Samuel Pereira z TVP.Info wciska lewacką propagandę ws. imigrantów. Internauci zniszczyli go w komentarzach

Samuel Pereira z rządowego portalu TVP.Info promuje po lewacku masową imigrację do Polski.
Samuel Pereira z rządowego portalu TVP.Info promuje po lewacku masową imigrację do Polski.

Szef rządowego, propagandowego portalu TVP.Info Samuel Pereira zamieścił na Twitterze proimigrancki wpis ze zdjęciem. Typowo lewackim przekazem chce przekonać Polaków do masowego przyjmowania przybyszów z Azji i Afryki. Komentatorzy nie zostawili na nim suchej nitki.

„To tych „obcych” boją się narodowcy i sprzyjający im dziennikarze? Miłego wieczoru ?” – napisał na Twitterze Pereira wklejając swoje zdjęcie z dwoma ładnymi dziewczynami o egzotycznych rysach. Podobnie robią unijni lewacy pokazując w mediach głownie kobiety i dzieci.

Wygląda na to, że teraz będzie taki przekaz płynął do nas z rządowych przekaźników. Rząd PiS zobowiązał się do przyjmowania imigrantów z Azji i Afryki, więc mądrość etapu wymaga aby usłużni dziennikarze ją nagłaśniali.

Internauci nie zostawili na szefie rządowej propagandy z TVP.Info suchej nitki.

„Tu nie chodzi o argument nad jednostkami, tylko o to że masowa imigracja do Polski, (nad którą suweren nie ma w tej chwili głosu), zmienia i zmieni Polskę, tak samo jak zmienił Zachód. Zresztą czuć tą zmianę poprzez pojawienie się „identity politics” do dyskursu publicznego” – napisał Stefan Tompson.

Dalej jest tylko ostrzej. Komentatorzy zabili argumentami głupią agitkę Pereiry.

@Wojtas1404: „Przerabialiśmy już taką propagandę. Czekam na Twoje zdjęcia z lotniska z transparentem „Przytul imigranta”?‍♂️”

@MisMiodojad: „Z Kopaczową na kawę chodzi, czy jak?. Sam tego nie wymyślił. Coś tu zaczyna śmierdzieć.. Nowa mądrość etapu?”

@Bob_Gedron: „Ja rozumiem, że Pan Pereira wśród ludzi różnej nacji czuje się lepiej, bo sam się nieco wyróżnia. Ale nie rozumiem, jak ktoś kto ukończył UKSW, był dziennikarzem podobno prawicowych portali tak promuje mulitkulti i rozwala prawą stronę. Robi człowiek więcej złego niż dobrego.”

@NowyPolskiShow: „Mam małą radę do Pana redaktora. Proszę się przejść przez wschodni Londyn wieczorem, ale przez Brixton. Szybko by ci „obcy” Pana wyleczyli z publikowania takich głupot i żenady!”

@NarodowyRzeszow: „Proszę bezczelnie tanimi zagrywkami nie „ocieplać” multi-kulti w Polsce. Dobrze Pan wie, że nie chodzi o jednostki, lecz milionową masę imigrantów, która po dekadach generuje nieuchronne i negatywne skutki społeczno-kulturowe i polityczne. Nie dla podmiany populacji w Polsce!”

@TheRealVGrinko: „Nie sądziłem, że Pereira jest AŻ TAK dyspozycyjny. Ciekawe, jakie to uczucie, nie mieć kręgosłupa…”

@Anna7M7: „Pan bardzo by pasował do Gazety Wyborczej…. Swoją drogą ciekawe że w kwestii migracji narracja TVP I GW cosik jakby podobna….”

@iniakto: „To gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości jaki kurs przyjmie polityka imigracyjna #PiS Następuje teraz oswajanie z rzeczywistością multi-kulti metodą małych kroków… Ciekawi mnie co zrobią z tymi milionami Ukraińców kiedy jebnie koniunktura…”

@Adam__Koziel: „Panie #Pereira, to jest SKANDAL, że szef stacji „informacyjnej” ( wężykiem, wężykiem ) #TVPInfo, za nasze pieniądze, JEDNOSTRONNIE angażuje się w temat IMIGRACJI, która w obecnej skali jest ZAGROŻENIEM dla KULTURY i BEZPIECZEŃSTWA Polaków ? NIE PASUJE -> WYPAD”

Comments are closed.