z minionych lat, żebyśmy poszli razem, żeby nikt nie zbijał na nim kapitału politycznego”

  Oho, chca zniszczyc jedyny wielki zryw patriotyczny wedle zasady Jaroslawa: „nic na prawo od PiS”

 3. A od kiedy to Izrael świętuje z nami 11go Listopada? Ich przecież w 1918r jeszcze nie było! A jak chcą obchodzić 100 lecie „trwania razem, w jednym państwie, tzw tu spoczniesz” to najpierw muszą powołać to Polin, a potem to całe Polin musi przetrwać te 100lat, więc obawiam się że MM może tego nie dożyć po prostu, bo miałby wówczas ze 150lat, przy założeniu, że polin powołają już jutro!

 4. ,,Krzywy ryjek,, chyba się z chu…..em na łby pozamieniał……..Z żydowskim ścierwem na marszu niepodległości?!!

  • Idź z islamistami. Na chuj tu brzdąkasz. Inną chorągiewkę będziesz miał? Murzyni, chinole, cwele ci pasują?No to masz zjeb na mózgu.

   • A ty kurwo kim jesteś? Matka cię wysrała,ojciec na chuju nosił i do tego obrzezanym i mordą parchatą szczekasz?!!! Wypad jebana żydówo!

 5. Mam pomysła, a niech morawiecki idzie z narodowcami ale potem niech narodowcy rozwalą morawieckiemu łeb wtedy marsz będzie ok, no może nie tylko morawieckiemu ale i wszystkim pisiorom.

 6. Te zydowskie kur€y z pisu jak tylko stali się pisem to pierwsze co robili to pozbycie się prawicowcow nie tylko z parlamentu ale i różnych organizacji rzadowych, teraz te zydowskie kur€y pisoskie chcą delegalizowac ruchy prawicowe. J€[email protected] zydy bezczelnie chcą teraz maszerowac z prawicą, wpuszczenie zyda do ruchów narodowych to tak jakby wpuścić pedofila do przeczkola

 7. A osobniki z z grupy przestępczej KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP zacierają swoje czerwone łapki na Florydzie i Cyprze.

 8. Nie PiS, a Żydzi próbują przejąc „Marsz”. Żydzi pochowani za polskimi nazwiskami bardzo licznie w pisowskim kierownictwie reprezentowani – podobnie było wcześniej z władzą, Polakom w tej „Polsce pomagdalenkowej” niczego nie zostawią…

Comments are closed.