Poseł Anna Sobecka/Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl, Wikimedia Commons
Poseł Anna Sobecka/Fot. Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl, Wikimedia Commons
REKLAMA

Poseł PiS Anna Sobecka skierowała do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej interpelację poselską ws. imigrantów zarobkowych. Czyżby dostrzegła, że jej partia dokonała drastycznego oszustwa w sprawie nieprzyjmowania imigrantów tak samo, jak obiecała chronić życie?

Co i raz dowiadujemy się o kolejnych skandalicznych kwotach imigrantów teoretycznie zarobkowych. Wielu jednak – podobnie jak swego czasu do Niemiec czy Francji – sprowadzanych jest z krajów stricte islamskich.

REKLAMA

Fakty dotyczące tego, co wyprawia rząd, dotarły najwyraźniej do posłów partii rządzącej.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Czytaj też: Inwazja Hindusów! Wjazd 25 tysięcy imigrantów do Polski to już tylko kwestia czasu.

– Już jesienią ma dojść do porozumienia z władzami Filipin w sprawie pozyskiwania przez polskie firmy pracowników. Wyborcy zwracają również uwagę na dużą liczbę pracowników sprowadzanych z Ukrainy. Przyjmowanie do Polski imigrantów zarobkowych budzi niepokój Polaków m.in. ze względu na kwestie bezpieczeństwa – zauważa poseł Sobecka.

W tweecie posłanki znajduje się pełna treść interpelacji.

Niezwykle ciekawe jest też nagranie udostępnione przez profil Ruchu Narodowego na Twitterze. Wiceminister Paweł Chorąży wypowiada się o przyszłości imigrantów w Polsce.

– Polska musi i nawet jeśli nie chce, to powinna chcieć [przyjmować imigrantów – red.]. Migrantami zbudowany jest dobrobyt tych państw, które osiągnęły największy sukces. I w gruncie rzeczy też bardzo dużą rolę – mówi podsekretarz stanu w w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Na poniższym fragmencie zaś wprost przyznaje, że nie będzie możliwości odesłania imigrantów w razie kryzysu.

Źródła: twitter.com/radiomaryja.pl

REKLAMA